NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POWSTAJE NOWA PARTIA – PARTIA PIRATÓW !!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_7.png

Screenshot_5.png

Screenshot_8.png

Czy zgadzasz się, że idealny polityk: 
– powinien pracować tak ciężko (na rzecz swoich wyborców) przez cały okres kadencji – jak ciężko pracuje podczas własnej kampanii wyborczej?

– powinien zabiegać o poparcie społeczności lokalnej / inicjatywy społecznej by przy jej wsparciu wywierać nacisk na decydentach przy rozwiązywaniu ich problemów?

– nie powinien ulegać silniejszym, mocniejszym, bogatszym bo taki polityk nie jest przedstawicielem społeczeństwa! Taki polityk jest przedstawicielem silnych, mocnych, bogatych!

– że idealny polityk powinien być aktywistą? Że idealny polityk powinien być Piratem?

Czym jest Partia Piratów i dlaczego jest ważna w Parlamencie Europejskim?

Partia Piratów to ruch międzynarodowy założony w 2006 roku, który jest w stanie zrewolucjonizować życie społeczeństwa XXI wieku. Ze względu na nazwę i specyfikę czasem jest odbierana negatywnie, jednak jej postulaty przysłużą się każdemu z nas.

Czym jest Partia Piratów i dlaczego jest ważna w Parlamencie Europejskim?

Pierwsza Partia Piratów została zarejestrowana 1 stycznia 2006 roku w Szwecji pod nazwą Piratpartiet, a jej przeciwnikiem stały się monopole i płatne źródła kultury. Nazwa odnosi się do założeń, według których, każdy obywatel za pośrednictwem Internetu powinien mieć zagwarantowany legalny dostęp do wszystkich rodzajów kultury, zniesienie patentów, zwłaszcza w kwestiach farmaceutycznych, a także zakaz inwigilacji obywateli. W sprawach ideologicznych PP nie identyfikuje się ani z prawicą ani lewicą, a przedstawia się jako partia obywatelska. Ich zdaniem za sprawy światopoglądowe i ideologiczne powinni odpowiadać właśnie obywatele, w każdej sprawie głosując za pośrednictwem internetu (e-wybory).

Zasięg PP. Na czarno partie zarejestrowane, na niebiesko niezarejestrowane, a na czerwono brane pod uwagę.

Międzynarodówka wspiera działanie takich serwisów jak np. CDA lub ThePirateBay i uważa, że właśnie w ten sposób powinna być prowadzona legalna dystrybucja cyfrowa. Piraci postulują pełną swobodę niekomercyjnego używania i kopiowania dóbr intelektualnych oraz znaczne skrócenie okresu ochrony praw autorskich w przypadku użycia komercyjnego. Są przeciwni wielkim komercyjnym monopolom takim jak np. Netflix, który bierze dla siebie licencje na dobra kultury i każe płacić za dostęp do nich, wyłącznie za pośrednictwem platformy amerykańskiego giganta.

Partia Piratów walczy przeciwko dyrektywom ACTA i ACTA 2, w myśl których każdy, kto używa fragmentów treści online, musi najpierw uzyskać licencję od wydawcy, co znacznie ogranicza wolność słowa w Internecie, zasoby wiedzy i kultury jaki on posiada, a także wolność słowa jego użytkowników.

Logo Polskiej Partii Piratów

Działanie międzynarodówki w naszym  kraju rozpoczęło się w 2007 roku, jednak w dwa lata później została ona wykreślona z ewidencji partii politycznych, a reaktywowana została dopiero w 2013 roku pod przewodnictwem Radosława Pietronia, a obecnie jej prezesem jest Michał Dydycz. Jak czytamy w statucie:

Celem partii jest stworzenie społeczeństwa informacyjnego na podstawie wiedzy opartej o otwarte rozwiązania technologiczne oraz wolny dostęp do dóbr kultury i ochronę prywatności.

W naszym kraju PP, mimo kilku lat działalności, nie odnalazła swojego miejsca na scenie politycznej,  tak jak większość jej zagranicznych odpowiedników, borykając się z niską popularnością oraz brakiem silnego politycznego przywództwa. Partia Piratów największymi sukcesami może się pochwalić u naszych południowych sąsiadów.

Logo Czeskiej Partii Piratów

PP jest w Czechach trzecią największą siłą polityczną, w wyborach w 2017 roku uzyskała prawie 11% poparcie, co daje jej 22 mandaty poselskie. W tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego udało się poprawić wynik, osiągając 14% głosów, co dało piratom 4 miejsca w PE.

Międzynarodowa Partia Piratów, będąca centrum ruchu społeczno-politycznego, ma od 2010 roku siedzibę w Brukseli, a od 2014 European Pirate Party (PPEU) stanowi sojusz europejskich ugrupowań z ramienia PP, które starały się zaistnieć na kontynentalnej scenie politycznej. Poza Czechami pewne poparcie ma także międzynarodówka działająca na Islandii, jednak kraj ten nie jest członkiem Unii Europejskiej.

PROGRAM https://polskapartiapiratow.pl/program/

Screenshot_9.png

Naukowo o ruchu pirackim na świecie! Polecamy poczytać bardzo ciekawą analizę przygotowaną przez Dmytro Khutkyy. Dan źródłowe 2013/2014, ale teks przygotowany i opublikowany w 2019r. Polecamy poczytać aby poznać skalę naszego działania na świecie. Autor badań Dmytro zaprasza do kontaktu i zadawania pytań.

“Pirate Parties: The Social Movements of Electronic Democracy”

http://www.jofcp.org/assets/jcp/JCP-July-2019.pdf?fbclid=IwAR1hy_tetINpRIqw0IrQU0yQeWQ9lbYx7HclsA34zdrySHbeMBEfgM5tMrw
https://www.researchgate.net/publication/333603299_Pirate_Parties_The_Social_Movements_of_Electronic_Democracy_Journal_of_Comparative_Politics?fbclid=IwAR1k3yd7jxORkIqI7Dqjdkk5urJAItzVN8bijqwEkjp29xlBX5CqWIIg0KM
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: