NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kolejne kłamstwo TVP. Napastnicy, którzy pobili księdza, nie chcieli „homoseksualnego ślubu”

Telewizja publiczna, a także inne reżimowe medium – Gazeta Polska Codziennie podały nieprawdziwą informacje na temat wydarzeń na zakrystii Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Ksiądz, którego poturbowali tam dwaj mężczyźni stanowczo zaprzeczył jakoby agresorzy chcieli zorganizować w kościele swój ślub.

To był news dnia w serwisach informacyjnych TVP. Napastnicy mieli pobić proboszcza i zażądać wydania szat liturgicznych w celu odprawienia ślubnej mszy świętej. Mieli rozmawiać ze sobą o obrączkach. Na TVP Info wiadomość ta krążyła przez cały dzień na pasku informacyjnym.  Gazeta Polska Codziennie dołożyła do tej historii homoseksualizm sprawców. Żadne z tych medium nie podało źródła czy cytatu mającego potwierdzać taką wersję wydarzeń.

Teraz dowiadujemy się, że to wyssane z palca bzdury. Z ustaleń prokuratury wynika, że sprawcy byli pod wpływem alkoholu. Były to osoby notowane i znane dobrze organom ścigania. Co oczywiste, nie mieli też nic wspólnego ze środowiskiem LGBT. Prawdopodobnie motywem ich działania była chęć obrabowania parafii.

ToNiePrzejdzie@ToNiePrzejdzie

150 lat temu Kościół sprzeciwiał się wyzwoleniu niewolników, 100 lat temu sprzeciwiał się prawu kobiet do głosowania, od 50 lat walczy z prawami osób LGBT.

Nie walczy tylko z głodem, zacofaniem, biedą i tyranami na świecie, za to wciąż rości sobie prawo do nieomylności.

Ludzie o tym mówią: 686

Takich informacji nie potwierdza również kobieta zatrudniona w zakrystii. – Dwóch weszło, trzeci stał na dole, dopominali się o szaty liturgiczne, bo będą odprawiać mszę. Zaczął odzywać się do mnie niezbyt grzecznie, a później była już bójka. Uderzył pracownika kościoła, a później rzucał się do proboszcza, zadał kilka ciosów – relacjonowała w rozmowie z Radiem Szczecin Mirosława Świętopolska.

Fake newsa powielał również szef TVP Info Samuel Pereira. „Przypominam że działanie mężczyzn, którzy w Szczecinie zaatakowali księdza i kościelnego i afiszowali się jako #jestemzLGBT miało konkretne podłoże polityczne (zażądali homo ‚ślubu’)” – napisał na Twitterze.

Samuel Pereira 🇵🇱

@SamPereira_

Ciekawa sprawa. Napisałem o agresywnym środowisku, a w odpowiedzi tryliard komentarzy typu „nie jesteśmy agresywni ty szmato” itp. Czyli nawet nie widzą swojej agresji.

Szkoda zwykłych, normalnych ludzi o innej orientacji, którym aktywiści LGBT swoim zachowaniem dorabiają gębę.

Samuel Pereira 🇵🇱

@SamPereira_

Przypominam że działanie mężczyzn, którzy w Szczecinie zaatakowali księdza i kościelnego i afiszowali się jako miało konkretne podłoże polityczne (zażadali homo „ślubu”).

Ale to ksiądz i kościelny, więc politycy lewicy nie uznali, że są to obywatele warci ich uwagi.

Dlaczego więc media związane z PiS wprowadziły swoich odbiorców w błąd? Prawdopodobnie była to próba zbudowania fałszywej symetrii po wydarzeniach z Białegostoku, gdzie grupy nacjonalistów i kiboli biły uczestników Marszu Równości. Kilka dni później we Wrocławiu nacjonalista pobił lewicowego publicystę Przemysława Witkowskiego.TVP łącząc sprawców z LGBT podało, że środowisko to „atakuje kościół” i „profanuje symbole wiary”.

 

 

zrodlo:https://strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: