DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kostrzyn: Agresywny golas zaatakował policjanta!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Agresywny golas zaatakował policjanta! Funkcjonariusz został ranny

Agresywny golas Kostrzyn.
Autor: mazinioNagi mężczyzna zaatakował policjanta.

Mężczyzna w czwartek wieczorem nago paradował po ulicach miasta. Na zbyt swobodne zachowanie, nawet jak na warunki festiwalu, zwrócił mu uwagę funkcjonariusz. Golas zaatakował policjanta. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek (01.08) ok. godziny 20.00 na skrzyżowaniu tuż za wjazdem do Kostrzyna nad Odrą od strony Gorzowa. Nagi 36-letni mężczyzna beztrosko przechadzał się po ulicy.

Jak opowiadają świadkowie zdarzenia na jego zachowanie zareagował policjant kierujący ruchem. Golas nie przyjmował argumentów o niestosowności swojego zachowania. Zaczął kłócić się z policjantem a następnie go zaatakował. Do akcji wkroczyli inni policjanci.

Mundurowi szybko poradzili sobie z napastnikiem. Mężczyzna musiał być agresywny bo trzymało go kilku policjantów. Policja nie podaje czy był pod wpływem alkoholu lub innych używek. Funkcjonariusz w wyniku tego zdarzenia został ranny. Agresor noc spędził w areszcie w piątek usłyszy zarzut naruszenia nietykalności funkcjonariusza, grozi mu do trzech lat więzienia.

Od czwartku w Kostrzynie nad Odra odbywa się Pol’and’Rock Festival​. Na festiwal przyjechało ponad 100 tysięcy osób, nad bezpieczeństwem w mieście czuwa 1600 funkcjonariuszy.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: