NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sąd dowiaduje się, że milion stron dowodów można przedstawić przeciwko Jeffreyowi Epsteinowi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeffrey Epstein prawdopodobnie stanie przed sądem w czerwcu 2020 r., Sędzia w Nowym Jorku orzekł – przerażając prawników Epsteina, którzy prosili o więcej czasu na przejrzenie „miliona stron” dowodów przeciwko ich klientowi.

Epstein

Zhańbiony finansista, 66, jest oskarżony o handel seksualny małoletnich, którzy są skazani na 45 lat kary.

Prokuratorzy chcą, aby proces rozpoczął się jak najszybciej, ale Martin Weinberg, prawnik Epsteina, sprzeciwił się rozpoczęciu procesu przed wrześniem 2020 roku.

„Potrzebujemy czasu, aby przejrzeć milion stron odkrycia” – powiedział podczas przesłuchania w środę.

Sędzia Richard Berman wyznaczył wstępną datę procesu po tym, jak Alison Moe, prokurator, powiedział, że starają się o proces „jak najszybciej”.

Dodała: „Nie sądzimy, aby jakiekolwiek opóźnienie leżało w interesie publicznym”.

Epstein

 Epstein
Geoffrey Berman, amerykański pełnomocnik południowej dzielnicy Nowego Jorku, ogłaszający zarzuty przeciwko Epsteinowi 8 lipca
Oczekuje się, że proces Epsteina potrwa cztery do sześciu tygodni, a obrona będzie dysponować wszystkimi dowodami oskarżenia przeciwko niemu do 31 października, powiedziała.

Epstein był w sądzie w środę, nie ponosząc żadnych widocznych obrażeń po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w swojej celi z obrażeniami szyi 24 lipca.

Dzień przed incydentem multimilioner odwołał się od decyzji o odmowie zwolnienia za kaucją. 22 lipca doręczono mu także dokumenty sądowe dotyczące oskarżeń Jennifer Araoz, że zgwałcił ją w 2002 r., Kiedy miała 15 lat.

Źródła więzienne poinformowały „New York Post”, że początkowo wierzyły, że była to próba samobójcza, ale teraz skupiają uwagę na swoim współwięźniu, byłym policjantu, któremu grozi oskarżenie o zamordowanie czterech osób.

Epstein nie odezwał się podczas środowego przesłuchania.

Później w środę okazało się, że Epstein i prezydent Donald Trump walczyli kiedyś o tę samą cenioną posiadłość nad oceanem w Palm Beach, Maison de L’Amitie. Obaj walczyli o nieruchomość na aukcji w 2004 roku, a Trump ostatecznie przelicytował Epsteina i zapłacił 41 milionów dolarów.

Trump
Donald Trump i Jeffrey Epstein w Mar-a-Lago w 1997 roku

Pan Trump sprzedał nieruchomość rosyjskiemu oligarchowi Dmitrijowi Rybolowlewowi w 2008 roku za 95 milionów dolarów.

Z kolei Rybolovlev sprzedał posiadłość w lipcu tego roku – zburzył dwór i podzielił go na trzy części, za które zapłacono 108 milionów dolarów.

Epstein kupił scenę Palm Beach w 1990 roku, wydając 2,5 miliona dolarów na nabrzeże. Jest także właścicielem rancza w Nowym Meksyku, mieszkania w Paryżu i prywatnej wyspy na Karaibach.

Urodzony w Brooklynie biznesmen miał nadzieję czekać na proces w rezydencji na Manhattanie za 77 milionów dolarów – miejscu, w którym gromadziliby się tacy przyjaciele, jak książę Andrzej, Bill Clinton i pan Trump.

Wszyscy jego dawni przyjaciele starali się zdystansować od Epsteina od czasu aresztowania 6 lipca.

Zdjęcia i filmy pokazują Epsteina i pana Trumpa pozujących razem w rezydencji w 1992, 1997 i 2000 roku. Obaj zostali również razem z modelką Ingrid Seynhaeve w 1997 roku na imprezie Victoria’s Secret w Nowym Jorku.

Nowojorski brat Epsteina, Mark, powiedział The Washington Post, że Trump latał prywatnym samolotem Epsteina „wiele razy”.

„Byli dobrymi przyjaciółmi” – powiedział. „Wiem, że Trump próbuje się zdystansować, ale tak było”.

 

zrodlo:https://www.telegraph.co.uk/news/2019/07/31/one-million-pages-evidence-could-presented-against-jeffrey-epstein/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: