NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Izrael podobno lobbował Waszyngton, by porzucił Turcję z programu F-35

Urzędnicy z Jerozolimy wywierali presję na Waszyngton za kulisy, aby wykluczyć Ankarę z programu myśliwców, aby zachować przewagę wojskową

Nowy myśliwiec F-35 w bazie lotniczej Nevatim w południowym Izraelu ze Stanów Zjednoczonych 14 lipca 2019 r. (Izraelskie Siły Obronne)

Nowy myśliwiec F-35 w bazie lotniczej Nevatim w południowym Izraelu ze Stanów Zjednoczonych 14 lipca 2019 r. (Izraelskie Siły Obronne)

Izrael podał w środę, że Izrael za kulisami dopilnował, by Stany Zjednoczone zablokowały sprzedaż swoich myśliwców F-35 do Turcji w ramach starań o zachowanie przewagi wojskowej w regionie.

Izrael w ostatnich miesiącach lobbował Waszyngton za usunięciem Ankary z programu F-35 po tym, jak prezydent Recep Tayyip Erdogan przystąpił do zakupu rosyjskiego systemu obrony przeciwrakietowej, który dałby Turcji zaawansowane możliwości powietrzne.

Waszyngton powiedział, że baterie obrony przeciwrakietowej S-400 zagroziłyby programowi F-35 i pomogły rosyjskiemu wywiadowi. Kanał 12 poinformował, że izraelscy urzędnicy byli podobnie zaniepokojeni tym, że szczegóły zaawansowanych możliwości samolotu wyciekną do krajów sąsiednich.

W poważnej zerwaniu z wieloletnim sojusznikiem prezydent USA Donald Trump na początku tego miesiąca ogłosił, że Ankara została wyrzucona z programu F-35 na zakup rosyjskiego systemu.

Biały Dom powiedział, że amerykański program myśliwców „nie może współistnieć z rosyjską platformą wywiadowczą, która zostanie wykorzystana do poznania jego zaawansowanych możliwości”.

Turcja – która zamówiła ponad 100 samolotów F-35 za około 1,4 miliarda dolarów – odrzuciła twierdzenia, że rosyjski system stanowiłby zagrożenie dla amerykańskich samolotów wojennych i wezwała Waszyngton do wycofania swojej decyzji.

F-35 piątej generacji został uznany przez wojsko za „zmieniacz gry”, nie tylko ze względu na swoje zdolności ofensywne i podstępne, ale także za możliwość łączenia swoich systemów z innymi samolotami i tworzenia sieci wymiany informacji.

Izrael zgodził się na zakup co najmniej 50 myśliwców F-35 od amerykańskiego kontrahenta obronnego Lockheeda Martina. Do tej pory dostarczono 16 samolotów, a pozostałe samoloty mają przybyć partiami po dwie i trzy do 2024 roku.

Izrael jest drugim krajem po Stanach Zjednoczonych, który otrzymał F-35 od Lockheeda Martina i jednym z niewielu, którzy mogli modyfikować najnowocześniejsze samoloty, znane w Izraelu jako Adir.

W 2018 r. Izraelskie siły powietrzne ujawniły, że użyły F-35 operacyjnie – w tym przynajmniej raz nad Libanem – co czyni go pierwszą armią na świecie, która to zrobiła.

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: