NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania dąży do zjednoczenia Europejczyków nad zagrożeniem Iranu dla żeglugi w Cieśninie Ormuz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wielka Brytania zaprosiła przedstawicieli wojskowych USA, Francji i innych krajów europejskich na spotkanie w Bahrajnie w środę, próbując stworzyć międzynarodową misję w celu zabezpieczenia żeglugi przez Cieśninę Ormuz.

The US wants European allies to send ships

USA chcą, aby europejscy sojusznicy wysyłali statki KREDYT: JESSICA PAULAUSKAS / U.S. NAVY / HANDOUT VIA REUTERS

Źródła Whitehall powiedziały The Guardian, że brytyjska propozycja miała na celu stworzenie kierowanej przez Europę misji w celu zapobieżenia przyszłym konfiskatom tankowców przez Iran i była nadal żywa pomimo odrzucenia Jeremy’ego Hunta jako zagranicznego sekretarza w zmianach gabinetu Borisa Johnsona.

Wcześniej USA nasiliły presję dyplomatyczną na Niemcy, by wysyłały okręty wojenne do Zatoki Perskiej, ponieważ zachodni sojusznicy pozostawali podzieleni w kwestii odpowiedzi na Teheran.

Niemcy jak dotąd niechętnie angażowały się w jakąkolwiek misję morską na Bliskim Wschodzie, a ambasada USA podjęła niezwykły krok publicznie wzywając Berlin do podjęcia zobowiązania.

„Członkowie niemieckiego rządu jasno dali do zrozumienia, że ​​wolność nawigacji powinna być chroniona”, oświadczyła ambasada Stanów Zjednoczonych. „Nasze pytanie jest chronione przez kogo?”

Oświadczenie USA mówi, że zarówno Wielka Brytania, jak i Francja zobowiązały się do wysyłania okrętów wojennych, aby „zabezpieczyć Cieśninę Ormuz i zwalczać irańską agresję”. W rzeczywistości nadal nie ma zgody na jakąkolwiek wspólną misję w Cieśninie Ormuz.

Francja odmówiła przyłączenia się do jakiejkolwiek amerykańskiej misji z niepokoju, gdyby skojarzyć Paryż z „maksymalną presją” Donalda Trumpa na Iran. Wielka Brytania zostaje złapana w środku, domagając się europejskiej inicjatywy, ale twierdząc, że będzie potrzebować amerykańskiego wsparcia wojskowego, aby odnieść sukces.

Caricatures at Iran's "Pirates of the Queen" exhibit mocks the UK over its seized tanker

Karykatury w irańskiej wystawie „Piraci z królowej” wyśmiewają Wielką Brytanię z powodu przejętego tankowca KREDYT: ATTA KENARE / AFP / GETTY IMAGES
Niemcy wydawały się niewzruszone presją Stanów Zjednoczonych i odmówiły zobowiązania się do wysyłania zasobów morskich. „Niemiecki rząd zwrócił na to uwagę, ale nie obiecał, że wniesie jakąkolwiek pomoc” – powiedział niemiecki urzędnik.

Ministerstwo spraw zagranicznych poinformowało później, że USA przekazały szczegóły sojusznikom w sprawie koncepcji zabezpieczenia ruchu morskiego w regionie Zatoki Perskiej.

Ministerstwo stwierdziło, że nie obiecało żadnego wkładu, ale było „w ścisłej konsultacji z Francją i Wielką Brytanią”.

Nie podał żadnych szczegółów planu USA, ale powiedział, że „priorytetem musi być deeskalacja napięć i wysiłków dyplomatycznych”.

Dodał, że „udział w amerykańskiej strategii maksymalnego nacisku jest dla nas wykluczony”, nawiązując do podejścia USA do Iranu.

Trump wielokrotnie krytykował Niemcy za to, że nie wydają więcej na obronę, a niemieccy politycy wezwali do wydalenia swojego ambasadora w Berlinie za to, że ingeruje w krajową politykę kraju.

Zagraniczne rozmieszczenia wojskowe są delikatnym tematem w Niemczech, gdzie powojenna konstytucja nakłada ograniczenia na użycie sił zbrojnych do innych celów niż ściśle obronne operacje.
Kian Sharifi
@KianSharifi
Centrum kultury zrzeszone w #IRGC uruchomiło w Teheranie wystawę kreskówek, w której artyści prezentują swoje prace z okazji zajęcia # Iranu przez brytyjski tankowiec #StenaImpero.

Wielka Brytania jest określana przez Republikę Islamską jako „Stary Lis”, co oznacza „brytyjską przebiegłość”

Kian Sharifi@KianSharifi

A cultural centre affiliated to the has launched a cartoon expo in Tehran where artists display their work celebrating ’s seizure of the British-flagged tanker .

The UK is referred to as the „Old Fox” by the Islamic Republic to signify „British cunning”.

View image on Twitter

W międzyczasie twardogłowi w Iranie nadal rozkoszowali się przejęciem brytyjskiego tankowca Stena Impero, rozpoczynając wystawę kreskówek kpiącą z niezdolności Wielkiej Brytanii do odzyskania statku.

Wystawa „Piraci z królowej” zawiera kilkanaście kreskówek. Niektórzy szydzą z królowej osobiście, podczas gdy inni przedstawiają Wielką Brytanię jako lisa – nawiązanie do perskiego terminu „Stary Lis”, który jest często używany przez Irańczyków do opisywania Wielkiej Brytanii.

Kapitan irańskiego tankowca zajętego w Gibraltarze oskarżył Wielką Brytanię o użycie niepotrzebnej „brutalnej siły”, kiedy Royal Marines zabrali statek. Powiedział, że marines wycelowali broń w nieuzbrojoną załogę i zmusili ich do uklęknięcia na pokładzie.

„Po prostu wycelowali pistolet i zaczęli krzyczeć, patrząc w przyszłość”, powiedział kapitan, obywatel Indii, który mówił anonimowo do BBC. „Byłem całkowicie zszokowany, że nie wiedziałem, co czuć, ponieważ nie dali mi szansy na rozmowę”.

Javad Zarif, minister spraw zagranicznych Iranu, zaapelował do Trumpa o zignorowanie rady jego jastrzębich doradców i poszukiwanie dyplomatycznego rozwiązania sporu z Iranem.

„Dyplomacja = roztropność; nigdy słabości ”- powiedział Zarif na Twitterze.

Trump od czasu do czasu wyrażał zainteresowanie negocjacjami z Iranem i podobno wskazał republikańskiego senatora na swojego wysłannika. Ale powiedział również, że nie wierzy, że Iran jest gotowy do negocjacji i nie okazał żadnych oznak, że jest gotowy złagodzić paraliżujące sankcje USA wobec Iranu.

Francuski prezydent Emmanuel Macron rozmawiał we wtorek ze swoim irańskim odpowiednikiem Hassanem Rouhanim i powtórzył swój apel o deeskalację napięć między Iranem a Stanami Zjednoczonymi, powiedział Elysee.

„Rolą Francji jest dołożenie wszelkich starań, aby wszystkie strony zgodziły się na przerwę i otwarte negocjacje” – powiedziała francuska prezydencja.

Pan Macron odbył „długą” dyskusję z Rouhani podczas corocznych wakacji francuskiego przywódcy podczas jego letniego odosobnienia, średniowiecznego fortu Bregancon na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, powiedział Elysee.

„Przypomniał o konieczności zainicjowania deeskalacji napięć” – dodał.

 

zrodlo:https://www.telegraph.co.uk/news/2019/07/30/us-pressures-germany-send-warships-persian-gulf/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: