DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BOKSER DAWID KOSTECKI – NIE ŻYJE !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dawid Kostecki ŻONA, DZIECI. Rodzina zmarłego boksera

Dawid Kostecki nie żyje

Dawid Kostecki nie żyje – ta informacja wstrząsnęła całym środowiskiem polskiego boksu. O szokującej śmierci byłego pięściarza poinformował Mateusz Borek za pośrednictwem Twittera. Okoliczności śmierci Kosteckiego nie są na razie znane. 38-latek zostawił żonę Edytę oraz osierocił czwórkę synów. Dawid Kostecki ŻONA, DZIECI.

Dawid Kostecki przez wielu ekspertów uważany był za wielki talent polskiego boksu. Już w młodym wieku udowodnił, że drzemie w nim ogromny potencjał. Został interkontynentalnym mistrze federacji WBA w wadze półciężkiej. Był też młodzieżowym mistrzem świata WBC oraz mistrzem WBF, WBFed i IBC w wadze półciężkiej. W pewnym momencie był nawet bliski walki o pas mistrza świata w swojej kategorii, ale wszystko zostało zaprzepaszczone przez jego problemy z prawem. Jeszcze zanim wszedł do zawodowego ringu, przesiedział rok w więzieniu za pobicie. Wielka afera wybuchła w lutym 2007 roku. Dawid Kostecki został zatrzymany w Warszawie przez CBŚ. Boksera aresztowano na 3 miesiące. Usłyszał zarzuty czerpania korzyści z pracy prostytutek w agencjach towarzyskich w Rzeszowie i Lutoryżu, a także wprowadzenie do obrotu amfetaminy.

Niestety Kosteckiemu nie udało się wyjść z półświatka. W 2011 roku został skazany na 2,5 roku więzienia. Po wyjściu na wolność zapowiadał powrót na ring, ale znów wpadł w poważne kłopoty. W 2016 roku został ponownie skazany i miał wyjść w 2021 roku. W listopadzie 2015 roku pojawiła się szokująca informacja, że Dawid „Cygan” Kostecki trafił do szpitala po próbie samobójczej. Miał zmieszać leki z alkoholem.

Podczas gdy Kostecki odsiadywał kolejne wyroki w domu czekała na niego żona Edyta oraz czwórka synów. Pierwsze dziecko byłego pięściarza przyszło na świat, gdy Kostecki nie był jeszcze pełnoletni. – Niesamowite, ile siły ma ta kobieta. Powtarza codziennie chłopakom: tatuś wróci, musimy jeszcze poczekać, on nas kocha – mówił na łamach portalu SportoweFakty WP przyjaciel Kosteckiego. Informacja podana przez Mateusza Borka o śmierci 38-latka pojawiła się w piątkowe popołudnie.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: