NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bokser popełnił SAMOBÓJSTWO! NOWE FAKTY!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dawid Kostecki NIE ŻYJE! Bokser popełnił SAMOBÓJSTWO! NOWE FAKTY Jak umarł Kostecki?

Dawid Kostecki nie żyje
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESSDawid Kostecki nie żyje

Dawid Kostecki NIE ŻYJE – ta szokująca informacja pojawiła się w piątek. Kontrowersyjny bokser ostatnie lata życia spędził w więzieniu na Białołęce. Odsiadywał tam kolejny wyrok. Jak umarł Dawid Kostecki? Właśnie poznaliśmy szokujące okoliczności śmierci Kosteckiego. Potwierdziły się wstępne informacje, że bokser popełnił samobójstwo. Powiesił się w celi. W tle jest konflikt z innymi więźniami. Dawid Kostecki ŚMIERĆ „Cygana” SZCZEGÓŁY i NOWE FAKTY.

DAWID KOSTECKI NIE ŻYJE – Jak umarł? Co się stało?

Dawid Kostecki NIE ŻYJE – tę szokującą informację podał w piątek przed południem Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport. Jak umarł Dawid Kostecki? Poznaliśmy okoliczności śmierci kontrowersyjnego boksera. Od początku mówiło się o samobójstwie. Potwierdziła to ppłk Elżbieta Krakowska, Rzecznik Prasowy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

„Dawid Kostecki popełnił samobójstwo dziś nad ranem w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych. Zaalarmowani funkcjonariusze Służby Więziennej reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety, ekipie pogotowia nie udało się uratować skazanego.

Dawid Kostecki nie był objęty specjalnym dozorem i nie zdradzał symptomów mogących świadczyć o tym, że spróbuje popełnić samobójstwo. Nie stwarzał też problemów wychowawczych. 

Dyrektor Generalny Służby Więziennej w Warszawie powołał zespół, który ma wyjaśnić wszelkie okoliczności tej sprawy. Bada ją również prokuratura.

38-letni Dawid Kostecki w więzieniu przebywał już po raz piąty, odbywając karę 5 lat i 100 dni pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Był karany m.in. za handel narkotykami, kradzieże samochodów, czerpanie korzyści z nierządu i oszustwa podatkowe. Obecna kara miała się skończyć za dwa lata” – napisano w specjalnym komunikacie.

W tle są  porachunki z innymi więźniami na Białołęce, gdzie „Cygan” Kostecki odsiadywał wyrok. To był już kolejny pobyt za kratkami polskiego boksera. W czerwcu 2016 Dawid Kostecki został ponownie aresztowany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Usłyszał zarzuty kierowania grupą przestępczą zajmującą się praniem brudnych pieniędzy, wyłudzaniem podatków oraz legalizacją kradzionych samochodów. Dobrowolnie poddał się karze i został skazany na 5 lat pozbawienia wolności.

Dawid Kostecki NIE ŻYJE! Popełnił SAMOBÓJSTWO?

Dawid Kostecki NIE ŻYJE. Jak umarł? Pojawiły się plotki o samobójstwie. Kostecki miał już wcześniej nieudaną próbę samobójczą. W listopadzie 2015 roku sportowy świat obiegła szokująca wiadomość, że Dawid „Cygan” Kostecki trafił do jednego z rzeszowskich szpitali. Miał zmieszać leki z alkoholem. Przebywał na oddziale intensywnej terapii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, był w stanie ciężkim. Kostecki miał cierpieć wtedy na depresję. Po niespodziewanej porażce z Andrzejem Sołdrą (jego ostatnia oficjalna walka) został przyłapany na stosowaniu dopingu i zawieszony na dwa lata. Po aferze dopingowej (a wcześniej po pobycie w więzieniu) „Cygan” dziwnie się zachowywał, wrzucał do internetu filmy, na których był wyraźnie podekscytowany. Nikt jednak nie przypuszczał, że jest z nim tak źle. Bokser miał żonę i czworo dzieci.

sport.pl

Rzeszowski bokser rządził seksbiznesem

Cela w więzieniu na Załężu. Kiedyś "Cygan" był w niej tylko gościem. Dziś siedzi tam w areszcie.
Cela w więzieniu na Załężu.”Cygan”  siedzi tam w areszcie. 
Rzeszowski bokser Dawid K., ps. „Cygan”, ma zarzut sprzedaży narkotyków. Jest też zamieszany w handel kobietami.

Sportowiec czerpał korzyści z nierządu w kontrolowanych przez siebie agencjach towarzyskich w Rzeszowie i okolicach. Tak twierdzi rzeszowska prokuratura. W związku z jego sprawą zatrzymano już 13 osób.

Sportowiec jest podejrzany także o handel narkotykami – takie zarzuty miesiąc temu postawiła mu Prokuratura Okręgowa w Kielcach, a sąd tymczasowo aresztował. Znany bokser miał współpracować z gangiem, który w świętokrzyskim i podkarpackim wprowadził do obrotu duże ilości narkotyków, głównie amfetaminy. Kilka dni temu – o czym poinformowaliśmy jako pierwsi – „Cygana” przewieziono do Rzeszowa.

Venus, Velvet i Przystanek

Śledztwo w jego sprawie przejął VI Wydział d.s. Przestępczości Zorganizowanej w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie. Dlaczego? Bokser może być powiązany z rozbitym przed miesiącem przez rzeszowski CBŚ, gangiem handlującym kobietami do agencji towarzyskich.

W czwartek Dawidowi K. postawiono kolejne dwa zarzuty -założenia i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, która czerpała korzyści z nierządu w agencjach towarzyskich.

– Dawida K. podejrzewamy o to, że miał nieformalne udziały w trzech agencjach towarzyskich, które miał nadzorować – mówi Elżbieta Kosior, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Chodzi o agencje Venus i Velvet w Rzeszowie oraz Przystanek Alaska w Lutoryżu. „Cygan” nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. W jego niewinność nadal wierzy menedżer Andrzej Wasilewski.

– Sprawa powinna się szybko wyjaśnić i Dawid wróci na ring – mówi.

Trzynastu zatrzymanych

W związku ze sprawą „Cygana” rzeszowskie CBŚ zatrzymało trzynaście osób: ochroniarzy i barmanów, którzy pilnowali kobiet, dowozili do klientów, pobierali pieniądze oraz szefów agencji Rafała W. i Agnieszkę C. Oboje w czwartek sąd tymczasowo aresztował na trzy miesiące. Z ustaleń policji wynika, że grupa nakłaniała do pracy w agencjach kobiety z Polski oraz z Białorusi i Ukrainy.

Szefowie gangu wyjeżdżali za granicę, gdzie nawiązywali kontakty z tamtejszym półświatkiem, który pomagał im w werbunku. Za jedną kobietę mieli płacić handlarzom od 1000 do 2000 zł. Część kobiet, głównie Polki, twierdzi, że zmuszano je do prostytucji. Inne, pochodzące z patologicznych rodzin, początkowo godziły się na takie zarobkowanie, ale gdy próbowały wycofać się, bito je i zastraszano.

Podejrzani pilnowali, aby na ich terenie nie pojawi się nikt, kto próbowałby odebrać im zyski z prostytucji. Policja twierdzi, że dochodziło do porachunków z konkurencją.

nowiny24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: