NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brak słów… Oto, co Owsiak urządził dziś na Woodstocku..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Brak słów... Oto, co Owsiak urządził dziś na Woodstocku  

Dramat!

W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Owsiak zorganizował na swoim horrendalnym festiwalu prawdziwy sabat lewicowych czarownic.

Zebrał takie „tuzy” jak Adama Bodnara, czołowego homorewolucjonistę Polski, o. Ludwika Wiśniewskiego, symbolizującego mariaż „katolicyzmu otwartego” z wrogą ideologią – oraz dziennikarza Janusza Schwetnera, pracującego dla, a jakże, „Onetu” wydawanego przez koncern Ringier-Axel Springer.

Co robili? Nadawali na rząd!!!

 

„Możecie nam nie dawać pociągów, możecie nam zakazywać, ale nie zabierzecie nam festiwalu. PKP, pamiętaj kto pomaga” – perorował Owsiak, krytykując Prawo i Sprawiedliwość. Następnie jak królik z kapelusza wyskoczył o. Wiśniewski, który zaczął… usprawiedliwiać haniebne hasło Owsiaka „róbta co chceta”. Jak mówił, to „nawiązanie do tego, co św. Augustyn mówił: Kochaj i rób co chcesz”. Tak, tak – niewątpliwie, ojcze (!!!!) św. Augustyn pochwaliłby poczynania młodzieży „wychowanej” przez Owsiaka. Coś niesamowitego…

Następnie ojciec Wiśniewski stwierdził, że… „Radio Maryja przyczynia się do poganienia naszego narodu”. Przyznał wszakże, że dzisiejsza Polska jest „jego Polską” i że to „kraj wolny”.

 

Następnie do głosu doszedł Janusz Schwetner, dziennikarz wydawanego przez szwajcarsko-niemiecki koncern Ringier-Axel Springer Polska.

Przypomnijmy, że firmę „Axel Springer” założył właśnie Axel Springer. Jak podaje niemiecka strona Wikipedii, Herr Axel Springer „jako współpracownik Altonaer Nachrichten był podczas okresu narodowego socjalizmu współodpowiedzialny za antysemicką propagandę”. Następnie – dalej ta sama Wikipedia – „wstąpił jako kandydat do NS-Kraftfahrkorps”. Taki to sobie „przemiły” niemiecki magnat medialny… No, ale to przecież przeszłość. Prawda?

 

Schwertner, w każdym razie, zapytywał Adama Bodnara, czy „nie pokonuje go hejt” bo przecież „był ofiarą nagonki” medialnej w tym roku. Dziennikarz „Onetu” przekonywał dalej, że „państwo nie walczy z hejtem, ale go wspiera”.

„Tak się niestety dzieje. Czasami możemy mieć nadzieję, że ze względu na bieżące zapotrzebowanie polityczne jakaś grupa społeczna czy osoba staje się przedmiotem hejtu” – odparł na to Bodnar, pijąc, oczywiście, do obecnej reakcji PiS na skandaliczne, obrzydliwe i karygodne wybryki homoseksualnej propagandy.

Co robił następnie Bodnar? Ano, nadawał na… TVP. Że nie respektuje jakoby „tego, co wynika z konstytucji” i „ustawy o radiofonii i telewizji”, a KRRiT z kolei, jego zdaniem, rzadko reaguje.

 

bsw/wpolityce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Brak słów… Oto, co Owsiak urządził dziś na Woodstocku..

 1. o.Ludwikowi pomieszało sie w głowie. Nie powinien byc dopuszczany do mikrofonu bo szkodzi Kościołowi i Polsce.

 2. WATYKAN ROZPIRZYĆ TO ONI TO ORGANIZUJĄ A POTEM UDAJĄ IDIOTÓW
  o. Ludwika Wiśniewskiego, symbolizującego mariaż „katolicyzmu otwartego” z wrogą ideologią – oraz dziennikarza Janusza Schwetnera, pracującego dla, a jakże, „Onetu” wydawanego przez koncern Ringier-Axel Springer.

  STWÓRZ PROBLEM I DAJ ROZWIĄZANIE

  Następnie ojciec Wiśniewski stwierdził, że… „Radio Maryja przyczynia się do poganienia naszego narodu”. Przyznał wszakże, że dzisiejsza Polska jest „jego Polską” i że to „kraj wolny”.

  OFSIK SATANISTA ORGANIZATOR WATYKAN

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: