NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019r RELACJA – Jerzy Owsiak !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019: TAK MI DOPOMÓŻ ROCK’N’ROLL! DZIEŃ PIERWSZY [RELACJA, PROGRAM]

O godz. 15 wystartowała jubileuszowa, 25. edycja Pol’and’Rock Festival (poprzednio Przystanek Woodstock). Co działo się pierwszego dnia w Kostrzynie nad Odrą?

O godz. 15 wystartowała jubileuszowa, 25. edycja Pol'and'Rock Festival (poprzednio Przystanek Woodstock). Co działo się pierwszego dnia w Kostrzynie nad Odrą?
Zabawa pod Dużą Sceną pierwszego dnia Pol’and’Rock Festival 2019 /Piotr Dziurman /Reporter

Pol’And’Rock Festival (wcześniej znany pod nazwą Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych.

Jubileuszowa 25. edycja odbywa się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie).

„Wszystko jest przygotowane, nic nie dzieje się wyjątkowego. Od kilku lat już mówimy, że po prostu jest dużo ludzi. Najważniejsze jest, żeby bawili się dobrze, żeby bawili się bezpiecznie” – podkreślał na pierwszej konferencji Jurek Owsiak.

Festiwal tradycyjnie o godz. 15 rozpoczęli Jurek Owsiak z Romanem Polańskim, zawiadowcą ze stacji Żary

Na otwarcie organizatorzy rozdali uczestnikom 10 tys. słoneczników, przypominające dawne Przystanki Woodstock odbywające się przed laty jeszcze w Żarach. Zebrani pod Dużą Sceną usłyszeli najpierw zagrany na gitarze hymn Polski (podchwycony przez tysiące gardeł), a potem za Owsiakiem powtórzyli „woodstockową deklarację wiary”.

„To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock’n’roll, rock’n’roll, rock’roll!” – wykrzyczeli woodstockowicze.

Tradycję woodstockową przywróciły też samoloty przelatujące nad polem – tym razem zamiast Biało-Czerwonych Iskier (zespół akrobacyjny Sił Powietrznych) na niebie pojawiło się pięć zabytkowych samolotów.

Pierwszy dzień muzycznie na Dużej Scenie otworzył Ziggy Marley (posłuchaj utworu „Love Is My Religion”!), najstarszy syn Boba i Rity Marleyów.

Poza autorskimi piosenkami Ziggy’ego (imponujące dready niemal do samej ziemi) usłyszeliśmy również przeboje jego ojca – „One Love”, „Get Up, Stand Up” i „Jammin'”. Na bis poleciał utwór, którego przekaz oddaje ideę festiwalu – „Love Is My Religion”.

Zagraniczne gwiazdy pierwszego dnia to m.in. międzynarodowa ekipa Gogol Bordello, metalowy Avatar ze Szwecji, reprezentanci southern rocka – Black Stone Cherry, punkowcy z The Adictsi metalcore’owcy z Australii – Parkway Drive.

O godz. 17, w rocznicę Godziny W, wybuchu powstania warszawskiego, cały festiwal stanął, by oddać hołd powstańcom – zawyły syreny służb – straży pożarnych, policji i karetek, a uczestnicy przystanęli na minutę ciszy, by za moment odśpiewać hymn Polski. „Szanujcie te symbole, które zawsze będą przeciw faszyzmowi” – powiedział Owsiak.

Pierwotnie planowano, że rocznica Godziny W wypadnie na początku koncertu Black Stone Cherry, ostatecznie Amerykanie rozpoczęli swój występ niespełna kwadrans później.

Jedną z najcięższych pozycji pierwszego dnia był koncert szwedzkiej kapeli Avatar. Lubujący się w mieszkankach niecodziennego show i metalowego brzmienia z pewnością nie byli nią zawiedzeni.

Najbardziej rozpoznawalnym elementem zespołu jest wizerunek sceniczny muzyków opierający się na oryginalnych kostiumach, a w przypadku wokalisty, Johannesa Eckerströma, również na makijażu i wystudiowanych, teatralnych ruchach scenicznych. Jakkolwiek dziwnie to brzmi, całość przypominała połączenie one man show rodem z makabrycznego koszmaru, francuskiej rewii i melodyjnego death metalu.

Avatar nie był jedynym dziwactwem na Dużej Scenie pierwszego dnia Pol’and’Rock 2019. Zaraz po nim pojawił się bowiem japoński skład Crossfaith, który dopełnił dawki pokręconych rytmów.

Agresywny metalcore i elektronika pulsująca z wielką szybkością i brutalną siłą niczym na imprezie w stylu rave gdzieś w opuszczonym magazynie były z jednej strony ciekawą propozycją, ale z drugiej zwyczajnie męczyły.

Gościom z Krainy Kwitnącej Wiśni na pewno nie można odmówić skuteczności: skutecznie wymęczyli tych, którzy mieli jeszcze resztki sił i odstraszyli tych, którym już nie w głowie były tak ciężkie harce.

Polskie gwiazdy pierwszego dnia to wracający na festiwal do Kostrzyna po sześciu latach happysad (jedyny rodzimy reprezentant na Dużej Scenie), BAiKA (zespół dowodzony przez Piotra Banacha, pierwszego lidera grupy Hey), Pablopavo i LudzikiCyrk DeriglasoffDaria ZawiałowCarrantuohill i Orkiestra Krzesimira Dębskiego (Mała Scena), Renata PrzemykTulia i Maciej Maleńczuk(Nocna Scena ASP).

Choć mogłoby się wydawać, że Carrantuohill jest stałym elementem Przystanku Woodstock, ostatnim razem najsłynniejszy polski projekt grający muzykę celtycką wystąpił w Kostrzynie aż pięć lat temu.

Tym razem postanowili połączyć siły z żyjącą legendą, Krzesimirem Dębskim, twórcą muzyki m.in. do „Ogniem i Mieczem”. Specjalnie na tę okazję maestro przygotował wraz z młodzieżową orkiestrą symfoniczną bliski fanom Carrantuohill folkowy repertuar i aranżacje swoich kompozycji.

Ten niecodzienny, choć jak się okazało naturalny mariaż, rozkołysał publicznością zgromadzoną pod Małą Sceną ciepłym, melancholijnym brzmieniem wprost z Zielonej Irlandii. Folkowe brzmienie celtyckich melodii nadało baśniowego klimatu utworom Dębskiego, takim jak „Rzeka Marzeń” z filmu „W pustyni i w puszczy”.

Specjalnym akcentem był zadedykowany z okazji tragicznych wydarzeń z początku roku mieszkańcom Gdańska oryginalny aranż „Sound of Silence” duetu Simon & Garfunkel, który w wersji Disturbed towarzyszył żałobie po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza.

Drugi dzień festiwalu zapowiada się mocno metalowo – na Dużej Scenie wystąpią m.in. amerykańska legenda thrash metalu – Testament, supergrupa Prophets of Rage, w składzie której występują muzycy znani z Rage Against The Machine, Cypres Hill i Public Enemy, fińskie potwory z Lordi (laureaci Eurowizji z 2006 r.) oraz rodzime gwiazdy: świętujący 30-lecie Acid Drinkers i doskonale znany woodstockowej publiczności Hunter.

Pol’and’Rock, start! „Nie zakażecie nam tego festiwalu, to nasz dom”

– Stworzyliśmy tu niesamowitą bańkę, z tych ludzi, tej krwi i tych serc. Wśród nas są kibice i osoby religijne, wszyscy o bardzo różnych poglądach. Potrafimy być tu razem – mówił Jurek Owsiak, rozpoczynając 25. Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.

MOJA ODPOWIEDZ DO P OWSIKA SZKODA, ŻE PAN SIĘ NIE POWSTRZYMAŁ W TAKIM DNIU, NIE MAM KOMPLETNIE NIC PRZECIWKO KONCERTOM – ALE W DNIU UPAMIĘTNIANIA ŚMIERCI POLSKICH BOHATERÓW – ZWYKŁA PAMIĘĆ O ICH LOSACH POWINNA BYĆ CHOCIAŻBY ZE ZWYKŁEJ UCZCIWOŚCI KAŻDEGO POLSKIEGO OBYWATELA!

PANIE  OWSIAK, NIE WAŻNE ZACHOWANIE, MINIMUM POWAGI – WAŻNE, ŻE KASA SIĘ PANU ZGADZA _ PRAWDA ???

WYSTARCZYŁO TYLKO KONCERT ZACZĄĆ PARĘ GODZIN PO GODZINIE – „W”

67662565_331391664404532_2135663404080168960_n.jpg

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: