DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Indie planują atak na Pakistan? MSZ powołuje się na pewne źródło..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pakistański Minister Spraw Zagranicznych Shah M. Qureshi poinformował, że Indie mogą zaatakować jego kraj między 16, a 20 kwietnia. Informacje wywiadowcze mają być dowodem na te plany. Druga strona oskarża Pakistan o wywoływanie „wojennej histerii”.

Od 14 lutego trwają napięte stosunki pomiędzy tymi dwoma krajami azjatyckimi. Dżihadyści z „Armii Mahometa” zaatakowali autobus przewożący indyjskich funkcjonariuszy, gdzie 40-stu z nich straciło życie. Indie oskarżyło wówczas Pakistan o wsparcie terrorystów.

Indie w odpowiedzi zbombardowały terytorium Pakistanu. Celem według indyjskiego rządu były ośrodki organizacji terrorystycznej. W ostatnim czasie dochodziło również do starć powietrznych.

Minister spraw zagranicznych Pakistanu Shah Mehmood Qureshi oznajmił, że wrogi sąsiad planuje atak między 16, a 20 kwietnia. Powoływał się na „wiarygodne źródła wywiadowcze”.

Szef resortu powiedział, że poinformował już o wszystkim pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Rząd indyjski odpiera te zarzuty, podkreślając że Pakistan stara się wywołać w regionie „wojenną histerię”. Rzecznik indyjskiego MSZ zaznacza, że jest to zachęta do dalszych działań grup terrorystycznych i ich ataków.

tvpinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: