NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Raport: Windows 7 zagrożeniem dla brytyjskiego NHS

Windows 7 jest zagrożeniem dla publicznej służby zdrowia Wielkiej Brytanii (NHS), w której wciąż trzy czwarte komputerów korzysta z tego przestarzałego już systemu operacyjnego – twierdzą eksperci w odniesieniu do danych udostępnionych przez brytyjski resort zdrowia.

Raport: Windows 7 zagrożeniem dla brytyjskiego NHSJak oceniono, infrastruktura NHS jest „mocno przestarzała”. (Fot. Getty Images

Informacje o tym, że ponad milion komputerów w NHS wciąż korzysta z Windowsa 7, ministerstwo zdrowia i opieki społecznej opublikowało w odpowiedzi na oficjalne zapytanie parlamentarne zasiadającej w brytyjskim gabinecie cieni Jo Platt.

„Jest wielce martwiące, że na mniej niż sześć miesięcy przed wygaszeniem wsparcia technicznego dla Windowsa 7 ponad milion komputerów w NHS – czyli trzy czwarte maszyn, którymi posługuje się służba zdrowia – wciąż wykorzystuje ten system operacyjny” – oceniła Platt.

Serwis Tech Radar podkreśla, że pytania o bezpieczeństwo brytyjskiej służby zdrowia padają od czasu znaczących problemów, które w 2017 roku spowodował cyberatak z użyciem wirusa szyfrującego WannaCry. Koszty tego cyberataku NHS wyceniło na około 92 mln funtów. Służby medyczne wyliczyły, że z powodu paraliżu infrastruktury teleinformatycznej na terenie całego kraju odwołano wówczas ponad 20 tys. wizyt lekarskich i zabiegów.

3/4 komputerów w szpitalach działa na przestarzałym już systemie Windows 7. (Fot. Getty Images)

„Atak WannaCry sprzed dwóch lat dowiódł zdecydowanie, jak poważne są niebezpieczeństwa wynikające z pracy na przestarzałym oprogramowaniu” – oceniła Platt. „Dopóki rząd nie zacznie działać i nie wyciągnie nauki ze swoich wcześniejszych błędów, ryzykuje powtórkę z tego cyberataku” – dodała.

Podsekretarz stanu ds. zdrowia psychicznego, nierówności i zapobiegania samobójstwom Jackie Doyle-Price, która odpowiedziała Platt, zaznaczyła, że proces migracji NHS ze starego systemu do obecnie wykorzystywanej i aktualnej wersji Windows 10 „jest znacznie zaawansowany”. Według niej, „wszystkie organizacje podlegające pod NHS, z wyjątkiem jednej, wykonały już aktualizację do Windowsa 10, złożyły podanie o licencję na ten system oraz na zaawansowany program ochrony przed zagrożeniami”.

Microsoft ma zakończyć wsparcie techniczne dla systemu Windows 7 w styczniu 2020 roku. Oznacza to, że ta wersja systemu nie będzie już otrzymywała regularnych aktualizacji bezpieczeństwa. Firma poinformowała, że będzie przygotowana na świadczenie wsparcia indywidualnego dla klientów, którzy wyrażą taką chęć, jednakże koszt tej usługi będzie bardzo wysoki.

 

 

zrodlo:https://londynek.net/wiadomosci/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: