DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trzej izraelscy żołnierze zostali postrzeleni przez gazańskiego rewolwerowca podczas starcia na granicy; napastnik zabity

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Armia mówi, że agent Hamasu otwiera ogień po przekroczeniu granicy w Izraelu; żołnierze zabrani do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu; czołg uderza w grupę terrorystyczną.

Troops secure communities in Gaza border area, August 1, 2019 (Israel Defense Forces)

Oddziały zabezpieczają społeczności w strefie przygranicznej Gazy, 1 sierpnia 2019 r. (Siły Obronne Izraela)
Trzej izraelscy żołnierze zostali ranni w wyniku palestyńskiego ostrzału w pobliżu granicy z Gazą na początku czwartku, co wywołało najcięższe walki transgraniczne od tygodni.

Według izraelskiego wojska oficer i dwóch żołnierzy zostali ranni przez palestyńskiego rewolwerowca, który przekroczył granicę do Izraela.

Armatnik został zastrzelony i zabity przez izraelskich żołnierzy, jak dodała armia, dodając, że uderzył on również w stanowisko Hamasu w okolicy ogniem czołgu.

Według IDF napastnik był uzbrojony w karabin i granaty oraz w mundur Hamasu. Jednak rzecznik armii powiedział, że wojsko uważa, że ​​napastnik działał sam, a nie na polecenie Hamasu.

W zeszłym miesiącu IDF powiedział, że nieporozumienie doprowadziło jego żołnierzy do zabicia członka grupy terrorystycznej Hamas, gdy próbował powstrzymać młodzież palestyńską przed naruszeniem ogrodzenia bezpieczeństwa. To wysoce nieregularne uznanie takiego błędu wydawało się wysiłkiem Sił Obrony Izraela, aby złagodzić napięcia z Hamasem i zapobiec kolejnej rundzie przemocy.

Środowy rewolwerowiec został nazwany przez media Gazy jako Hani Abu Salah, członek wojskowego skrzydła Hamasu, którego brat zginął w starciu z IDF w maju zeszłego roku.
. חדשות

@kann_news
· 1 sierpnia 2019 r
W odpowiedzi do @kann_news
תקרית הירי בגבול רצועת עזה: הקצין נפגע מירי בכתפו. הוא נותח ונמצא בהתאוששות. שני החיילים הנוספים פצועים קל וישוחררו בשעות הקרובות @ Itsik_zuarets
. חדשות

@kann_news
דיווחים בעזה: המחבל שנהרג הוא האני אבו סלאח מהזרוע הצבאית של חמאס. על פי הדיווחים, אחיו נהרג מאש צה”ל בהפגנות הגדר במאי שנה שעברה @ galberger

Zobacz obraz na Twitterze
1
06:50 – 1 sierpnia 2019 r
Informacje o reklamach na Twitterze i prywatność
Zobacz inne tweety כאן חדשות

כאן חדשות

@kann_news

תקרית הירי בגבול רצועת עזה: הקצין נפגע מירי בכתפו. הוא נותח ונמצא בהתאוששות. שני החיילים הנוספים פצועים קל וישוחררו בשעות הקרובות@Itsik_zuarets

כאן חדשות

@kann_news

דיווחים בעזה: המחבל שנהרג הוא האני אבו סלאח מהזרוע הצבאית של חמאס. על פי הדיווחים, אחיו נהרג מאש צה”ל בהפגנות הגדר במאי שנה שעברה@galberger

View image on Twitter

Hamas, grupa terrorystyczna, która de facto jest władcą w Strefie, nie otrzymała natychmiastowego komentarza.

Izraelscy żołnierze zostali zabrani do szpitala Soroka w Beer Szeby z obrażeniami, które nie zagrażają życiu. Oficer otrzymywał opiekę nad umiarkowanymi obrażeniami, a dwóch lekko rannych żołnierzy wypuszczono wkrótce po ich przybyciu.

Armia powiedziała, że ​​incydent rozpoczął się po rozmieszczeniu żołnierzy w celu zbadania podejrzanego rewolwerowca, gdy zbliżył się do ogrodzenia granicznego w Gazie.

Palestyńczycy wcześniej informowali o ciężkich walkach w pobliżu Chana Younisa w południowej Strefie Gazy.

Film rzekomo ze sceny opublikowanej przez palestyńskie agencje informacyjne pokazał rozbłyski wystrzelone w niebo, najwyraźniej przez wojska izraelskie, aby oświetlić pole bitwy. Miejscowi mieszkańcy zgłosili także, że słyszeli ciężkie strzały.


Były też doniesienia o izraelskich samolotach w okolicy.

Wojsko oświadczyło, że zamknęło drogi w pobliżu granicy i wysłało dodatkowych żołnierzy do społeczności w pobliżu granicy podczas pożaru.

Wybuch przemocy przerwał kilka tygodni względnego spokoju wzdłuż normalnie kojącej granicy.

Na początku 2019 r. Nastąpił dramatyczny wzrost poziomu przemocy wzdłuż granicy z Strefą Gazy, z prawie nocnymi zamieszkami i atakami powietrznymi podpaleniami, ale przemoc osłabła w ostatnich tygodniach z powodu de facto porozumienia o zawieszeniu broni między Izraelem a Hamasem rządzącym Gazą grupa terrorystyczna.


Palestyńscy demonstranci rzucają kamieniami w izraelskie siły bezpieczeństwa podczas protestów wzdłuż granicy z Izraelem na wschód od Chana Younisa w południowej Strefie Gazy w dniu 12 lipca 2019 r. (MAHMUD HAMS / AFP)
W środę Izrael zakończył czterodniowe ćwiczenia mające przygotować się na możliwość wojny z bojownikami z enklawy palestyńskiej.

Podczas ćwiczenia żołnierze wyszli na ulice miasta Aszkelon w środku nocy, aby zasymulować miejskie środowisko Gazy.


Żołnierze IDF podczas ćwiczeń wojskowych w pobliżu Strefy Gazy, pod koniec lipca 2019 r. (Jednostka Rzecznika IDF)
Inne scenariusze obejmowały możliwą próbę terrorystyczną przejęcia Aszkelonu i innych miejsc przez morze; ewakuacja ofiar na śmigłowcach; ewakuacja mieszkańców z ich domów; i przejmując dzielnicę w Strip.

W środę po raz pierwszy od dwóch tygodni wybuchł pożar w Izraelu, według władz, z balonu zapalającego wystrzelonego z Gazy

zrodlo:https://www.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: