DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ORDO IURIS SKIERUJE DO SĄDU SPRAWĘ ZABLOKOWANIA PRZEZ YOUTUBE KATOLICKIEJ AUDYCJI O LGBT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

YouTube zablokowało najnowszy odcinek katolickiego programu „Wierzę” emitowanego przez stację wSensie.tv, w którym redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy” Paweł Lisicki oraz gospodarz programu krytykowali ideologię LGBT. Instytut Ordo Iuris zapowiedział w związku z tym pozwanie do sądu Google, właściciela serwisu YouTube.

Jak podawał w środę portal Dorzeczy.pl, YouTube zablokowało odcinek „Wierzę” z 28. lipca, w którym Lisicki oraz red. Marek Miśko rozmawiali o ideologii LGBT w kontekście nauczania Kościoła Katolickiego. Film nosił na YouTube tytuł „Paweł Lisicki: nie musimy szanować ideologii LGBT”. Według administratorów serwisu audycja została zablokowana za „mowę nienawiści”. Ma to być „pierwsze ostrzeżenie”; po trzecim YouTube może całkowicie usunąć kanał programu. Paweł Lisicki uznał działanie YouTube za łamanie zasady wolności słowa i cenzurę

Według dzisiejszych doniesień Dorzeczy.pl, w obronę katolickiej audycji zaangażował się Instytut Ordo Iuris. „Niewątpliwie zablokowanie tego programu stanowi naruszenie standardów polskiego prawa. Dlatego zdecydowaliśmy się na wystąpienie o usunięcie skutków naruszenia prawa przez Google, który jest właścicielem właścicielem platformy YouTube.” – powiedział Dorzeczy.pl dr Tymoteusz Zych z Ordo Iuris. Zych ujawnił, że YouTube usunęło w sumie dwa odcinki audycji i zablokowało możliwość zamieszczania nowych do października. Zych zapowiedział, że prawnicy Instytutu wystąpią do Google z pismem przedprocesowym, w którym będzie zawarte żądanie odblokowania filmów oraz publikacji przeprosin.

„Nie ulega dla mnie jednak wątpliwości, że samo zablokowanie filmów jest naruszeniem dóbr osobistych zarówno redaktora Pawła Lisickiego, jak i prowadzącego program redaktora Miśko, jak i samej firmy będącej właścicielem portalu WSensie.pl. Naruszone dobra osobiste to dobre imię, renoma – w przypadku przedsiębiorstwa, jak również możliwość prezentowania własnych poglądów.” – mówił Tymoteusz Zych.

Przedstawiciel Ordo Iuris podkreślał, że YouTube nie sprecyzowało powodu blokady poza ogólnym stwierdzeniem o nawoływaniu do przemocy i nienawiści „m. in. z uwagi na wiek, status społeczny, orientację seksualną, tożsamość płciową, przynależność etniczną, status weterana itd.” Zych wskazał, że jeden z programów mówił o nauczaniu Kościoła dotyczącym problematyki homoseksualizmu. „Pozostaje więc pytanie, czy w takim razie według Google nie wolno w ogóle prezentować tego nauczania?” – pytał prawnik.

Za: Ordo Iuris

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: