NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Według dokumentu rządowego Wielka Brytania stoi w obliczu potencjalnej „paniki konsumenckiej” i „luk bezpieczeństwa” wynikających z Brexitu bez porozumienia

Brytyjczycy mieszkający w krajach UE mogą zacząć wracać do domu, aw Irlandii Północnej mogą pojawić się problemy z prawem i porządkiem.
Autor: Sam Coates, zastępca redaktora politycznego

UK border checks

Według oficjalnego dokumentu rządowego uzyskanego przez Sky News Wielka Brytania stoi w obliczu potencjalnej „paniki konsumenckiej” i luk w bezpieczeństwie w ciągu kilku tygodni od opuszczenia UE bez umowy.

Brytyjczycy mieszkający w krajach UE mogą zacząć wracać do domu, aw Irlandii Północnej mogą pojawić się wyzwania w zakresie prawa i porządku, podczas gdy funt spadnie, ujawnia slajd przygotowany dla ministrów.

Wewnętrzny dokument rządowy zatytułowany „Jak to może wyglądać w terenie” i zatytułowany „Official Sensitive” określa, jak w praktyce mógłby wyglądać Brexit bez porozumienia.

Coates
Obraz:
Dokument rządowy uzyskany przez Sky News
Wygląda na to, że rząd po raz pierwszy przedstawił najgorsze scenariusze w jednym dokumencie.

Slajd został przygotowany w ostatnich tygodniach urzędowania ówczesnej premier Theresy May.

Coates

Zostało to pokazane niektórym członkom gabinetu, ale nie całemu gabinetowi i jest zrozumiałe, że nie zostało „uzgodnione” przez ministrów. Jest oznaczony: „Do dyskusji – nie polityka rządu”.

Slajd próbuje podsumować wszystkie potencjalne wyzwania dla rządu, konsumentów i biznesu w ramach Brexitu bez porozumienia, podzielonego na trzy kategorie – wyzwania pierwszego dnia, po pierwszych dwóch tygodniach i pod koniec pierwszego miesiąca.

Więcej z polityki
Liberalni Demokraci wygrywają wybory uzupełniające Brecon i Radnorshire, gdy Johnson doznaje pierwszej porażki jako premier
„Walka z Lib Dem” jest prawdziwa – i zmienia wszystko
Boris Johnson i Donald Trump rozmawiają o bezpieczeństwie i handlu przed pierwszym spotkaniem
Odliczanie do Brexitu: czy przed upływem 90 dni Wielka Brytania robi postępy?
Rząd przedstawia plan Freeports w celu zwiększenia handlu po Brexicie
Dominic Raab oskarżony o „wprowadzanie w błąd opinii publicznej” w związku z roszczeniem dotyczącym ostrzeżenia o brexicie bez porozumienia

Nadchodzi dzień, w którym nowy kanclerz Sajid Javid ogłosił 2,1 miliarda funtów wydatków na złagodzenie planów braku porozumienia.

Slajd sugeruje natychmiastowe i dramatyczne zmiany w stosunkach z Wielką Brytanią, a następnie kolejne problemy systemowe w miarę upływu tygodni.

Pierwszego dnia napisano, że „przepływy handlowe i pasażerskie z Wielkiej Brytanii do UE zwalniają” z powodu „dodatkowego procesu na granicy”, dodając, że „statki brytyjskie nie mogą już mieć dostępu do wód UE i odwrotnie”.

W Irlandii Północnej transgraniczny handel produktami rolnymi „praktycznie zatrzyma się” wraz z innym spowolnieniem handlu, a podstawa prawna dla jednolitego rynku energii elektrycznej „zniknie”.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni dokument ostrzega przed „potencjalną paniką konsumentów i brakami żywności, nawet na obszarach, które nie są dotknięte bezpośrednio na granicy”.

Dodaje, że może istnieć „możliwe tarcie na morzu między statkami rybackimi Zjednoczonego Królestwa / UE”.

W ciągu pierwszego miesiąca małe firmy w Irlandii Północnej „borykają się z problemami i potencjalnymi wyzwaniami prawa i porządku”.

Mówi, że obywatele Wielkiej Brytanii mieszkający w krajach UE mogą nie być w stanie spełnić wymagań dotyczących pobytu w państwie członkowskim UE i „mogą zacząć powracać do Wielkiej Brytanii lub poprosić rząd o pomoc”.

Do końca pierwszego miesiąca bezpieczeństwo może być trudniejsze, ponieważ „zwiększone zasoby policji są niezrównoważone, nadal pojawiają się luki operacyjne”.

Mówi także, że funt może się osiedlić na niższym poziomie i zwraca uwagę, że analiza Banku Anglii „sugeruje prawdopodobne krótkoterminowe zakłócenia w działalności gospodarczej”.

Dodaje: „Może to spowodować popyt na wsparcie za pośrednictwem Kingfishera”, jednego z programów opracowanych przez urzędników w celu ożywienia gospodarki po Brexicie.

Rzecznik rządu powiedział: „Nie komentujemy wyciekających dokumentów”.

 

zrodlo:https://news.sky.com/story

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: