DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Były wiceminister środowiska zatrzymany przez CBA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Według funkcjonariuszy Janusz O., w zamian za obietnicę pracy po zakończeniu pełnienia funkcji w resorcie, miał zobowiązać się do doprowadzenia do wstrzymania kar umownych od jednego z przedsięwzięć współfinansowanych przez Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zasiadał w radzie nadzorczej tej organizacji.

Janusz O. pełnił funkcję wiceministra środowiska w latach 2014-15. Wraz z nim Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało biznesmena z branży budowlanej z Włocławka Marcina M.

Zatrzymani jak podają media mają zostać doprowadzeni do lubelskiego wydziału zamiejscowego departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie. Tam prokurator przedstawi im konkretne zarzuty.

Sprawa Janusza O. ma związek z Maciejem G. – byłym wiceministrem finansów (2008-2015), który usłyszał w lipcu zarzuty niedopełnienia obowiązków i spowodowania strat Skarbu Państwa w kwocie trzech mld zł z powodu nieuprawnionych zwrotów VAT. G. usłyszał zarzuty za okres, gdy był wiceministrem finansów. Później szefował ministerstwu środowiska i to on powołał Janusza O. na swojego zastępcę.

O zatrzymaniu Janusza O. informacje podała Polska Agencja Prasowa powołując się na źródła w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym i Prokuraturze Krajowej.

 

zrodlo:https://strajk.eu/byly-wiceminister-srodowiska-zatrzymany-przez-cba/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: