NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SAINT KITTS I NEVIS STAJĄ SIĘ 138. NARODEM, KTÓRY UZNAJE PALESTYNĘ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ten ruch daje Autonomii Palestyńskiej zwycięstwo w dziedzinie public relations przed przewidywanym rozwinięciem politycznej części planu pokojowego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Saint Kitts i Nevis stają się 138. narodem, który uznaje Palestynę

Saint Kitts i Nevis Premier i minister spraw zagranicznych Mark Brantley. (zdjęcie kredytowe: Wikimedia Commons)

 

Malutki naród wysp karaibskich Saint Kitts i Nevis stał się 138. krajem, który w poniedziałek uznał Palestynę za państwo. 

Premier kraju i minister spraw zagranicznych Mark Brantley ogłosił decyzję na swojej stronie na Facebooku. Wysłał swoje zdjęcie do ministra spraw zagranicznych Autonomii Palestyńskiej Riad Malki, który odwiedził ten kraj na tę okazję.

Saint Kitts i Nevis „pozostaje przyjacielem wszystkich i będzie nadal użyczał swojego głosu w realizacji globalnego pokoju i bezpieczeństwa” – powiedział Malki. 

Ten ruch daje PA zwycięstwo w dziedzinie public relations przed przewidywanym rozwinięciem politycznej części planu pokojowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Część ekonomiczna planu została opublikowana w zeszłym miesiącu, a prowadzone w USA warsztaty odbyły się w Manamie w Bahrajnie. 

Zięć Trumpa i specjalny wysłannik, Jared Kushner, ma przybyć do Izraela w najbliższych dniach, aby promować plan. 
Autonomia Palestyńska wezwała społeczność międzynarodową do przyznania jej jednostronnej państwowości i wezwała ONZ do uznania jej za jeden z jej 195 państw członkowskich.

Taki ruch wymagałby zgody Rady Bezpieczeństwa ONZ. Jednostronne dążenie państwowości PA jest hamowane przez Stany Zjednoczone, które mają prawo weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ i oczekuje się, że zablokują taki ruch. 

Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2012 r. Przyznało Palestyńczykom de facto państwowość, uznając ją za państwo nienależące do ONZ. 
Saint Kitts i Nevis jest jednym ze 138 krajów, które zatwierdziły rezolucję UNGA z 2012 roku. 

Saint Kitts i Nevis mają powiązania dyplomatyczne z 96 krajami, w tym z Izraelem.

 

zrodlo:https://www.jpost.com/Middle-East/Saint-Kitts-and-Nevis-became-138th-nation-to-recognize-Palestine-597166

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: