DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szykuje się sensacyjny sojusz. Mariusz Max Kolonko ma walczyć o miejsce w Sejmie..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czy Mariusz Max Kolonko będzie jedynką na prawicowej liście w Warszawie, która tworzy się poza Prawem i Sprawiedliwośćią?

Czy Mariusz Max Kolonko będzie jedynką na prawicowej liście w Warszawie, która tworzy się poza Prawem i Sprawiedliwością? Fot. Twitter / Mariusz Max Kolonko

Mariusz Max Kolonko, znany dziennikarz o prawicowych – obecnie – sympatiach może otwierać listę w Warszawie, która obecnie wykuwa się poza Prawem i Sprawiedliwością. Takie informacje podaje dziennik „Rzeczpospolita”.

Dziennik powołuje się na informacje od swoich rozmówców. Ma powstać dość egzotyczny sojusz Kolonko-Kukiz-Konfederacja. Jak wynika z tych doniesień, Kolonko snuje jednak wizje dalekosiężne i pełne rozmachu. Planuje po starcie do Sejmu stoczenie boju o prezydenturę Polski. Kampania sejmowa – jak określa to „RP” – ma być jedynie rozruchem.

Kolonko, który sam tworzy partię Revolution, sugerował już wcześniej na Facebooku,że dołączy do niego Paweł Kukiz. „Największy news polityczny roku, a ptysie medialne i polityczne wsadziły palec w buzie ze strachu i ani mru mru” – napisał dziennikarz na swoim kanale społecznościowym.

A samo ugrupowanie Kukiz’15 prowadzi obecnie rozmowy o starcie z Konfederacją, ale mają one iść opornie. Problemem ma być obsada jedynek na listach. „RP” snuje przypuszczenia, że ambicje prawicowych liderów mógłby pogodzić właśnie Kolonko. I być może to on otworzy warszawską listę Kolonko-Kukiz-Konfederacja. Bo prawicowcy innego wyboru za bardzo nie mają.

A szerzej o zawirowaniach na skrajnej prawicypisaliśmy w naTemat w tym tekście. Różnych personalnych zawirowań jest tam tyle, że bardziej przypominają telenowelę niż przemyślaną polityczną taktykę. I czasem naprawdę trudno się połapać, kto jest z kim.

Myślałeś, że w opozycji jest bałagan? To, co wyprawia skrajna prawica, przypomina słabą telenowelę

Liroy i Jakubiak opuszczają Konfederację, bo pokłócili się z korwinistami i chcą razem startować w wyborach. Jakubiak rozmawia z PSL, przez co Liroy obraża się, zrywa sojusz i jedzie na spotkanie z prezydentem, a Jakubiak – z Mariuszem Maxem Kolonko, który tworzy własną partię. To, co dzieje się na skrajnej prawicy, przypomina bardziej telenowelę, niż świadome ruchy polityczne, bo w pewnym momencie tracimy rachubę i nie wiemy już „kto jest z kim”.

Mariusz Max Kolonko do Pawła Kukiza: Przywołuję Pana do porządku

https://www.rp.pl/Wybory-parlamentarne-2019/190739906-Mariusz-Max-Kolonko-jedynka-w-Warszawie.html

źródło: „Rzp.pl/nt/ Facebook

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: