DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska wspomina patriotów, a Owsiak zaczyna wielkie taplanie – SKANDAL !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Polska wspomina patriotów, a Owsiak zaczyna wielkie taplanie  

Hasło „róbta co chceta” niszczy najważniejsze dla Polaków wartości – nie wątpi wiceminister cyfryzacji, Adam Andruszkiewicz. „To hasło narobiło wiele złego w Polsce. Mówić do młodych ludzi „Róbta, co chceta”, tzn. nie miejcie żadnych wartości wyższych tj. patriotyzm, wiara w Boga, porządek, dyscyplina, szacunek wobec starszych” – powiedział na początku lipca polityk w rozmowie z Telewizją Republika.

W ocenie Andruszkiewicza Owsiak uderzył w „cywilizację łacińską”, chcąc pozbawić nasz kraj jego „dziedzictwa religijnego i kulturowego”.

„My, jako młodzi ludzie zawsze byliśmy w Polsce wychowywani po pierwsze, że należy się szacunek do naszych wartości, historii, warto posłuchać starszych osób – bo są często mądrzejsze od nas, są bardziej doświadczone, że należy czerpać garściami z wielkiego 1000-letniego dziedzictwa państwa Polskiego no i jednak nie „Róbta, co chceta” tylko pracujcie i działajcie tak, aby przysłużyć się i Polsce, ale również swojej rodzinie, żeby rodzice byli z ciebie dumni, żebyś kiedyś był ojcem, matką etc. takie były zawsze w Polsce wartości na tym budowaliśmy swoją siłę” – stwierdził.

 

„Rzucanie do młodych „Róbta, co chceta”, czyli nie róbcie nic de facto, to jest postawienie wszystkiego na głowie, to jest uderzenie w cały klucz cywilizacji łacińskiej, która. w Polsce zawsze, od lat, wieków, od tysiąca lat funkcjonowała” – dodał.

 

Tegoroczny przystanek Woodstock, pod nazwą Pol’n’rock Festival, rozpoczął się 1 sierpnia – w 75. rocznicę Powstania Warszawskiego.

Podczas gdy patriotyczna Polska wspomina dziś bohaterów walki o wolność, Owsiak puszcza ze sceny skoczną muzykę i zaprasza młodzież do tego, by przysłowiowo „taplała się w błocie”. 

Jak na dłoni pokazuje to kulturową, wręcz cywilizacyjną przepaść.

 

bsw

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: