NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przebij łzy Demokratom, ale przede wszystkim ograniczają rasistowską retorykę na wiecu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tłum powstrzymuje się od skandowania „odeślij ją z powrotem”, a prezydent USA wspomina tylko przelotnie o Ilhanie Omarze i rówieśnikach, jednocześnie rozprawiając się z rywalami politycznymi.

US President Donald Trump speaks at a campaign rally on August 1, 2019, in Cincinnati. (AP Photo/Alex Brandon)

Prezydent USA Donald Trump przemawia podczas wiecu kampanii 1 sierpnia 2019 r. W Cincinnati. (AP Photo / Alex Brandon)
CINCINNATI, Ohio (AP) – Prezydent USA Donald Trump wykorzystał w czwartek w Cincinnati na ożywionym wiecu, aby przedrzeć się do demokratów, których podnosił jako nowe folie polityczne, atakując cztery liberalne kongresowe kobiety koloru i miejskich liderów partii, jednocześnie szkoląc strzelać do tych, z którymi może się zmierzyć w 2020 r.

Ale prezydent przede wszystkim unikał rasistowskich kontrowersji, które zdominowały ostatnie tygodnie, kiedy pławił się przed hałaśliwym tłumem przez prawie 90 minut, uwalniając burty po burcie swoich politycznych wrogów. Trump, który spotkał się z powszechną krytyką za to, że nie zrobił więcej, aby powstrzymać pieśni „Odeślij ją” na temat urodzonego w Somalii rep. Ilhana Omara podczas wiecu w zeszłym miesiącu, wydawał się chcieć uniknąć dalszej furii, mówiąc, że wolałby, aby jego zwolennicy unikali śpiew. W dużej mierze utknął przy występie największych przebojów.

Chociaż nie wspomniał o Omar ani jej trzech kolegach z nazwiska w pierwszych momentach jego spotkania w Ohio, cel jego ataków był jednoznaczny.

„Partią Demokratów rządzą teraz czterej lewicowi ekstremiści, którzy odrzucają wszystko, co jest nam drogie”, powiedział Trump o Omar i jej koleżankach z domu Demokratów Alexandrii Ocasio-Cortez z Nowego Jorku, Rashida Tlaib z Michigan i Ayanna Pressley z Massachusetts.

Ale przelotne wspomnienie nie doprowadziło do dalszych pieśni. Nie doszło też do przedłużonego ataku na demokratycznych przywódców obszarów miejskich, do którego Trump zaatakował w ostatnich dniach w ramach swoich rozgorączkowanych akcji przeciwko rep. Elijahowi Cummingsowi i większościowemu czarnemu miastu Baltimore.

„Nikt nie zapłacił wyższej ceny za skrajnie lewicowy program niszczycielski niż Amerykanie mieszkający w wewnętrznych miastach naszego kraju” – powiedział Trump, czerpiąc okrzyki z głównie białego tłumu na zatłoczonej arenie nad brzegiem rzeki Ohio. „Wysyłamy miliardy, miliardy i miliardy lat i lat, a to skradzione pieniądze i zmarnowane pieniądze”.


Zwolennicy okazują się, że prezydent USA Donald Trump przemawia podczas wiecu kampanii w US Bank Arena 1 sierpnia 2019 r. W Cincinnati, Ohio. (Andrew Spear / Getty Images / AFP)
Rajd był pierwszym dla Trumpa, ponieważ skandal „Odeślij ją z powrotem” na wiecu w Karolinie Północnej został potępiony przez Demokratów i zdenerwowanych republikanów obawiających się kampanii prezydenckiej prowadzonej na liniach rasowych.

We wczesnych momentach czwartkowego rajdu Trump oświadczył: „Nie chcę być kontrowersyjny”. Przeważnie się tego trzymał.

Z oczami politycznego świata odchodzącymi od dwóch dni debat demokratycznych, by sprawdzić, czy Trump wywoła rasowy gniew, prezydent w dużej mierze wygłosił swoje standardowe przemówienie. Ale Trump, najbardziej zapalony przeglądarka wiadomości kablowych w historii biura, nie mógł się powstrzymać przed przedstawieniem recenzji debat w Detroit.

„To był długi, długi telewizor” – powiedział Trump. „Demokraci spędzili więcej czasu na atakowaniu Baracka Obamy niż na mnie praktycznie”.

Kpił z niektórych czołowych demokratycznych pretendentów, ożywiając swój przydomek „Sleepy” dla Joe Biden, drażniąc Elizabeth Warren z powodu roszczenia do dziedzictwa rdzennych Amerykanów i oskarżania Demokratów o ich opiekę zdrowotną i propozycje imigracyjne.

„Demokraci nigdy nie byli tak daleko poza głównym nurtem” – stwierdził Trump.

Kilka godzin wcześniej Trump ogłosił, że Chiny nie dotrzymały końca negocjacji handlowych, co skłoniło go do zwiększenia ceł o 10 procent na nowe towary o wartości 300 miliardów dolarów. Trump podczas wiecu wyraził przekonanie, że umowa zostanie rozstrzygnięta, ale powiedział: „Do czasu zawarcia umowy będziemy opodatkowywać piekło poza Chinami”.


Od lewej: Rep. Rashida Tlaib, Demokrata-Michigan, Rep. Ilhan Omar, Demokrata-Minnesota., Rep. Aleksandria Ocasio-Cortez, Demokrata-Nowy Jork i Rep. Ayanna Pressley, Demokrata-Massachusetts, podczas konferencji prasowej w Kapitol w Waszyngtonie, 15 lipca 2019 r. (J. Scott Applewhite / AP)
Zlot był także pierwszym Trumpem od czasu, gdy specjalny adwokat Robert Mueller zeznał przed Kongresem, pozorny ostatni rozdział rosyjskiej sondy, która śledziła Biały Dom od ponad dwóch lat. Ale Trump wspomniał o tym tylko raz, kpiąc z chwilowego zatrzymania Muellera, sarkastycznie mówiąc, że śledczy wydawał się „ostry jak hals”.

Choć początkowo hałaśliwy, tłum zaczął chudnąć, gdy Trump przekroczył wyznaczoną godzinę i pozostał zdyscyplinowany w reklamowaniu silnej gospodarki i osiągnięć administracji. Uwagi prezydenta zostały również dwukrotnie przerwane przez protestujących.

Rozmawiając z dziennikarzami przed wyjazdem do Cincinnati, Trump powiedział, że nie wiedział, czy i tak ożywi śpiew „Odeślij ją z powrotem”, ani jaka byłaby jego reakcja – dodając, że niezależnie od tego, „kocha” swoich politycznych zwolenników.

„Nie wiem, czy potrafisz powstrzymać ludzi”, powiedział Trump dziennikarzom. „Jeśli zaśpiewają, będziemy musieli zobaczyć, co się stanie”.

Śpiew w Północnej Karolinie podążył za rasistowskimi tweetami, które Trump wysłał przeciwko Omarowi i trzem innym kolorowym prawodawcom z pierwszej kadencji, instruując ich, by „wyszli” z USA „teraz” i mówiąc, że jeśli prawodawcy „nienawidzą naszego kraju”, mogą „wrócić ”Do krajów„ zepsutych i zarażonych przestępczością ”.

Dwa tygodnie temu Trump zachwiał się w odpowiedzi na rozdzierające okrzyki, pozwalając śpiewowi toczyć się na wiecu, wyrażając dezaprobatę na ten temat następnego dnia, a później wycofując się z tych obaw.

Od tego czasu Trump kontynuował ataki Cummingsa i Baltimore. Wzmocniając dramat, zlot Trumpa w Ohio odbył się na tle kipiącego napięcia rasowego w mieście-gospodarzu Cincinnati.

Różnorodne opinie na temat śpiewu rozsypały tłum przed rajdem.


Zwolennik trzyma koszulkę, gdy prezydent USA Donald Trump organizuje rajd kampanii „Make America Great Again” w Cincinnati, Ohio, 1 sierpnia 2019 r. (SAUL LOEB / AFP)
64-letnia Robyn McGrail i jej mąż świętowali 44. rocznicę ślubu, uczestnicząc w trzecim rajdzie Trumpa. Powiedziała, że ​​jeśli tłum zacznie śpiewać, „prawdopodobnie będę kibicował. Jeśli nie lubią Ameryki, powinni odejść. Kochamy nasz kraj. ”

Cynthia Wells, 63, pielęgniarka z Cincinnati, powiedziała, że ​​pójdzie za Trumem

„Słuchamy go i nie robimy tego” – powiedział Wells. „Nie sądzę, żeby to się stało. Jeśli tak, nie weźmiemy udziału, ponieważ jest temu przeciwny. To nie jest jego przesłanie ”.

Kilka godzin przed wiecem prezydenta Omar zamieścił zdjęcie siebie i Marszałka Nancy Pelosi w Afryce, pisząc: „Powiedzieli, że„ odeślij ją ”, ale marszałek Pelosi nie tylko przygotował się do odesłania mnie, wróciła ze mną. ”

Trump zdobył Ohio o prawie 9 punktów procentowych w 2016 roku i poradził sobie nieco lepiej wśród wyborców w połowie kadencji w Ohio niż wśród wyborców w sąsiadach z Rust Belt w stanie Michigan i Wisconsin. Około połowa wyborców w Ohio, 49%, wyraziła aprobatę pracy Trumpa na stanowisku prezydenta, zgodnie z ankietą wyborczą AP VoteCast z 2018 r. Czterdzieści cztery procent wyborców w Michigan i 43% wyborców w Wisconsin, zatwierdzonych przez Trumpa .

Wokół wiecu Trumpa miało miejsce kilka protestów, w tym jeden w pobliskim Narodowym Centrum Wolności Kolei Podziemnych. Koncentruje się na epoce niewolnictwa i bieżących walkach przeciwko niesprawiedliwości na całym świecie.

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Przebij łzy Demokratom, ale przede wszystkim ograniczają rasistowską retorykę na wiecu

  1. Tam tez maja nieuków, Trump i Republikanie nie są rasitą, ja być polska murzyna ale wiedzieć jak pisać.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: