DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lubelskie: Zatrzymano przekraczających nielegalnie granicę imigrantów z Bangladeszu, Jemenu, Iraku, Turcji..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Funkcjonariusze z Placówek Straży Granicznej w Hrebennem i Lubyczy Królewskiej w pobliżu miejscowości Tarnoszyn w powiecie tomaszowskim zatrzymali dwoje obywateli Turcji, którzy nielegalnie przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski. Usiłowali przedostać się do Niemiec w celu podjęcia pracy.

Zatrzymano również organizatora procederu. To 28-letni obywatel Turcji, który swoim samochodem miał przewieźć nielegalnych imigrantów w głąb Europy.

Imigranci zostali przekazani stronie ukraińskiej w ramach umowy o readmisji. Natomiast wobec organizatora nielegalnego procederu zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Do kolejnego zatrzymania osób, które nielegalnie przekroczyły granicę, doszło w rejonie Zosina. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Horodle zatrzymali trzech cudzoziemców, którzy nie posiadali przy sobie dokumentów uprawniających do pobytu w Polsce. Zatrzymani mężczyźni to obywatele Jemenu, Bangladeszu i Iraku. Wszyscy cudzoziemcy zostali przekazani stronie ukraińskiej w ramach umowy o readmisji.

Zatrzymania nielegalnych imigrantów były efektem ścisłej współpracy ze stroną ukraińską.

REKLAMA

Dorota Bołotowicz

Foto: Nadbużański OSG

za: strazgraniczna.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: