DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dlaczego Iran nie kłania się USA?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Iran, jak wszystkim wiadomo, został zaliczony przez samozwańczego żandarma świata – USA do tzw.”osi zła”. Żeby zbytnio się nie rozwodzić starczy powiedzieć, że do „osi zła” należą państwa, które nie godzą się, w odróżnieniu np od Polski, na dyktat i klękanie przed samozwańczym hegemonem.

Screenshot_7.png

 Takie państwa są stygmatyzowane, poniewierane przez mainstreamowe media syjonistyczne, napadane, grabione z bogactw a ludność cywilna jest zabijana albo, w najlepszym przypadku, ucieka z domów. Najczęściej do Europy. Teraz padło na Iran.

Na początku lat 50′ w Iranie powstał reformatorski rząd Mohammada Mossadegha, który znacjanalizował Angielsko-Irańską Kompanię Naftową. Mówiąc w skrócie, odciął od koryta byłych kolonizatorów i oddał bogactwa Iranu narodowi. Jak łatwo się domyślić, taki świętokradczy manewr nie mógł się spodobać dotychczasowym beneficjentom i zaczęli ryć. Dzięki sprawnej akcji CIA i MI6 przeprowadzono zamach stanu, w wyniku którego Iran dostał w arendę Mohammad Reza Pahlavi. Wprowadził terror,przy pomocy tajnej policji SAWAK tępił bezwzględnie opozycję dzięki czemu stał się bliskim i wiernym „sojusznikiem” USA. W 1979, gdy czara goryczy już się przelała, wybuchła w Iranie Rewolucja i władzę przejął ajatollach Ruhollah Musavi Chomejni, przebywający od 1963 na wygnaniu we Francji. Od tego czasu Iran miał już tylko pod górkę. Bogactwa Iranu wróciły znowu pod kontrolę Irańczyków.

Największym wrogiem Iranu, który dąży za wszelką cenę do zniszczenia tego pokojowego kraju jest Izrael. Biorąc pod uwagę znany fakt, że to Izrael kreuje amerykańską politykę zagraniczną na Bliskim Wschodzie nie można się dziwić, że to właśnie USA są wkręcani w konflikt i napuszczani na Iran. Izrael to taki niedorozwinięty bandyta, który chowając się za plecami największego łobuza na podwórku, USA, chce złatwiać swoje interesy cudzymi rękami, także polskimi.

USA, jako wierny sługa Izraela i w ogóle syjonizmu nęka Iran jak się da, na razie głównie ekonomicznie choć cały czas potrząsa szabelką. Nie na wiele to się zdaje bo Iran jakoś nie chce klęknąć przed Panami Świata a potrafi być nawet tak bezczelny, żeby zestrzelić amerykańskiego drona szpiegowskiego za prawie 200 zielonych baniek.

Co powoduje, że Iran, zamiast paść na kolana, jest taki hardy? Powodów jest kilka. Polityczne to takie, że naród irański, mimo że istnieje tam silna opozycja wobec obecnych władz, w obliczu zagrożenia istnienia państwa potrafi się zjednoczyć. Następny polityczny powód to sojusz z Chinami (największy odbiorca irańskiej ropy), z Rosją oraz ostatnio nawet z Turcją, która jest już jedną nogą poza NATO.

Z przyczyn militarnych należy wymienić w pierwszym rzędzie sojuszników w Syrii, Iraku, Jemenie oraz libański Hezbollach. To agrasja na Syrię, sponsorowana przez USA, Wielką Brytanię, Arabię Saudyjską pod nadzorem Izraela spowodowała daleko idącą konsolidację sojuszników Iranu. W każdym razie Iran nie jest sam w razie czego. Niezwykle ważnym elementem układanki jest fakt, że Iran sam produkuje swoje czołgi, rakiety oraz należy do klubu państw, które są w stanie wejść w posiadanie broni jądrowej. Jakie to jest ważne dla zniechęcenia potencjalnego agresora niech świadczy przykład małej Korei Północnej, która bardzo szybko potrafiała postawić Trumpa do pionu.
Największym jednak atutem Iranu jest fakt, że zmiana reżimu w wyniku zamachu stanu jest niemożliwa a przynajmniej mocno utrudniona bowiem w Iranie istnieje demokratyczny system wyboru władz. Iran to nie Arabia Saudyjska.
Iran jest gotowy do wojny totalnej z USA/Izraelem. Zresztą irańczycy mówią otwarcie – zbrojny atak ze strony USA oznacza natychmiastowe zniszczenie Izraela. Izraelowi nie pomoże nawet nielegalnie posiadana broń jądrowa.

za: Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: