NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SONDAŻ ! NA KOGO ZAGŁOSUJESZ W WYBORACH DO SEJMU I SENATU JESIENIĄ 2019 roku – NASZ SONDAŻ M-FORUM. AKTYWNY PRZEZ OKRES OD 02.08.19 DO 09.08.19 -WYNIKI DOSTĘPNE NA BIEŻĄCO.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WITAM ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY , W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SONDAŻU PRZEDWYBORCZYM 🙂

 

========================

OTO KODY DO WKLEJENIA NA F.B I TWITER 

Krótki adres URL (przydatny na Twitterze itp.)

Adres URL na Facebooku

ZAZNACZ SKOPIUJ I WKLEJ !! głosujący na tych platformach będą zaliczani do ogólnego wyniku tego badania .

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

6 thoughts on “SONDAŻ ! NA KOGO ZAGŁOSUJESZ W WYBORACH DO SEJMU I SENATU JESIENIĄ 2019 roku – NASZ SONDAŻ M-FORUM. AKTYWNY PRZEZ OKRES OD 02.08.19 DO 09.08.19 -WYNIKI DOSTĘPNE NA BIEŻĄCO.

  1. I tak nie maja sensu wybory, rzadza korporacje, zydzi banki tj. City of Lindon corp. My nie mamy nic do gadania.politycy sa tylko lokajami i za to zyje im sie lepiej.Dlatego pisza ustawy pod wielkue interesy, nie dla szarakow.
    Polska jest kolonią, ktora ma dawac obcym zysk a nie pyskować. Ten kraj istnieje tylko teoretycznie, dla zysku i testow obcych korporacji. Nie ma wogole znaczenia kto rządzi, ponieważ nie dopuszcza sie nikogo do glosu a tym bardziej do dzialan na rzecz Polski. Wszystko to co dobre dla kraju to niezgodne z interesami zagranicy, dlatego jedyne co mozna zrobic to albo przetrwać i pasywnie zaakceptować co sie dzieje i co beda z nami robic w Polsce (moga doslownie wszystko) lub wyemigrowac liczac na szczescie, na własną rękę i po kilku latach stanac na nogi i zaczac zyc normalnie. Zadne strajki, wybory, pikiety, akcje i inne rzeczy nic nie zmienią. JESLI cokolwiek zacznie sie dziac biznes zagraniczny z polakami sobie szybko poradzi.Nie łudzcie się Polacy sa jak Etruskowie a z nimi wiecie jak skonczyli. Tez byli wolni, dumni i mieli honor 🙂

  2. Każdy Ziomal czujący się Polakiem i myślący o Polsce … ABSOLUTNIE NIE POWINIEN BRAĆ UDZIAŁU W TEJ PAŹDZIERNIKOWEJ HUCPIE , SZUMNIE NAZWANEJ WYBORAMI PARLAMENTARNYMI DO SEJMU .

    ”Władza” ta obecna … była i przyszła ma się przekonać na własnej dupie jak będzie wyglądało to ”rządzenie” Państwem kiedy ma się poparcie 15 – 10 % uprawnionych do głosowania .

  3. Biedny ten kraj gdzie można głosować albo na złodziei (PO) albo na oszustów (PiS) albo na strachliwych gowniarzy (Konfederacja).

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: