DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA PILNE !!! Mariusz Max Kolonko jedynką w Warszawie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

    

Mariusz Max Kolonko w MaxTV
MaxTV

Michał Kolanko

Mariusz Max Kolonko może wystartować jako jedynka z Warszawy z listy, która wykuwa się obecnie w bólach na prawicy poza PiS – słyszymy od naszych rozmówców.

Kolonko już kilka tygodni temu zapowiedział utworzenie partii Revolution.

Być może ostatecznie powstanie też sojusz Kolonko-Kukiz-Konfederacja. Jak wynika z naszych rozmów Kolonko planuje po starcie do Sejmu bój o prezydenturę, a kampania sejmowa ma być „rozruchem” jego projektu. Tym razem, odwrotnie niż w 2015 roku to kampania sejmowa będzie punktem startowym do kampanii prezydenckiej.

Kolonko już wcześniej w swoich wpisach na Facebooku sugerował, że dołączy do niego Paweł Kukiz. Co ważniejsze, teraz Kukiz’15 prowadzi rozmowy z Konfederacją o wspólnym starcie, ale idą one opornie. Problemem są nazwiska na listach, zwłaszcza jedynki. Start Kolonki w Warszawie z pierwszego miejsca by te ambicje godził. Ale Kukiz nie ma już praktycznie żadnych alternatyw. Sojusz z PSL jest coraz mniej prawdopodobny, samodzielny start Kukiza może doprowadzić do wypadnięcia Kukiza z parlamentu.

Dla PiS sojusz Kukiza, Korwina i być może Konfederacji jest potencjalnie najgorszym wariantem. Taki sojusz jest wystarczająco silny by potencjalnie przeskoczyć próg, a jednocześnie tworzenie koalicji z Konfederacją (inaczej niż tylko z Kukizem, lub z Kukizem-Bezpartyjnymi) jest politycznie bardzo trudne. Dlatego wydarzenia na alternatywnej prawicy mogą obecnie zdecydować o tym, czy PiS utrzyma władzę po jesiennych wyborach.

https://www.rp.pl/Wybory-parlamentarne-2019/190739906-Mariusz-Max-Kolonko-jedynka-w-Warszawie.html?fbclid=IwAR1_9o6RcP5zTydjo3Z7zZIWvM-RuC2HTG_QMMEj3XsWl-CwpXfmgqamu4s

Mariusz Max Kolonko
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: