DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Partia Zgoda chce do parlamentu. Na liście wiele nowych nazwisk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Jak można nazwać partię Zgoda, skoro wyrasta ona z ruchu, który wychodził na ulice? 

 PROGRAM 
Zadajecie mi pytanie dlaczego zdecydowaliśmy się iść do wyborów pod nazwą #ZGODA? 
Odpowiedź poniżej 👇
Uważam, że Polska potrzebuje i stać ją na zgodę, a nie na bezsensowne kłótnie, które sprawiają, że tylko się dzielimy. 
Już w środę, w Warszawie przedstawimy Wam fundamenty na których chcę budować naszą organizację. Bądźcie z nami. Przed nami trudne zadania, ale mimo przeciwności udało nam się bardzo szybko przebrnąć przez proces rejestracji i mamy już naszą nową partię #ZGODA. Teraz, aby wystartować w wyborach, musimy zebrać podpisy. To uda się TYLKO Z WASZĄ POMOCĄ. 

Zapraszamy wszystkich do współpracy! – prezentacja nowo utworzonej Partii Zgoda, Warszawa 31.07.2019

Partia Zgoda – Michał Kołodziejczak zaprezentował swoją drużynę i program

Partia Zgoda – Michał Kołodziejczak zaprezentował swoją drużynę i program

 

Sąd Okręgowy w Warszawie w ostatnich dniach zarejestrował partię Zgoda, która jest projektem zapowiedzianym niedawno przez szefa AgroUnii Michała Kołodziejczaka(wcześniej Unia Warzywno -Ziemniaczana). Nowe ugrupowanie już zapowiedziało, że będzie starało się o wejściu do Sejmu podczas jesiennych wyborów parlamentarnych.

– Jednym z fundamentów zgody jest budownictwo mieszkań. Nie może być tak, że głównym sukcesem Polaka jest będzie kupienie mieszkania na kredyt hipoteczny kilkudziesięcioletni oraz kupienie średniej klasy samochodu i to ma być jego sukces. Będziemy robić wszystko, aby tak nie było i przedstawimy innowacyjne pomysły, projekty i udogodnienia w przepisach, aby to zmienić – mówił Michał Kołodziejczak, szef partii Zgoda.

Jego zdaniem jednym z głównych kół zamachowych gospodarki powinno być rolnictwo, czyli produkcja dobrej, zdrowej żywności. Trzecim elementem programu partii Zgoda będzie asertywna polityka zagraniczna.

Kukiz’15 chce uniemożliwić ekologom zabieranie zwierząt rolnikom

– Nie ma zgody na budowanie dobrych relacji tylko z pojedynczymi państwami. Jesteśmy w centrum Europy, a jednocześnie w centrum świata i będziemy robić wszystko, abyśmy żyli dobrze, nie tylko z wybranymi partnerami, ale w szczególności z sąsiadami – dodał M. Kołodziejczak.

Partię Zgoda będzie wspierał Stanisław Żółtek, były europoseł oraz działacz Unii Polityki Realnej i Kongresu Prawicy Polskiej.

– Jako Kongres Nowej Prawicy nie udało nam się spraw związanych z rolnictwem dobrze ująć, dlatego, że być może niewystarczająco się na tym znaliśmy. Okazuje się, że połączenie zdrowej gospodarki i podatków z AgroUnią, która zna się na sprawach rolniczych okazało się strzałem w dziesiątkę – mówił Stanisław Żółtek.

Zwrócił on uwagę na częste zamiany prawa podatkowego w Polsce i jako przykład podał ustawę o VAT, która od początku swojego istnienia była 350 razy nowelizowana. Jego zdaniem znacznie utrudnia to życie i funkcjonowanie rolnikom  i przedsiębiorcom.

Następnie Michał Kołodziejczak powiedział, że program partii Zgoda będzie się opierał na 7 punktach, których szczegóły będą w najbliższych dniach będą prezentowane na publicznych spotkaniach.

– Dzisiaj odpalamy wielką lokomotywę, która zmieni Polskę, która pokaże Polakom, że można to zrobić dobrze i lepiej. Przestajemy dawać ten jad jednych na drugich, budować różnicę. Pokazujemy, że Polska będzie silnym krajem, będzie jedność i będziemy skupiać się na tym co jest istotne. Będziemy budować siłę Polek i Polaków, która musi zostać uwolniona. Będziemy pokazywać, że można połączyć młodość z doświadczeniem. Ta drużyna to zrobi, ja to gwarantuję – podsumował M. Kołodziejczak.

wk
Fot. M. Janczura/Twitter
Video: AgroUnia/Facebook

 

Michał Janczura@jan_czura

Partia na razie pozuje do zdjęć. Za chwilę oficjalnie przedstawi swoje polityczne plany @TOKFM_NEWS

Zobacz obraz na Twitterze

Twitter/Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: