DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Patrycja Bereznowska wygrała najtrudniejszy ultramaraton świata. Dolinę Śmierci przebiegła w ponad 24 godziny!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Upał, przewyższenia i gigantyczne zmęczenie. Patrycja Bereznowska wygrała zawody w Dolinie Śmierci, uchodzące za najtrudniejszy ultramaraton na świecie. Polka była też druga w kategorii open.

Patrycja Bereznowska wygrał ultramaraton

Patrycja Bereznowska na trasie /fot. fanpage Patrycji Bereznowskiej/

Ultramaraton Badwater to prawdziwe piekło na ziemi i to dosłownie. Specjalnie wyselekcjonowani zawodnicy startują bowiem w temperaturze przekraczającej 50 stopni Celsjusza. W nocy jest tylko nieznacznie chłodniej. W takich warunkach trudno oddychać, a ultramaratończycy muszą jeszcze biec i to sporo, bo 217 kilometrów. Żeby było jeszcze trudniej, zawodnicy startują z najniższego punktu Stanów Zjednoczonych, a finiszują na wysokości 2500 metrów nad poziomem morza. Patrycja Bereznowska udowodniła jednak, że te warunki nie są w stanie jej złamać.

Patrycja Bereznowska jest pierwszą Polką jaka kiedykolwiek wystartowała w tym ultramaratonie. Debiut był jednak wymarzony. Zawodniczka z Wieliszewa wygrała bowiem wśród kobiet, a w kategorii open ustąpiła jedynie Japończykowi Yoshihiko Ishikawie. Patrycja Bereznowska przebiegła dystans 217 kilometrów w czasie 24 godzin, 13 minut i 24 sekund. Pobiła tym samym o ponad półtorej godziny dotychczasowy rekord trasy.

43-latka jest najbardziej utytułowaną polską ultramaratonką. Zawodniczka ma na swoim koncie między innymi mistrzostwa świata i Europy w biegu 24-godzinnym.

zrodlo:https://www.magazynsportowiec.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: