NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koniec traktatu nuklearnego INF. Będą jeszcze groźniejsze rakiety u naszych granic..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ameryka dała Rosji czas, by ta zaczęła przestrzegać traktat o zakazie pewnych rodzajów rakiet. Moskwa nie zareagowała, świat czeka najpewniej nowy wyścig zbrojeń.

Stany Zjednoczone formalnie wycofają się z traktatu nuklearnego z Rosją, budzi to poważne obawy o nowy wyścig zbrojeń.

Skutków upadku traktatu może obawiać się również Polska. Rosjanie mogą bowiem rozmieścić u w sąsiedztwie naszej granicy
(w Obwodzie Kaliningradzkim) nowe rodzaje rakiet, zdolne w ciągu kilku minut dosięgnąć cele na naszej ziemi. Takim pociskom nikt nie będzie w stanie się przeciwstawić.

Chodzi o traktat o siłach nuklearnych o średnim zasięgu (INF), który został podpisany przez prezydenta USA Ronalda Reagana i przywódcę Związku Radzieckiego Michaiła Gorbaczowa w 1987 roku. Zakazywał on rakiet o zasięgu od 500 do 5500 km.

Na początku roku USA i NATO oskarżyły Rosję o naruszenie traktatu poprzez rozmieszczenie nowego rodzaju pocisków, czemu Moskwa zaprzeczyła. Amerykanie na to, że mają dowody, iż Rosja rozmieściła pociski 9M729 – znanych NATO jako SSC-8. W lutym prezydent Donald Trump ogłosił, że Ameryka wycofa się z traktatu, jeśli Rosja nie zaprzestanie łamać postanowień umowy, i wyznaczył termin graniczny na 2 sierpnia. Wkrótce potem prezydent Rosji Władimir Putin zawiesił zobowiązania swojego kraju wobec traktatu.

– Hamulec wojny nuklearnej został utracony, ostrzegł sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres. To prawdopodobnie zwiększy, a nie zmniejszy zagrożenie stwarzane przez pociski balistyczne – dodał, wzywając wszystkie strony do poszukiwania porozumienia w sprawie nowego porozumienia ws. kontroli zbrojeń.

Zdaniem analityków upadek historycznego porozumienia może doprowadzić do nowego wyścigu zbrojeń między USA, Rosją i Chinami. – Gdy traktat przestanie obowiązywać będziemy świadkami rozwoju i rozmieszczenie nowych rodzajów rakiet – twierdzi Pavel Felgenhauer, rosyjski analityk wojskowy. Rosja jest już na to gotowa.

W ubiegłym miesiącu sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział, że rosyjskie pociski rakietowe – które jego zdaniem – stanowią wyraźne naruszenie traktatu – są bardzo mobilne i bardzo trudne do wykrycia, mogą dotrzeć do europejskich miast w ciągu kilku minut.

– To poważna sprawa – dodał Stoltenberg, mówiąc, że traktat INF od dziesięcioleci jest fundamentem kontroli zbrojeń, a teraz widzimy jego upadek.

Jego zdaniem, nie było żadnych oznak, by Rosja zamierzała przestrzegać umowę i dlatego Sojusz musi być przygotowany na świat bez traktatu INF, co oznacza rzeczywistość z większą liczbą rakiet i to groźniejszych od poprzednich generacji.

Stoltenberg powiedział również, że NATO w odpowiednim czasie podejmie właściwe decyzje. Nie będzie jednak, jak zapewnił, rozmieszczania własnych lądowych pocisków nuklearnych w Europie, ale wzmocniona zostanie konwencjonalna obrona powietrzna i przeciwrakietowa, będą nowe ćwiczenia i pełna gotowość sił oraz nowe inicjatywy kontroli zbrojeń. To odpowiedź NATO.

Podpisany przez USA i ZSRR w 1987 roku traktat o kontroli zbrojeń zakazał wszelkich pocisków nuklearnych i niejądrowych o krótkim i średnim zasięgu, z wyjątkiem broni wystrzeliwanej z morza.

Ameryka była zaniepokojona sowieckim systemem rakietowym SS-20 w 1979 roku i zareagowała rozmieszczeniem pocisków Pershing i cruise w Europie. Wywołało to ogromne protesty. Do 1991 roku prawie 2700 pocisków zostało zniszczonych, a oba kraje mogły wzajemnie sprawdzać swoje instalacje wojskowe.

Upadek traktatu INF – jedynego porozumienia w sprawie rozbrojenia, które wyeliminowało całą kategorię broni nuklearnej – stanowi znaczącą przeszkodę dla zwolenników kontroli broni. To, że dochodzi do tego w czasach, gdy USA są coraz bardziej zaniepokojone zagrożeniem ze strony Rosji, jest podwójnie niepokojące.

Ani Moskwa, ani Waszyngton nie wydają się cenić takich traktatów. Najważniejsze porozumienie z czasów zimnej wojny – traktat New Start – który ogranicza broń nuklearną dalekiego zasięgu, wygasa w lutym 2021 r. Jego przetrwanie jest wątpliwe. Paradoks polega na tym, że kontrola zbrojeń wydawała się nieistotna po rozpadzie ZSRR, kiedy napięcie na linii Wschód-Zachód było na niskim poziomie.

Dziś sytuacja jest inna, napięcie między Moskwą i Waszyngtonem rośnie, porozumienia o rozbrojeniu mogłyby odegrać ważną rolę w utrzymaniu stabilności. Zamiast tego kontrola broni znajduje się w kryzysie i to w momencie, kiedy opracowuje się nowe, jeszcze bardziej niebezpieczne rodzaje uzbrojenia. Obejmują one stosowanie sztucznej inteligencji i budowę superszybkich pocisków.

Los traktatu INF był niepewny od dawna. Już w roku 2007 rosyjski prezydent Władimir Putin ogłosił, że nie służy on już interesom Rosji.

Stało się to po tym, jak prezydent USA George W. Bush w 2002 r. wycofał się z traktatu antyrakietowego, który zakazywał broni zaprojektowanej do przeciwdziałania balistycznym pociskom nuklearnym. W 2014 roku ówczesny prezydent USA Barack Obama oskarżył Rosję o złamanie traktatu INF.

polskatimes

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: