DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kolejne kłamstwo TVP. Napastnicy, którzy pobili księdza, nie chcieli „homoseksualnego ślubu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Telewizja publiczna, a także inne reżimowe medium – Gazeta Polska Codziennie podały nieprawdziwą informacje na temat wydarzeń na zakrystii Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Ksiądz, którego poturbowali tam dwaj mężczyźni stanowczo zaprzeczył jakoby agresorzy chcieli zorganizować w kościele swój ślub.

To był news dnia w serwisach informacyjnych TVP. Napastnicy mieli pobić proboszcza i zażądać wydania szat liturgicznych w celu odprawienia ślubnej mszy świętej. Mieli rozmawiać ze sobą o obrączkach. Na TVP Info wiadomość ta krążyła przez cały dzień na pasku informacyjnym.  Gazeta Polska Codziennie dołożyła do tej historii homoseksualizm sprawców. Żadne z tych medium nie podało źródła czy cytatu mającego potwierdzać taką wersję wydarzeń.

Teraz dowiadujemy się, że to wyssane z palca bzdury. Z ustaleń prokuratury wynika, że sprawcy byli pod wpływem alkoholu. Były to osoby notowane i znane dobrze organom ścigania. Co oczywiste, nie mieli też nic wspólnego ze środowiskiem LGBT. Prawdopodobnie motywem ich działania była chęć obrabowania parafii.

ToNiePrzejdzie@ToNiePrzejdzie

150 lat temu Kościół sprzeciwiał się wyzwoleniu niewolników, 100 lat temu sprzeciwiał się prawu kobiet do głosowania, od 50 lat walczy z prawami osób LGBT.

Nie walczy tylko z głodem, zacofaniem, biedą i tyranami na świecie, za to wciąż rości sobie prawo do nieomylności.

Ludzie o tym mówią: 686

Takich informacji nie potwierdza również kobieta zatrudniona w zakrystii. – Dwóch weszło, trzeci stał na dole, dopominali się o szaty liturgiczne, bo będą odprawiać mszę. Zaczął odzywać się do mnie niezbyt grzecznie, a później była już bójka. Uderzył pracownika kościoła, a później rzucał się do proboszcza, zadał kilka ciosów – relacjonowała w rozmowie z Radiem Szczecin Mirosława Świętopolska.

Fake newsa powielał również szef TVP Info Samuel Pereira. „Przypominam że działanie mężczyzn, którzy w Szczecinie zaatakowali księdza i kościelnego i afiszowali się jako #jestemzLGBT miało konkretne podłoże polityczne (zażądali homo ‚ślubu’)” – napisał na Twitterze.

Samuel Pereira 🇵🇱

@SamPereira_

Ciekawa sprawa. Napisałem o agresywnym środowisku, a w odpowiedzi tryliard komentarzy typu „nie jesteśmy agresywni ty szmato” itp. Czyli nawet nie widzą swojej agresji.

Szkoda zwykłych, normalnych ludzi o innej orientacji, którym aktywiści LGBT swoim zachowaniem dorabiają gębę.

Samuel Pereira 🇵🇱

@SamPereira_

Przypominam że działanie mężczyzn, którzy w Szczecinie zaatakowali księdza i kościelnego i afiszowali się jako miało konkretne podłoże polityczne (zażadali homo „ślubu”).

Ale to ksiądz i kościelny, więc politycy lewicy nie uznali, że są to obywatele warci ich uwagi.

Dlaczego więc media związane z PiS wprowadziły swoich odbiorców w błąd? Prawdopodobnie była to próba zbudowania fałszywej symetrii po wydarzeniach z Białegostoku, gdzie grupy nacjonalistów i kiboli biły uczestników Marszu Równości. Kilka dni później we Wrocławiu nacjonalista pobił lewicowego publicystę Przemysława Witkowskiego.TVP łącząc sprawców z LGBT podało, że środowisko to „atakuje kościół” i „profanuje symbole wiary”.

 

 

zrodlo:https://strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: