NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego Iran nie kłania się USA?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Iran, jak wszystkim wiadomo, został zaliczony przez samozwańczego żandarma świata – USA do tzw.”osi zła”. Żeby zbytnio się nie rozwodzić starczy powiedzieć, że do „osi zła” należą państwa, które nie godzą się, w odróżnieniu np od Polski, na dyktat i klękanie przed samozwańczym hegemonem.

Screenshot_7.png

 Takie państwa są stygmatyzowane, poniewierane przez mainstreamowe media syjonistyczne, napadane, grabione z bogactw a ludność cywilna jest zabijana albo, w najlepszym przypadku, ucieka z domów. Najczęściej do Europy. Teraz padło na Iran.

Na początku lat 50′ w Iranie powstał reformatorski rząd Mohammada Mossadegha, który znacjanalizował Angielsko-Irańską Kompanię Naftową. Mówiąc w skrócie, odciął od koryta byłych kolonizatorów i oddał bogactwa Iranu narodowi. Jak łatwo się domyślić, taki świętokradczy manewr nie mógł się spodobać dotychczasowym beneficjentom i zaczęli ryć. Dzięki sprawnej akcji CIA i MI6 przeprowadzono zamach stanu, w wyniku którego Iran dostał w arendę Mohammad Reza Pahlavi. Wprowadził terror,przy pomocy tajnej policji SAWAK tępił bezwzględnie opozycję dzięki czemu stał się bliskim i wiernym „sojusznikiem” USA. W 1979, gdy czara goryczy już się przelała, wybuchła w Iranie Rewolucja i władzę przejął ajatollach Ruhollah Musavi Chomejni, przebywający od 1963 na wygnaniu we Francji. Od tego czasu Iran miał już tylko pod górkę. Bogactwa Iranu wróciły znowu pod kontrolę Irańczyków.

Największym wrogiem Iranu, który dąży za wszelką cenę do zniszczenia tego pokojowego kraju jest Izrael. Biorąc pod uwagę znany fakt, że to Izrael kreuje amerykańską politykę zagraniczną na Bliskim Wschodzie nie można się dziwić, że to właśnie USA są wkręcani w konflikt i napuszczani na Iran. Izrael to taki niedorozwinięty bandyta, który chowając się za plecami największego łobuza na podwórku, USA, chce złatwiać swoje interesy cudzymi rękami, także polskimi.

USA, jako wierny sługa Izraela i w ogóle syjonizmu nęka Iran jak się da, na razie głównie ekonomicznie choć cały czas potrząsa szabelką. Nie na wiele to się zdaje bo Iran jakoś nie chce klęknąć przed Panami Świata a potrafi być nawet tak bezczelny, żeby zestrzelić amerykańskiego drona szpiegowskiego za prawie 200 zielonych baniek.

Co powoduje, że Iran, zamiast paść na kolana, jest taki hardy? Powodów jest kilka. Polityczne to takie, że naród irański, mimo że istnieje tam silna opozycja wobec obecnych władz, w obliczu zagrożenia istnienia państwa potrafi się zjednoczyć. Następny polityczny powód to sojusz z Chinami (największy odbiorca irańskiej ropy), z Rosją oraz ostatnio nawet z Turcją, która jest już jedną nogą poza NATO.

Z przyczyn militarnych należy wymienić w pierwszym rzędzie sojuszników w Syrii, Iraku, Jemenie oraz libański Hezbollach. To agrasja na Syrię, sponsorowana przez USA, Wielką Brytanię, Arabię Saudyjską pod nadzorem Izraela spowodowała daleko idącą konsolidację sojuszników Iranu. W każdym razie Iran nie jest sam w razie czego. Niezwykle ważnym elementem układanki jest fakt, że Iran sam produkuje swoje czołgi, rakiety oraz należy do klubu państw, które są w stanie wejść w posiadanie broni jądrowej. Jakie to jest ważne dla zniechęcenia potencjalnego agresora niech świadczy przykład małej Korei Północnej, która bardzo szybko potrafiała postawić Trumpa do pionu.
Największym jednak atutem Iranu jest fakt, że zmiana reżimu w wyniku zamachu stanu jest niemożliwa a przynajmniej mocno utrudniona bowiem w Iranie istnieje demokratyczny system wyboru władz. Iran to nie Arabia Saudyjska.
Iran jest gotowy do wojny totalnej z USA/Izraelem. Zresztą irańczycy mówią otwarcie – zbrojny atak ze strony USA oznacza natychmiastowe zniszczenie Izraela. Izraelowi nie pomoże nawet nielegalnie posiadana broń jądrowa.

za: Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: