DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Białoruś: wyroki śmierci dla morderców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na Białorusi sąd w Witebsku skazał na śmierć 50-letniego mężczyznę winnego śmiertelnego pobicia dwóch sióstr emerytek w czasie napadu rabunkowego na ich mieszkanie. Wcześniej, w styczniu br. na śmierć został skazany inny morderca, również winny dwóch zabójstw.

Znalezione obrazy dla zapytania rozstrzelanie na bialorusi zdjecia zdjecia

Białoruś jest jedynym państwem w Europie, gdzie wykonuje się karę śmierci. Wyroki wykonywane są przez rozstrzelanie. Mińsk atakowany jest z tego powodu przez tzw. „obrońców praw człowieka” i demoliberalne organizacje takie jak OBWE i Unia Europejska. Również w obecnych przypadkach po stronie zbrodniarzy stanęli tzw. „obrońcy praw człowieka”.

(na podst. interia.pl opr. RL)

Komentarz Redakcji: wykonywanie kary śmierci jest dziś miarą suwerenności cywilizacyjnej wobec ośrodków szerzących demoliberalną antykulturę takich jak Bruksela, Watykan, czy Wiedeń (siedziba OBWE).

 Z drugiej strony, wykonanie wyroku na mordercach przez rozstrzelanie budzi niesmak: rozstrzelanie jest karą honorową – tradycyjnie przysługującą jako swego rodzaju przywilej oficerom. W tradycji europejskiej właściwą karą dla przestępców kryminalnych jest powieszenie.

Zawsze też warto zwracać uwagę na moralną degenerację demoliberałów i tzw. „obrońców praw człowieka” stających po stronie zbrodniarzy przeciwko ich ofiarom i całemu społeczeństwu. Propagowanie tzw. „praw człowieka” powinno być zakazane, w warunkach zaś uległego USA i Zachodowi demoliberalnego reżymu dopuszczającego takie patologie, zwolenników tego ponurego demoliberalnego zabobonu powinno się otoczyć społecznym ostracyzmem i przy każdej możliwej okazji nękać i atakować wszelkimi możliwymi w danych okolicznościach sposobami.

 

zrodlo:http://xportal.pl/

zdjecia z internetu

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: