NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Uwaga: jutro w Senacie głosowanie!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_8.png

Czy to Poseł na Sejm czy Senator, ten który zagłosuje na TAK za MEGA USTAWĄ będzie uznany za zdrajcę narodu i społeczeństwa polskiego!

Przypominam, że prawo w Polsce to nie Konstytucja Kwaśniewskiego.
Za zdradę nadal obowiązuje w Polsce kara śmierci!

Screenshot_7.png

Szanowni Państwo – PILNE !!!!!!!
Jutro w senacie odbędzie się głosowanie nad ustawą w sprawie 5G.

Poza kwestią niebezpieczeństwa zdrowia i życia Polaków (ukrywany przez Rząd Raport IMP, apel dr Wojtkowiak), ustawa łamie konstytucyjne prawo własności, niweluje przepisy prawa budowlanego, decyzji środowiskowych i ustaw zdrowotnych!!!

Wszystkie zaproponowane poprawki niwelujące łamanie powyższych przepisów, na etapie głosowania w sejmie zostały odrzucone !

Tutaj film:

 https://niss.org.pl/sejm-przepycha-megaustawe-o-5g-w-18-minut/

Nowa ustawa nakłada na samorządy OBOWIĄZEK:

1. udostępnienia infrastruktury miejskiej (słupy, latarnie, przystanki, wiaty, autobusy, tramwaje) firmie telekomunikacyjnej ZA DARMO!!!, która będzie montowała na tej infrastrukturze swoje nadajniki.

Siec 5G tak jak poprzednie, to zwykły biznes, usługi jak każda inna. Nie znajduje powodu, dla którego pani na maślanym rynku ma płacić za plac, by móc sprzedać swojej jajka na których zarobi po 0,3 gr za sztukę, a firma telekomunikacyjna ma uzyskać bezpłatną dzierżawę, niszcząc przy tym wszystkie mniejsze firmy telekomunikacyjne.

2. Kary OD samorządów!! dla operatorów!!! za brak udostępnienia infrastruktury!!! ( ustawa przewiduje tylko 5 przypadków, gdzie samorząd może odstąpić od udostepnienia infrastruktury)

3. Przewiduje zajecie pasa drogowego przez operatora PRAWIE ZA DARMO !

4. Łamie konstytucyjne prawo własności – jeżeli operator uzna ze potrzebuje postawić stacje bazową na prywatnej nieruchomosci, właściciel nieruchomości NIE MOŻE odmówić! – (od minuty 7:50 filmu – poprawka nr 12 odrzucona )

5. Likwiduje białe punkty, tzn. ze wszystkie parki przyrody, rezerwaty, domy wczasowe i tereny uzdrowiskowe mają być zabudowane masztami! (od minuty 10:40 – poprawka nr 16 odrzucona)

Dzisiaj mamy wybór, jak ktoś nie chce, może telefon wyłączyć, w nocy przejść na tryb samolotowy, w domu mieć kabel zamiast wi-fi, można nie posiadac telefonu wcale albo uciec do lasu lub gdziekolwiek by odpocząć – DZISIAJ KAŻDY MA WYBÓR!
Po wejściu w życie ustawy WYBORU NIE BEDZIE!. Każdy z nas będzie pływał w elektrosmogu i nawet nie będzie gdzie uciec! Wszedzie będą maszty i stacje bazowe.

Co z dziećmi, kobietami w ciąży, osobami wrażliwymi na elektrosmog ????
Sprzeciw wyrazili już nawet radni wielu miast w tym Krakowa! Środowiska medyczne, naukowe, Dołączmy sie!
Jeżeli nie godzicie się na zamieszkanie w takich warunkach podpiszcie proszę PETYCJE. Pokażmy swój sprzeciw, chociaż w ten sposób:

https://www.citizengo.org/pl/172381-petycja-w-sprawie-wstrzymania-inicjatywy-legislacyjnej-ministerstwa-cyfryzacji-megaustawy?fbclid=IwAR3N2cYtNwFzwRZPC5sKfQbKoJ3rgSoua4auKO0rZDU1zDzMQfwgXc_WOh0

Co powinien zrobić Prezydent mojego Kraju ???, jako mieszkaniec chciałabym, aby zwyczajnie zatroszczył się o mnie i pozostałych, mieszkańców tak jak zrobiła to Bruksela.

Oświadczenie w tej sprawie wydała Céline Fremault, minister rządu Brukseli odpowiedzialna m.in. za jakość życia, środowisko i energię. Powiedziała: „Nie mogę z zadowoleniem powitać takiej technologii, jeśli standardy promieniowania, które muszą chronić obywatela, nie są przestrzegane. Mieszkańcy Brukseli nie są królikami doświadczalnymi, których zdrowie mogę sprzedać z zyskiem. Nie możemy mieć w tej kwestii żadnych wątpliwości

Ps. Nie powiedziałam Wam jeszcze o:

1. wyrokach NSA – ostatni z 12.07.2019 w Krakowie w sprawie Play – P4 – nie leganie postawiony maszt na dachu UJ w Krakowie – gdy dzieci zmarły lub zachorowały w popłochu rozbierali maszt!

2. 200 spraw sądowych z operatorami – wygranych przez mieszkańców w Polsce

3. Telewizja Trwam wyemitowała film dokumentalny – nakręcony w Krakowie – nie leganie postawione maszty 4G na krowoderskich Zuchów – w filmie lista nazwisk osób które zmarły i żyjące chorujące na nowotwory.

Za: Facebook – Mirosław Arak – Studio Polaków

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: