DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemcy:imigrant mieczem zarąbał na ulicy mężczyznę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kolejna okrutna zbrodnia dokonana przez imigranta wstrząsnęła Niemcami. Tym razem imigrant pochodzący z Bliskiego Wschodu dosłownie posiekał w biały dzień na jednej z ulic Stuttgartu 36-letniego mężczyznę.

Do zbrodni doszło w środę po południu w dzielnicy Fasanenhof. Jak podał dziennik „Bild”, sprawcą był Issa Mohammed, początkowo określany jako „uchodźca z Syrii”. Zaczaił się on na ulicy na znanego sobie 36-letniego Wilhelma L., Niemca pochodzącego z Kazachstanu i za pomocą broni przypominającej samurajski miecz zabił go na oczach 11-letniej córki ofiary i kilkudziesięciu świadków. Z nagrań, które pojawiły się w sieci wynika, że zabójca zadał ofierze wiele ciosów, następnie zbiegł. Policja zatrzymała go kilka godzin później.

Podejrzany o dokonanie tej zbrodni przyznał się do niej i przebywa w areszcie. Oficjalnie jest to 28-letni uchodźca z Syrii, który przybył do Niemiec w 2015 roku. Władze podejrzewają jednak, że mógł on podszyć się pod Syryjczyka, by otrzymać azyl w Niemczech. Według „Bilda” Issa Mohammed może być Palestyńczykiem z Jordanii i mieć 30 lat. Niezależnie od tego jest on znany policji z powodu kradzieży w sklepach i uszkodzeń mienia.

W piątek niemiecka prokuratura podała, że do zbrodni doszło z powodów osobistych a nie religijnych czy politycznych. Według „Bildu” zabójca i ofiara jeszcze kilka tygodni temu mieszkały w jednym mieszkaniu i dochodziło między nimi do sprzeczek. Relacje między mężczyznami są będą badane przez śledczych.

Poniżej zamieszczamy nagranie pokazujące końcowe sceny mordu. Uwaga: nagranie jest skrajnie drastyczne.

Adam Gwiazda@delestoile

🇩🇪 Stuttgart. Złapano sprawcę zabójstwa 36-letniego mężczyzny zabitego w biały dzień w środę szablą na ulicy w dzielnicy Fasanenhof w Stuttgarcie. Według policji aresztowany jest Syryjczykiem.

Osadzony film

Przypomnijmy, że kilka dni temu Niemcami wstrząsnął inny mord dokonany przez imigranta. Jak podawaliśmy, w poniedziałek rano na Dworcu Głównym we Frankfurcie nad Menem 40-letni Erytrejczyk wepchnął matkę i jej 8-letniego syna pod nadjeżdżający pociąg Intercity. Dziecko zginęło pod kołami pociągu, kobieta zdołała wtoczyć się w przestrzeń pomiędzy kołami i uratować się. Erytrejczyk, który miał azyl w Szwajcarii, był tam przedstawiany jako przykład udanej integracji.
zrodlo:Kresy pl.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Niemcy:imigrant mieczem zarąbał na ulicy mężczyznę

  1. Europa sama sobie zgotowała taki los.Wpuscila zło które ją zniszczy.Mowienie iż ci biedni uchodźcy z krajów arabskich i afrykańskich są ok to kłamstwo.

  2. Mamy poczciwych uchodźców z krajów arabskich i afrykańskich.Biada tobie Europo sama zgodziłaś się na zagładę.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: