DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W okresie okupacji Rosja wywiozła z Krymu 60 więźniów politycznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

60 krymskich więźniów politycznych zostało bezprawnie wywiezionych z Krymu i jest przetrzymywanych w Rosji – podaje „Centrum Zasobów Tatarów Krymskich” (Crimean Tatar Resource Center).

W okresie okupacji Rosja wywiozła z Krymu 60 więźniów politycznych

„Po okupacji Krymu Federacja Rosyjska aktywnie wykorzystuje praktykę umieszczania więźniów politycznych na swoich terytoriach.

Według Centrum Zasobów Tatarów Krymskich, 60 krymskich więźniów politycznych, którzy w 2014 r. zostali bezprawnie wywiezieni z półwyspu jest obecnie przetrzymywanych w Rosji”.

Trzeba zauważyć, że w stosunku do zatrzymanych więźniów politycznych było wielokrotnie naruszane prawo do sprawiedliwego procesu, do najwyższego osiągalnego poziomu zdrowia fizycznego i psychicznego, czy do opieki medycznej .

„Takie działania są pogwałceniem prawa międzynarodowego, w szczególności Konwencji Genewskiej, Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych itp.

Chociaż wiele międzynarodowych organizacji praw człowieka, kraje zachodnie, rezolucje apelowały do ​​uwolnienia ukraińskich więźniów politycznych, do dziś nadal są oni przetrzymywani w aresztach śledczych i więzieniach Federacji Rosyjskiej”- podsumowali aktywiści na rzecz praw człowieka.

 

 

zrodlo:https://www.ukrinform.pl/rubric-society/2750404-w-okresie-okupacji-rosja-wywioza-z-krymu-60-wiezniow-politycznych.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: