DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Amerykanie chcą nałożyć sankcje na Niemców. To kara za budowanie NordStream II

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ten krok może zatrzymać budowę drugiej nitki rosyjsko-niemieckiego gazociągu, omijającego Polskę i kraje bałtyckie.

Screenshot_17

Amerykańscy senatorowie uchwalili nałożenie sankcji na niemieckich i rosyjskich biznesmenów, którzy budują Gazociąg Północny (NordStream II). Teraz ustawą zajmą się deputowani w Izbie Reprezentantów. Wcześniej sankcje poparł prezydent Donald Trump, który za miesiąc przyleci do Polski.

Komisja Spraw Zagranicznych Senatu USA przegłosowała ustawę, która nakłada sankcje na firmy pomagające wybudować Gazpromowi NordStream II. Kierownictwa przedsiębiorstw, zaangażowanych w projekt, nie będą mogli wjechać na teren Stanów Zjednoczonych, jak również nie sprzedadzą swoich towarów za Atlantyk. „Jeszcze jeden problem w relacjach Waszyngtonu z Berlinem”, tak decyzję Amerykanów ocenił tygodnik „Der Spiegel”.

news.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: