DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bank Anglii obcina prognozy. Brexit to duża niewiadoma..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

    

Mark Carney, gubernator Banku Anglii Bloomberg

Komitet Polityki Pieniężnej Banku Anglii jednogłośnie zdecydował, by pozostawić główną stopę procentową na poziomie 0,75 proc. Zadeklarował jednak, że stopy mogą się zmienić po brexicie.

Prawdopodobna jest ich obniżka jak i podwyżka. Wszystko będzie zależało od tego, jak się rozwinie sytuacja.

 Szef Banku Anglii: brexit bez umowy spowoduje spadek dochodów

Bank Anglii obniżył za to prognozy dla brytyjskiej gospodarki. Spodziewa się on, że wzrost PKB zarówno w tym roku jak i w przyszłym wyniesie 1,3 proc. Wcześniejsze prognozy mówiły o 1,5 proc. w 2019 r. i o 1,6 proc. w 2020 r. „Wzrost gospodarczy sprawia wrażenie, że zwolnił od 2018 r. do tempa poniżej potencjalnego, co odzwierciedla zarówno wpływ nasilających się brexitowych niepewności na inwestycje biznesowe jak i wpływ słabszego globalnego wzrostu gospodarczego na handel netto” – mówi komunikat Banku Anglii.

Jeszcze przed decyzją Banku Anglii, kurs funta spadł poniżej 1,21 dolarów i znalazł się najniżej od stycznia 2017 r. Po komunikacie banku centralnego, brytyjska waluta odrobiła część strat.

Źródło: rp.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: