NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Protestujący z Hongkongu ścierają się z policją jako 44 działaczy oskarżonych o zamieszki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Okolo stu osob  otoczylo posterunek policji w Hongkongu we wtorek śpiewając „uwolnij męczenników” po tym, jak 44 działaczy zostało oskarżonych o zamieszki po weekendowych starciach demonstrantów z policją broniącą przedstawicielstwa Chin.

A Hong Kong riot police officer holds a shotgun towards protesters during a demonstration on Tuesday

To był pierwszy raz, gdy szarża została wykorzystana podczas protestów, które wybuchły w związku z ustawą o ekstradycji, która pozwoliłaby ludziom w Hongkongu na wysłanie do Chin kontynentalnych na proces. Inny mężczyzna został oskarżony o posiadanie ofensywnej broni.

Policja strzelała gazem łzawiącym i gumowymi kulami w niedzielę, ponieważ starały się bronić głównego biura przedstawicielskiego Chin przed protestującymi, którzy ustawili bloki drogowe i rzucali cegły i kije.

To, co zaczęło się trzy miesiące temu jako wiece przeciwko ustawie ekstradycyjnej, przekształciło się w szerszą reakcję przeciwko rządowi miasta i jego panom politycznym w Pekinie.

Najbliższe codzienne protesty zakłóciły interesy, wywarły presję na rząd miasta i rozciągnęły siły policyjne, które niektórzy oskarżyli o użycie nadmiernej siły.

Policjant wskazuje broń przeciwko protestującym przeciwko ekstradycji, którzy otoczyli posterunek policji, gdzie przetrzymywani są zatrzymani podczas starć w Hongkongu
Policjant wskazuje broń przeciwko protestującym przeciwko ekstradycji, którzy otoczyli posterunek policji, gdzie przetrzymywani są zatrzymani podczas starć w Hongkongu

A police officer points a gun towards anti-extradition bill protesters who surrounded a police station where detained protesters are being held during clashes in Hong Kong
Setki protestujących zebrało się na posterunku policji w Kwai Chung, gdzie niektórzy działacze mieli zostać uwolnieni za kaucją. Starcia wybuchły między protestującymi a policją. Jeden z oficerów wymachiwał pistoletem, by odpędzić tłum.

Fajerwerki wystartowały tuż przed trzecią w środę, raniąc sześciu mężczyzn w pobliżu innego posterunku policji. Pięć osób zostało zabranych do pobliskiego szpitala z powodu obrażeń, a szósty mężczyzna odmówił leczenia na miejscu zdarzenia, powiedziała policja.

Nagranie wideo w mediach społecznościowych wydaje się pokazywać samochód jadący przez posterunek policji Tin Shui Wai jako płomień fajerwerków, w którym zgromadzono protestujących.

Policja stwierdziła, że ​​to nie działania podjęte przez urzędników i że funkcjonariusze badali incydent.

Zamieszanie trwa maksymalnie dziesięć lat więzienia w Hongkongu. Aktywiści twierdzą, że nie zrobili nic złego i szukają sprawiedliwości. W padającym deszczu wielu skandowało „Wyzwól Hongkong” i „Rewolucja naszych czasów”.

Poza wezwaniem do zniesienia ustawy ekstradycyjnej, a nie jej dotychczasowym zawieszeniem, protestujący zażądali również dymisji przywódcy miasta Carrie Lam, niezależnego dochodzenia w sprawie postępowania policji w związku z kryzysem i bezwarunkowego uwolnienia wszystkich aresztowanych.

Znalezione obrazy dla zapytania demonstracje w hongkongu zdjecia

Niektórzy aktywiści mają pojawić się w sądzie w środę.

Wcześniej tego dnia protestujący zablokowali usługi kolejowe w godzinach porannego szczytu.

„Nie wiemy, jak długo tu zostaniemy, nie mamy lidera, jak widać, jest to teraz ruch masowy” – powiedział Sharon, 21-letni zamaskowany protestujący, który odmówił udzielenia jej pełne imię.

„Nie jest naszym zamiarem niedogodności dla ludzi, ale musimy sprawić, by władze zrozumiały, dlaczego protestujemy. Będziemy to kontynuować tak długo, jak będzie to potrzebne”.

Aktywiści zablokowali drzwi pociągu, niszcząc usługi
Aktywiści zablokowali drzwi pociągu, grając spustoszenie w usługach

Activists blocked train doors, playing havoc with services 
Do południa dojeżdżali do stacji w całym mieście, czekając na pociągi, które były opóźnione, bez obsługi na niektórych liniach.

Hongkong, który powrócił z rządów brytyjskich do chińskich w 1997 r., Jest uwikłany w swój najgorszy kryzys polityczny od dziesięcioleci, ponieważ coraz gwałtowniejsze protesty stanowią jedno z najpoważniejszych populistycznych wyzwań dla przywódców partii komunistycznej w Pekinie.

W poniedziałek Chiny powtórzyły swoje poparcie dla oblężonej przywódczyni Hongkongu Carrie Lam i jej policji i wezwały lud Hongkongu do przeciwstawienia się przemocy.

Popularność Lama spadła do rekordowo niskiego poziomu, wynika z ankiety przeprowadzonej przez niezależny instytut badań opinii publicznej opublikowanej we wtorek.

Znalezione obrazy dla zapytania demonstracje w hongkongu zdjecia

Badanie przeprowadzone między 17 lipca a 19 lipca pokazało Lamowi ocenę 30,1 z 33,4 na początku miesiąca. Jej wskaźnik zatwierdzenia wynosi 21%, podczas gdy wskaźnik odrzucenia wynosi 70%.

W ciągu ostatnich kilku lat wiele osób w Hongkongu zaniepokoiło się utratą swobód miasta, gwarantowanych w formule „jeden kraj, dwa systemy”, ustanowionej po powrocie do Chin w 1997 roku.

Chiny zaprzeczają ingerowaniu i twierdzą, że protesty są „nieskrywanym wyzwaniem” dla formuły, w której rządzi miasto, i ryzykują zniszczenie jego gospodarki.

 

zrodlo:https://www.telegraph.co.uk/news/2019/07/30/hong-kong-protesters-block-train-doors-closing-disrupt-subway/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: