DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kamil Durczok w chwili wypadku nie był sam?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kamil Durczok w chwili wypadku nie był sam? Do mediów dotarły szokujące informacje. Zobacz, kto towarzyszył dziennikarzowi.

Kamil Durczok - kim była jego pasażerka?

Kamil Durczok w zeszłym tygodniu spowodował wypadek samochodowy. Dziennikarz w wydychanym powietrzu miał podobno 2,6 promila alkoholu. W poniedziałek, po raz pierwszy od zdarzenia, spotkał się z przedstawicielami mediów. Wówczas wyraził skruchę i prosił o wybaczenie zarówno fanów, jak i swoich najbliższych:

Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. To są bardzo trudne dni dla mnie. To co się wydarzyło jest karygodne. (…) Najbardziej chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na cierpienie, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli.

Jak ustalili dziennikarze tabloidów, mężczyzna, który wypadek miał na wysokości Piotrkowa Trybunalskiegowracał znad morza:

Feralnego dnia wracał z urlopu znad morza do swoich rodzinnych Katowic. Oznacza to, że w stanie upojenia alkoholowego przejechał prawie 400 km – zdradziła w Super Expressie osoba z otoczenia mężczyzny. Wiele wskazuje na to, że Durczok nie wracał sam. Jak informował Fakt wszystko przez to, że wystrzeliły dwie poduszki powietrzne – kierowcy i pasażera: 

Być może w pojeździe w trakcie uderzenia znajdowała się jeszcze jakaś osoba. Weryfikujemy to – potwierdza prokurator Witold Błaszczyk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Kamil Durczok – kim była jego towarzyszka?

Kim był pasażer Durczoka? Do tożsamości tajemniczej osoby dotarli dziennikarze Plejady. Jak donosi ich informator, Kamilowi towarzyszyć miała 20-letnia ślicznotka, którą chwilę po wypadku, miał odebrać brat dziennikarza – Dominik Durczok.

Z informacji, które udało uzyskać się dziennikarzom, Dominik i tajemnicza kobieta wrócili nad morze.

Zatrzymali się we Władysławowie.

Prawdopodobnie towarzyszka Kamila opuściła miejsce wypadku ze strachu przed rodzicami, którzy mieli nie wiedzieć o relacji kobiety ze starszym dziennikarzem.

Na ten moment nieoficjalnie nie potwierdzono tych informacji.

jastrzab.post.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: