DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prowokacja w Warszawie! Wywieszono symbol powstania na tle tęczy LGBT!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Prowokacja w Warszawie! Wywieszono symbol powstania na tle tęczy LGBT

fot. Twitter / Młodzież Wszechpolska

Środowiska LGBT próbowały dokonać prowokacji podczas Marszu Powstania Warszawskiego organizowanego przez środowiska narodowe. W trakcie pochodu, na jednym z budynków wywieszono wielką flagę ze znakiem Polski Walczącej na tle homoseksualnej tęczy.

Marsz Powstania Warszawskiego rozpoczął się około godziny 17.00 uczczeniem „Godziny W”. Marsz wyruszył około godz. 17.30 po wspólnej modlitwie za poległych powstańców z ronda Dmowskiego, przez ulicę Marszałkowską, Królewską, Krakowskim Przedmieściem, a następnie Miodową by na końcu wejść na plac Krasińskich przed Pomnik Powstania Warszawskiego. Za organizację pochodu odpowiadały m.in. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i Młodzież Wszechpolska.

W marszu wzięły udział tysiące osób. Większość trzymała w rękach polskie flagi i/lub miała zawieszone opaski ze znakiem Polski Walczącej. Licznie przybyły także rodziny z dziećmi.

Nie obyło się bez prowokacji środowisk LGBT. Jakiś czas temu poseł PO Piotr Misiło opublikował na Twitterze zdjęcie z powstańczą Kotwicą na tle tęczowej homotęczy. Dzisiaj na trasie pochodu na ścianie jednego z budynków wywieszono podobny transparent.

Tzw. środowiska antyfaszystowskie planowały zakłócić marsz. – Nacjonalistyczne bojówki gloryfikujące wojnę i przemoc zawłaszczyły rocznicę Powstania Warszawskiego i narzuciły własną narrację. Według tej narracji powstańcy walczyli o białą, czystą etnicznie i homofobiczną Polskę. Nie jest to prawdą, w Powstaniu walczyły również osoby LGBT+, imigranci, socjaliści, feministki i osoby o innym kolorze skóry – napisali w oświadczeniu Obywatele RP. W akcji miały wziąć udział także Studencki Komitet Antyfaszystowski i Akcja Demokracja.

– Aktywiści i aktywistki Akcji Demokracji apelują o obserwację marszu 1 sierpnia i rozwiązanie go natychmiast, gdy dojdzie do naruszania prawa – zwrócono się do prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego.

Interweniowała policja. Z placu Krasińskich usunięto protestujących przeciwko Marszowi Powstania Warszawskiego. Funkcjonariusze apelowali wcześniej do tych osób o odsunięcie się. Kilkadziesiąt osób zostało wylegitymowanych. Ich sprawy trafią do sądu.

Źródło: wpolityce.pl / rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: