NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Podczas lotu do Izraela francuscy imigranci dzielą nową ojczyznę, ale nie motywy

Powody opuszczenia Francji dla państwa żydowskiego są tak różnorodne, jak 100 osób siedzących na pokładzie samolotu El Al LY3320 z Paryża do Tel Awiwu – choć emocje są jednogłośne

Tłum gości 100 olimów Francji na lotnisku Ben Guriona w dniu 17 lipca 2019 r. (Fot. Stéphanie Bitan / Times of Israel)

Tłum gości 100 olimów Francji na lotnisku Ben Guriona w dniu 17 lipca 2019 r. (Fot. Stéphanie Bitan / Times of Israel)

PARYŻ – Istnieje tyle odpowiedzi na pytanie, dlaczego warto emigrować do Izraela, jak sami imigranci. Czy sprowadza się to do momentu, czy jest to po prostu klimat umiarkowany? Czy to nadmorski dom zakupiony kilka lat temu, aby być blisko dzieci już tam mieszkających, czy może jest to nowa praca? Być może można go nazwać czystym, idealistycznym syjonizmem.

Alija –  hebrajski termin imigracja dosłownie oznacza „wniebowstąpienie” – dla Izraela jest tak różnorodną i osobistą sprawą, że praktycznie niemożliwe jest ustalenie profilu socjologicznego olim hadaszim lub nowych imigrantów.

Żydowska Agencja dla Izraela, para-statyczna organizacja non-profit i główny organ działający na rzecz wspierania imigracji i absorpcji Żydów z diaspory w państwie żydowskim, obchodzi w tym roku 90. rocznicę. Organizacja zaprosiła francuskie wydanie „The Times of Israel”, aby towarzyszyło 100 Żydom podczas wspólnych podróży do ich nowej ojczyzny

Na lotnisku Ben-Guriona na tych nowych Izraelczyków czekał tłum złożony głównie z młodych imigrantów, którzy tańczyli, śpiewali z akompaniamentem muzycznym i machali flagami podczas poruszającej ceremonii witającej przybyszów.

W tę środę 17 lipca 2019 r. Kilka innych lotów z całego świata przyniosło około 200 imigrantów z Brazylii, Francji, Argentyny, Wenezueli i Rosji.

„W imieniu Żydów na całym świecie jestem dumny i entuzjastycznie witam 200 nowych olimów [imigrantów], którzy właśnie przybyli do swojego kraju, swojej historycznej ojczyzny. Świętujemy nadejście tego lata tysięcy nowych olimów w Izraelu ”, powiedział tłumowi prezes Agencji Żydowskiej Isaac Herzog.

W szczególności wspomniał o dwóch rodzinach, które z pomocą agencji odbyły długą i tajną podróż z Wenezueli.

„Agencja Żydowska działa niestrudzenie, w tym w krajach borykających się ze złożonymi problemami geopolitycznymi i problemami bezpieczeństwa, aby zagwarantować bezpieczeństwo Żydów na całym świecie. Agencja Żydowska pomoże tym przybyszom osiedlić się w ośrodkach imigracyjnych w całym Izraelu, a przy pomocy narodu izraelskiego pozwoli im stać się częścią bogatej mozaiki życia Izraela. Życzę im sukcesów – powiedział Herzog.

Następny przystanek: Tel Awiw

Wcześniej tego samego dnia zróżnicowany tłum zajął miejsce w locie El Al LY3320 z Paryża do Tel Awiwu. Byli to młodzi ortodoksi lub tradycyjni Żydzi, rodziny z dziećmi, a nawet emeryci.

„Niedługo zrealizujemy marzenie całych pokoleń w stanie narodu żydowskiego” – powiedział nowym Izraelczykom wyraźnie poruszony pracownik Agencji Żydowskiej.

Dwudziestoletnia Kelly zagubiła się w muzyce, słuchawki zakrywały jej uszy, a jej twarz była zadumana, ale zdecydowana. Po uzyskaniu tytułu licencjata z biznesu na uniwersytecie pod Paryżem postanowiła dołączyć do seminarium religijnego w Jerozolimie pod patronatem programu Masa Agencji Żydowskiej, który oferuje cztery do sześciu miesięcy na programy akademickie, staże i staże w całej kraj.

Przede wszystkim „[chciałem] odkryć Izrael. Chciałem zobaczyć, jak tam wygląda życie, i podobało mi się to ”- zwierzyła się Kelly z uśmiechem.

Jej program obejmował studia religijne, wycieczki po kraju i wspólne posiłki szabatowe. Niektórzy uczestnicy zdecydowali się na aliję bezpośrednio z Izraela bez powrotu do Francji. Kelly, której matka jest Izraelką, planuje pełnić służbę narodową przed powrotem do studiów.

Louise, 28-letnia pielęgniarka z Paryża, również planuje zamieszkać w Jerozolimie. Wcześniej uczestniczyła również w programie Masa i uczyła się hebrajskiego w Ulpan Etzion, jednym z wielu wciągających kursów językowych.

Biurokratyczne wymagania dotyczące przeniesienia stopnia naukowego z zagranicy mogą czasami osiągać absurdalne poziomy, chociaż Izrael cierpi na brak pielęgniarek i jest wielu potencjalnych nowych imigrantów, którzy są wykwalifikowani w tym zawodzie.

Organizacje takie jak Qualita i Agencja Żydowska próbują pomóc nowym olimom, takim jak Louise, zweryfikować ich francuskie referencje wobec rządu izraelskiego, który pod naciskiem niektórych lobby czasami nie chce ich rozpoznać.

„Zasadniczo dzięki [organizacji] Qualita i Esther Blum, która jest odpowiedzialna za przenoszenie stopni naukowych, przeprowadzam się tutaj” – powiedziała. Otrzyma niezbędną pomoc w nawigacji w izraelskim biurokratycznym labiryncie od grupy, która pomoże francuskim imigrantom znaleźć zatrudnienie.

Louise, która ma pięcioletnie doświadczenie jako pielęgniarka, wypełniła już swoją dokumentację w izraelskim ministerstwie zdrowia i musi zdać egzamin we wrześniu. Jeśli odniesie sukces, odbędzie staż – choć nadal nie jest jasne, jak długo to potrwa.

Według Agencji Żydowskiej kwestia równoważności akademickiej dotyczy tylko około trzech procent nowo przybyłych. Agencja twierdzi również, że media często przedstawiają niepełny obraz, koncentrując się na biurokratycznej biurokracji, co może stanowić poważne przeszkody dla osób, które chcą przeprowadzić się do Izraela.

„Kiedy z powodzeniem lobbowaliśmy za reformą prawną dla dentystów, bardzo niewielu z nich dokonało aliji” – powiedział Ouriel Gottlieb, dyrektor paryskiego oddziału Agencji Żydowskiej.

W tym dniu również alija to Esther, Grégory i ich troje małych dzieci. Zamiast Jeruzalem rodzina zdecydowała się zamieszkać w Netanji.

30-letnia Esther podejmuje decyzję o emigracji do „apetytu na nowe życie, życia w judaizmie, z dala od antysemityzmu i żołnierzy strzegących wejścia do naszych szkół”.

„Jest to idealny wiek dla przyszłych dzieci”, powiedziała matka trójki dzieci, której dzieci mają od 6 lat do dwóch i pół miesiąca (najmłodszy pasażer na pokładzie). „Dzieci mają świadomość, że wyjeżdżamy, wiedzą, że nie będą już widywać się z przyjaciółmi, ale za kilka lat zapomną”.

Esther powiedziała The Times of Israel, że pomysł, by jej dzieci musiały odbyć obowiązkową służbę wojskową, nie był głównym czynnikiem dla pary.

„Gdybyśmy zdecydowali się wyjechać później, tak [to mógł być problem]” – powiedziała. „Ale nie teraz, nie wpłynęło to na naszą decyzję. Nadal mam czas, aby przyzwyczaić się do tego pomysłu. ”

Fala imigracji

Ostatnia dekada upłynęła pod znakiem bezprecedensowej fali francuskiej aliji. Spośród 119 000 imigrantów z Francji od założenia państwa Izrael prawie 37 000 wykonało ten ruch od 2009 r.

Agencja Żydowska zauważa bezpośredni związek między wzrostem antysemityzmu we Francji a liczbą żydowskich emigrantów. W latach 2014–2015, w których doszło do najbardziej drastycznych ataków terrorystycznych na francuską ziemię – z których część była bezpośrednio wymierzona w Żydów, takich jak atak supermarketu Hyper Cacher w Paryżu – widoczny był szczyt w aliyah, z 14 127 osób wyjeżdżających z Francji do Izraela.

Prawie 450 000 Żydów mieszka we Francji, z czego 280 000 mieszka w Paryżu i na przedmieściach, a 170 000 w innych regionach – w tym 60 000 w Marsylii i okolicach, a także ponad 15 000 w Lyonie, Nicei, Strasburgu i Tuluzie, zgodnie z Szacunki Agencji Żydowskiej.

Z 700 synagogami i 170 szkołami żydowskimi społeczność żydowska we Francji jest największą w Europie i drugą co do wielkości na świecie poza Izraelem, po Stanach Zjednoczonych.

„Żydzi stanowią 1% ogólnej populacji Francji i są ofiarami 50% wszystkich aktów rasistowskich we Francji” – powiedział Francis Kalifat, przewodniczący grupy parasolowej francuskich społeczności żydowskich CRIF, który spotkał się z dziennikarzami w paryskim biurze Agencji Żydowskiej.

Kalifat powiedział, że antysemityzm pochodzi z wielu źródeł i manifestuje się na wiele sposobów, pochodzących z skrajnej prawicy, skrajnej lewicy, radykalnego islamu, a także od obywateli francuskich, którzy nie należą do żadnej z tych grup. Obejmuje to „przypadkowy antysemityzm” – niewielkie agresywne zachowania, takie jak obelgi i obrzydliwe spojrzenia, których Żydzi doświadczają na co dzień.

Według Kalifata prowadzą one do „wewnętrznej aliji ” lub redystrybucji ludności żydowskiej we Francji, ponieważ Żydzi zmuszeni są do przemieszczania się po dzielnicach, aby uciec przed wrogim środowiskiem.

Wiosną 2018 r. Żydowscy i nieżydowscy intelektualiści i inni znani wydali petycję podpisaną przez byłego prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego, potępiającą „nowy antysemityzm” i „nisko profilowane czystki etniczne”.

„Dziesięć procent obywateli żydowskich w Ile de France [region obejmujący Paryż i okolice] – około 50 000 osób – zostało ostatnio zmuszonych do przeprowadzki, ponieważ nie byli już bezpieczni i ponieważ ich dzieci nie mogły dłużej uczęszczać do szkół publicznych. To mało znane etniczne oczyszczenie w krainie Émile Zola i Clémenceau ”- oświadczyła petycja.

We Francji odnotowano rekordowy wzrost liczby incydentów antysemickich o 74% w 2018 r. W porównaniu z rokiem poprzednim.

„Dwanaście osób zostało zabitych we Francji od początku 2000 roku, po prostu dlatego, że byli Żydami”, podkreślił Kalifat, zaznaczając, że dotyczy to także 23-letniego dyskowego dżokeja Sébastiena Selmy, który został zamordowany i okaleczony w listopadzie 2003 roku.

Antysemicki charakter zabójstwa nie został oficjalnie uznany, pomimo istotnych dowodów na poparcie tego odkrycia i legalnej bitwy prowadzonej przez rodzinę Selmy.

„Francja nie jest antysemicka. We Francji panuje antysemityzm, ale państwo jest barykadą przeciwko niemu – powiedział Kalifat.

Simon i Alice Midal nie podzielają opinii Kalifata. Dla nich „sytuacja we Francji staje się coraz bardziej katastrofalna”.

Para, która ma 76 lat i jest na emeryturze; Były prawnik z udaną karierą w działaniach aktywistycznych i non-profit, a ona były technik wideo. Zdecydowali się zamieszkać w pełnym wymiarze godzin w mieszkaniu, które posiadają w centralnej izraelskiej miejscowości Ra’anana, która przyciąga wielu imigrantów z Francji.

„Francja nie stara się działać przeciwko rasizmowi i antysemityzmowi. Nastąpił znaczny wzrost radykalizmu i jest to problem dla naszej społeczności ”- powiedział Simon Midal, który wcześniej był także prezydentem B’nai Brith we Francji.

„Nie chcemy czekać na kolejne wybory samorządowe, które doprowadzą ludność muzułmańską do niektórych dzielnic” – powiedział.

Midal obawia się, że kraj będzie prowadzony zgodnie z szariatem lub prawem islamskim, które, jak mówi, doprowadziłyby do oddzielnych godzin pływania dla kobiet i mężczyzn na publicznym basenie i kawiarni pozbawionych wieprzowiny.

Na asfalcie na lotnisku Ben Guriona powitał nowo przybyłych minister imigracji i absorpcji Yoav Galant. Zapytany przez The Times of Israel, czy nadal apeluje o masową emigrację francuskich Żydów do Izraela – wezwanie, które wykonał po zbezczeszczeniu cmentarza żydowskiego na północnym wschodzie kraju – powiedział: „Oczywiście. Jeśli pozostaną we Francji, za 25 lat ożenią się z… nie-Żydami ”.

Jednak w przypadku większości nowych imigrantów zapytanych przez „The Times of Israel” antysemityzm nie był głównym czynnikiem decydującym o podjęciu tej decyzji. Większość respondentów stwierdziła raczej, że decyzja była całkowicie dobrowolna, mówiąc „The Times of Israel”, że z wyjątkiem sporadycznego brudnego spojrzenia, nigdy nie mieli problemów z antysemityzmem we Francji.

Pięćdziesięciopięcioletni Armand powiedział, że „po prostu kocha ten kraj”. W 2004 r. Inżynier matematyki i jego żona podróżowali samotnie po Izraelu bez rodziny i przyjaciół, aby rzucić okiem na prawdziwy charakter tego kraju, nie rozpraszając go typowe atrakcje, takie jak plaże i restauracje. Para zakochała się w tym kraju i postanowiła kupić mieszkanie w Tel Awiwie w następnym roku, które będzie ich nowym domem.

Agencja Żydowska zgadza się, że stosunkowo różowy „wakacyjny Izrael” nie odzwierciedla codziennej rzeczywistości w tym kraju, przytaczając jako przykład różnice między systemami opieki zdrowotnej w Izraelu i we Francji.

„Francja udziela dużej pomocy swoim obywatelom, podczas gdy w Izraelu wymaga się od nich znacznie większej autonomii”, przyznaje Gottlieb, który zastąpił Daniela Benhaïma na stanowisku dyrektora paryskiego oddziału Agencji Żydowskiej w styczniu.

Szereg korzyści rządowych otrzymywanych przez nowego imigranta różni się w zależności od osoby, a także od historii czasu spędzonego w kraju. Ci, którzy spędzili więcej czasu w Izraelu, widzą, że ich świadczenia maleją.

Od 600 000 do 1,2 miliona osób we Francji kwalifikuje się do obywatelstwa izraelskiego na podstawie kryteriów określonych w prawie powrotu. Przyjęte w 1950 r. Prawo praktycznie wdraża syjonistyczną zasadę „zbierania wygnańców” zapisaną w izraelskiej Deklaracji Niepodległości. Gwarantuje obywatelstwo Żydom, ich małżonkom i każdemu, kto ma przynajmniej jednego żydowskiego dziadka. Prawo stanowi również, że potencjalny obywatel nie powinien stanowić zagrożenia dla państwa i powinien wykazać prawdziwą chęć osiedlenia się i integracji.

Zapytany o akceptację wniosków o obywatelstwo przez obywateli francuskich zaangażowanych w działalność przestępczą, taką jak opcje binarne, Forex i fałszywe centra telefoniczne w świetle powyższych postanowień, rzecznik Agencji Żydowskiej powiedział: „Po pierwsze, należy zrozumieć, że ostateczna decyzja odrzucenie lub zaakceptowanie podania kandydata przez aliyah nie należy do Agencji Żydowskiej. Ta decyzja należy do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. ”

„W 1954 r. Zmieniono Prawo Powrotu, a przepis zezwalający Ministerstwu Spraw Wewnętrznych na nieprzyznanie Żydowi obywatelstwa izraelskiego„ mającego kryminalną przeszłość i stwarzającego zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego ”został zmodyfikowany”, powiedzieli.

Ta klauzula jest w rzeczywistości używana tylko w kilku przypadkach. Jeśli Agencja Żydowska ma wątpliwości co do wnioskodawcy, wysyła zapytanie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, które następnie podejmuje decyzję.

Agencja Żydowska według numeru

Z rocznym budżetem w wysokości ponad 6 milionów dolarów francuski oddział Agencji Żydowskiej jest wyposażony w siedmiu szyszimów  lub wysłanników z Izraela i 15 lokalnych pracowników.

Przedstawiciele Agencji Żydowskiej działają w dwóch ośrodkach, w Paryżu i Marsylii, organizując działania, które odbywają się w całym kraju, takie jak sesje informacyjne i osobiste rozmowy z kandydatami aliyah w celu omówienia takich kwestii, jak kształcenie dzieci, możliwości szkolnictwa wyższego, zakwaterowanie i zatrudnienie .

Agencja Żydowska koncentruje się także na życiu społeczności żydowskiej we Francji – zwłaszcza jeśli chodzi o utrzymanie bezpieczeństwa żydowskich instytucji, dzięki specjalnie przeznaczonemu funduszowi bezpieczeństwa organizacji. Agencja stara się również połączyć młodsze pokolenie z kulturą żydowską i państwem Izrael poprzez programy edukacyjne. Ponadto organizuje wystawy i wydarzenia promujące korzyści płynące z przeprowadzki do Izraela, we współpracy z organizacją Ofer Israel oraz Ministerstwem Aliyah and Immigrant Absorption.

Agencja, działająca w około 25 szkołach żydowskich we Francji, wspiera także życie żydowskie na około 20 kampusach uniwersyteckich w całym kraju, oferując działania i informacje na temat różnych programów w Izraelu, takich jak Birthright i Masa.

Każdego roku ponad 1000 seniorów szkół średnich odwiedza Izrael w ramach programu Bac Bleu Blanc ; ponad 4000 w ramach krótkich programów organizowanych przez Israel Experiences, oddział Agencji Żydowskiej; i ponad 900 dzięki długoterminowym możliwościom z Masa.

Artykuł został zaadaptowany z oryginału z francuskiego wydania The Times of Israel .

 

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: