NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Po okiełznaniu palestyńskich domów Netaniahu przysięga żydowskie osiedla „na zawsze”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PM inauguruje nową promenadę w Efrat, której burmistrz był jednym z niewielu przywódców osadników, którzy nie zapuścili planów budowy; rywal Gantz mówi, że nie zrezygnuje z Doliny Jordanu w porozumieniu pokojowym

Premier Benjamin Netanyahu inauguruje nową promenadę w osadzie Efrat na Zachodnim Brzegu, 31 lipca 2019 r., Obok Efrata Burmistrza Odeda Revevi. (Igur Osdetchi)

Premier Benjamin Netanyahu inauguruje nową promenadę w osadzie Efrat na Zachodnim Brzegu, 31 lipca 2019 r., Obok Efrata Burmistrza Odeda Revevi. (Igur Osdetchi)

Premier Benjamin Netanjahu przyrzekł w środę, że żadne domy osiedlowe na Zachodnim Brzegu nie zostaną zburzone na jego czuwaniu, po tym, jak plany, które podjął, aby udzielić zezwoleń na nową budowę palestyńską, podniosły spory wśród przywódców osadników.

„Żadna osada ani osadnik nie zostaną wykorzenione. To się skończyło – powiedział Netanjahu podczas zwiedzania osady Efrat, na południe od Betlejem. „To, co tutaj robisz, jest wieczne”.

Netaniahu powiedział Efratowi, burmistrzowi Odedowi Revivi, jednemu z nielicznych przywódców osadników, który wyraził poparcie dla nowych pozwoleń na budowę dla Palestyńczyków, że planuje dalsze 8,250 mieszkań do wybudowania w Efrat.

Premier zainaugurował nową promenadę obok Revivi, który odsłonił tablicę, która chwali Netanjahu za „budowniczego i lojalnego partnera Efrat”.

Oprócz 700 pozwoleń na budowę dla Palestyńczyków w kontrolowanym przez Izrael obszarze C Zachodniego Brzegu, gabinet bezpieczeństwa zatwierdził we wtorek 6000 takich licencji dla domów w sąsiednich osadach.

Zatwierdzenia przyszły przed przybyciem w tym tygodniu delegacji USA pod przewodnictwem starszego doradcy Białego Domu Jareda Kushnera, który ma odwiedzić Izrael i inne kraje w regionie w celu promowania planu pokojowego administracji prezydenta USA Donalda Trumpa.

W Efrat Netaniahu, który ubiega się o reelekcję, reklamował postępy w budowie nowej osady podczas swojej kadencji i powiedział, że jest jego głęboką znajomością amerykańskiej opinii publicznej.

„Nie można tego zrobić bez dwóch istotnych rzeczy: dużego doświadczenia, a także prawdziwej zdolności wpływania na opinię publiczną w Stanach Zjednoczonych. Dlatego udało nam się działać i odnosić sukcesy w sposób zdecydowany i mądry, nawet gdy rząd był przeciwko nam ”, powiedział w wyraźnym strzale na administrację Obamy.

„Jeśli w Stanach Zjednoczonych nie ma możliwości dyplomacji publicznej i opozycji, będą ustępstwa i kapitulacje” – dodał Netaniahu.

Premier często chwalił się szlakiem kampanii swoich bliskich związków z Trumpem, który był znacznie bardziej tolerancyjny wobec budowy osiedli niż jego poprzednicy.

Większość społeczności międzynarodowej sprzeciwia się obecności wojskowej i cywilnej Izraela na Zachodnim Brzegu, który uważa za część terytorium przyszłego państwa palestyńskiego.

Również w środę główny rywal Netanjahu objechał Dolinę Jordanu, którą przyrzekł pozostać pod kontrolą Izraela w każdym porozumieniu pokojowym, powtarzając jeden z tematów rozmów premiera.

„To jest wschodnia tarcza obronna Państwa Izrael”, powiedział serwis informacyjny Ynet, mówiąc, jak powiedział przywódca partii Blue and White Benny Gantz.

Gantz, były szef sztabu wojskowego, wezwał do planów poprawy infrastruktury w osiedlach w okolicy, jednocześnie mówiąc, że palestyńscy mieszkańcy Doliny Jordanu będą mogli pozostać.

„Nie przeniesiemy Palestyńczyków z doliny. Zapewnimy im wszystkie ich potrzeby, ale będziemy walczyć z wszelkimi kradzieżami wody i łamaczami prawa – powiedział.

Gantz przyrzekł, że osiągnięcie porozumienia pokojowego z Palestyńczykami będzie najwyższym priorytetem, jeśli zostanie wybrany premierem, ale uniknął wyraźnego poparcia formuły rozwiązania dwupaństwowego preferowanej przez większość krajów.

 

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com/after-okaying-palestinian-homes-netanyahu-vows-jewish-settlements-are-forever/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: