DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sąd dowiaduje się, że milion stron dowodów można przedstawić przeciwko Jeffreyowi Epsteinowi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeffrey Epstein prawdopodobnie stanie przed sądem w czerwcu 2020 r., Sędzia w Nowym Jorku orzekł – przerażając prawników Epsteina, którzy prosili o więcej czasu na przejrzenie „miliona stron” dowodów przeciwko ich klientowi.

Epstein

Zhańbiony finansista, 66, jest oskarżony o handel seksualny małoletnich, którzy są skazani na 45 lat kary.

Prokuratorzy chcą, aby proces rozpoczął się jak najszybciej, ale Martin Weinberg, prawnik Epsteina, sprzeciwił się rozpoczęciu procesu przed wrześniem 2020 roku.

„Potrzebujemy czasu, aby przejrzeć milion stron odkrycia” – powiedział podczas przesłuchania w środę.

Sędzia Richard Berman wyznaczył wstępną datę procesu po tym, jak Alison Moe, prokurator, powiedział, że starają się o proces „jak najszybciej”.

Dodała: „Nie sądzimy, aby jakiekolwiek opóźnienie leżało w interesie publicznym”.

Epstein

 Epstein
Geoffrey Berman, amerykański pełnomocnik południowej dzielnicy Nowego Jorku, ogłaszający zarzuty przeciwko Epsteinowi 8 lipca
Oczekuje się, że proces Epsteina potrwa cztery do sześciu tygodni, a obrona będzie dysponować wszystkimi dowodami oskarżenia przeciwko niemu do 31 października, powiedziała.

Epstein był w sądzie w środę, nie ponosząc żadnych widocznych obrażeń po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w swojej celi z obrażeniami szyi 24 lipca.

Dzień przed incydentem multimilioner odwołał się od decyzji o odmowie zwolnienia za kaucją. 22 lipca doręczono mu także dokumenty sądowe dotyczące oskarżeń Jennifer Araoz, że zgwałcił ją w 2002 r., Kiedy miała 15 lat.

Źródła więzienne poinformowały „New York Post”, że początkowo wierzyły, że była to próba samobójcza, ale teraz skupiają uwagę na swoim współwięźniu, byłym policjantu, któremu grozi oskarżenie o zamordowanie czterech osób.

Epstein nie odezwał się podczas środowego przesłuchania.

Później w środę okazało się, że Epstein i prezydent Donald Trump walczyli kiedyś o tę samą cenioną posiadłość nad oceanem w Palm Beach, Maison de L’Amitie. Obaj walczyli o nieruchomość na aukcji w 2004 roku, a Trump ostatecznie przelicytował Epsteina i zapłacił 41 milionów dolarów.

Trump
Donald Trump i Jeffrey Epstein w Mar-a-Lago w 1997 roku

Pan Trump sprzedał nieruchomość rosyjskiemu oligarchowi Dmitrijowi Rybolowlewowi w 2008 roku za 95 milionów dolarów.

Z kolei Rybolovlev sprzedał posiadłość w lipcu tego roku – zburzył dwór i podzielił go na trzy części, za które zapłacono 108 milionów dolarów.

Epstein kupił scenę Palm Beach w 1990 roku, wydając 2,5 miliona dolarów na nabrzeże. Jest także właścicielem rancza w Nowym Meksyku, mieszkania w Paryżu i prywatnej wyspy na Karaibach.

Urodzony w Brooklynie biznesmen miał nadzieję czekać na proces w rezydencji na Manhattanie za 77 milionów dolarów – miejscu, w którym gromadziliby się tacy przyjaciele, jak książę Andrzej, Bill Clinton i pan Trump.

Wszyscy jego dawni przyjaciele starali się zdystansować od Epsteina od czasu aresztowania 6 lipca.

Zdjęcia i filmy pokazują Epsteina i pana Trumpa pozujących razem w rezydencji w 1992, 1997 i 2000 roku. Obaj zostali również razem z modelką Ingrid Seynhaeve w 1997 roku na imprezie Victoria’s Secret w Nowym Jorku.

Nowojorski brat Epsteina, Mark, powiedział The Washington Post, że Trump latał prywatnym samolotem Epsteina „wiele razy”.

„Byli dobrymi przyjaciółmi” – powiedział. „Wiem, że Trump próbuje się zdystansować, ale tak było”.

 

zrodlo:https://www.telegraph.co.uk/news/2019/07/31/one-million-pages-evidence-could-presented-against-jeffrey-epstein/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: