NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Partia Zgoda chce do parlamentu. Na liście wiele nowych nazwisk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Jak można nazwać partię Zgoda, skoro wyrasta ona z ruchu, który wychodził na ulice? 

 PROGRAM 
Zadajecie mi pytanie dlaczego zdecydowaliśmy się iść do wyborów pod nazwą #ZGODA? 
Odpowiedź poniżej 👇
Uważam, że Polska potrzebuje i stać ją na zgodę, a nie na bezsensowne kłótnie, które sprawiają, że tylko się dzielimy. 
Już w środę, w Warszawie przedstawimy Wam fundamenty na których chcę budować naszą organizację. Bądźcie z nami. Przed nami trudne zadania, ale mimo przeciwności udało nam się bardzo szybko przebrnąć przez proces rejestracji i mamy już naszą nową partię #ZGODA. Teraz, aby wystartować w wyborach, musimy zebrać podpisy. To uda się TYLKO Z WASZĄ POMOCĄ. 

Zapraszamy wszystkich do współpracy! – prezentacja nowo utworzonej Partii Zgoda, Warszawa 31.07.2019

Partia Zgoda – Michał Kołodziejczak zaprezentował swoją drużynę i program

Partia Zgoda – Michał Kołodziejczak zaprezentował swoją drużynę i program

 

Sąd Okręgowy w Warszawie w ostatnich dniach zarejestrował partię Zgoda, która jest projektem zapowiedzianym niedawno przez szefa AgroUnii Michała Kołodziejczaka(wcześniej Unia Warzywno -Ziemniaczana). Nowe ugrupowanie już zapowiedziało, że będzie starało się o wejściu do Sejmu podczas jesiennych wyborów parlamentarnych.

– Jednym z fundamentów zgody jest budownictwo mieszkań. Nie może być tak, że głównym sukcesem Polaka jest będzie kupienie mieszkania na kredyt hipoteczny kilkudziesięcioletni oraz kupienie średniej klasy samochodu i to ma być jego sukces. Będziemy robić wszystko, aby tak nie było i przedstawimy innowacyjne pomysły, projekty i udogodnienia w przepisach, aby to zmienić – mówił Michał Kołodziejczak, szef partii Zgoda.

Jego zdaniem jednym z głównych kół zamachowych gospodarki powinno być rolnictwo, czyli produkcja dobrej, zdrowej żywności. Trzecim elementem programu partii Zgoda będzie asertywna polityka zagraniczna.

Kukiz’15 chce uniemożliwić ekologom zabieranie zwierząt rolnikom

– Nie ma zgody na budowanie dobrych relacji tylko z pojedynczymi państwami. Jesteśmy w centrum Europy, a jednocześnie w centrum świata i będziemy robić wszystko, abyśmy żyli dobrze, nie tylko z wybranymi partnerami, ale w szczególności z sąsiadami – dodał M. Kołodziejczak.

Partię Zgoda będzie wspierał Stanisław Żółtek, były europoseł oraz działacz Unii Polityki Realnej i Kongresu Prawicy Polskiej.

– Jako Kongres Nowej Prawicy nie udało nam się spraw związanych z rolnictwem dobrze ująć, dlatego, że być może niewystarczająco się na tym znaliśmy. Okazuje się, że połączenie zdrowej gospodarki i podatków z AgroUnią, która zna się na sprawach rolniczych okazało się strzałem w dziesiątkę – mówił Stanisław Żółtek.

Zwrócił on uwagę na częste zamiany prawa podatkowego w Polsce i jako przykład podał ustawę o VAT, która od początku swojego istnienia była 350 razy nowelizowana. Jego zdaniem znacznie utrudnia to życie i funkcjonowanie rolnikom  i przedsiębiorcom.

Następnie Michał Kołodziejczak powiedział, że program partii Zgoda będzie się opierał na 7 punktach, których szczegóły będą w najbliższych dniach będą prezentowane na publicznych spotkaniach.

– Dzisiaj odpalamy wielką lokomotywę, która zmieni Polskę, która pokaże Polakom, że można to zrobić dobrze i lepiej. Przestajemy dawać ten jad jednych na drugich, budować różnicę. Pokazujemy, że Polska będzie silnym krajem, będzie jedność i będziemy skupiać się na tym co jest istotne. Będziemy budować siłę Polek i Polaków, która musi zostać uwolniona. Będziemy pokazywać, że można połączyć młodość z doświadczeniem. Ta drużyna to zrobi, ja to gwarantuję – podsumował M. Kołodziejczak.

wk
Fot. M. Janczura/Twitter
Video: AgroUnia/Facebook

 

Michał Janczura@jan_czura

Partia na razie pozuje do zdjęć. Za chwilę oficjalnie przedstawi swoje polityczne plany @TOKFM_NEWS

Zobacz obraz na Twitterze

Twitter/Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: