DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaczyński zrzucił maskę na pikniku..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kaczyński zrzucił maskę na pikniku. „Zmienimy Konstytucję na potrzebną”

Jarosław Kaczyński zapowiedział na pikniku PiS duże zmiany w Konstytucji
Jarosław Kaczyński zapowiedział na pikniku PiS duże zmiany w Konstytucji Fot. Twitter.com/pisorgpl

Opozycja będzie znów musiała zakładać koszulki z napisem „Konstytucja”. Temat w ostatnim czasie ucichł i został zastąpiony przez „ideologię LGBT”, ale prezes PiS właśnie opowiedział o dalekosiężnych zamiarach swojej partii. Stało się to na pikniku w Dygowie.

Najpierw Jarosław Kaczyński zaczął komplementować Andrzeja Dudę. – Mamy wspaniałego prezydenta i powinien być wybrany na kolejną kadencję, najlepiej w pierwszej turze – przyznał na scenie. Również z niej zauważył w tłumie napis „Konstytucja”. Skomentował to słowami „Bardzo dobrze”, a potem zdradził przyszłe plany PiS.

– Przyjdzie taki dzień, że zmienimy Konstytucję na potrzebną. Na taką, która będzie gwarantowała prawdziwą demokrację, prawdziwą wolność i prawdziwą równość, która jest dzisiaj łamana. Taka będzie ta Konstytucja. I będzie jasna, wyraźna, sformułowana w ten sposób, żeby były jak najbardziej utrudnione różne pokrętne interpretacje – zapowiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Co ciekawe, Kaczyński sam przyznał, że… Konstytucja jest dziś łamana. Przypomnijmy, że powstała nawet specjalna lista ze złamanymi przez Andrzeja Dudę przepisami. Do ostatniego pogwałcenia Konstytucji doszło natomiast całkiem niedawno – wprowadzono zmiany w kodeksie wyborczym.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: