NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nadchodzą masowe zwolnienia w Portach Lotniczych. Związkowcy: będzie też obniżka płac

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Działania Mariusza Szpikowskiego, prezesa Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze” znów budzą ogromne emocje. Tym razem chodzi o szykowane w spółce masowe zwolnienia, których ogrom wprost przeraża. Zagrożonych utratą zatrudnienia jest 1574 pracowników z 1714.

Mowa więc o około 92 procentach zatrudnionych w tym państwowym przedsiębiorstwie. Jak donosi Business Insider, pismo przesłane do Powiatowego Urzędu Pracy mówi, że „zwolnienia grupowe” związane są z rozwiązaniem układu zbiorowego pracy z 2014 roku. Zarząd przedsiębiorstwa chce wprowadzić od października tego roku nowy regulamin wynagrodzeń i premiowania osób pracujących w „Portach Lotniczych”. Okres wręczania wypowiedzeń ma zakończyć się wraz z końcem sierpnia.

Sposobem przeprowadzania tej kolosalnej zmiany ma być przedstawienie nowych warunków wynagradzania każdemu pracownikowi, należącemu do grupy 1574, których obejmie nowy regulamin. Chodzi więc o „wypowiedzenia zmieniające”, opisane w art. 42 par. 3 Kodeksu Pracy. Chociaż pracę mogą stracić setki ludzi, przedstawiciele PPL robią dobrą minę do złej gry. W swoich wypowiedziach medialnych Piotr Rudzki, rzecznik przedsiębiorstwa, twierdzi, że tak potężna restrukturyzacja wynika z niedawno przeprowadzonej oceny i wartościowania stanowisk pracy. Na jej podstawie zarząd PPL chce stworzyć „nowy, przejrzysty i sprawiedliwy system wynagradzania pracowników, który kończy wcześniejsze patologie, które zdarzały się w firmie. Obecnie wynagrodzenia zostały ustalone w taki sposób, aby każdy pracownik otrzymywał taką samą płacę za taką samą pracę na takim samym stanowisku”.

Oficjalne stanowisko związków zawodowych działających w PPL dotąd nie zostało wydane, niemniej w rozmowie z Portalem Strajk Marek Żuk ze Związku Zawodowego Pracowników Lotnictwa Cywilnego jest pełen obaw.

– Bardzo dużo osób będzie miało obniżone wynagrodzenie. Szacujemy, że na około 1500 osób, o których mowa, obniżka będzie dotyczyć co najmniej połowy. W dobie kiedy jako przedsiębiorstwo mamy olbrzymie zyski, rośnie ruch pasażerski i przeprowadzamy nowe inwestycji, pracownikom tnie się wynagrodzenia – mówi działacz.

Portal Strajk dowiedział się również, że część pracowników nie zamierza zgodzić się na takie traktowanie. Z drugiej strony jednak do tej pory związki zawodowe były skutecznie rozbijane przez działania prezesa i zarządu PPL. Mimo znacznej liczby sporów na linii pracownik-pracodawca, z których niektóre mają swój dalszy bieg w sądach pracy, nikomu nie udało się zmienić dotychczasowej linii i metody działań prezesa Mariusza Szpikowskiego.

– Prezes firmy arbitralnie zmienia strukturę płac dla pracowników, radykalnie zmniejszając płace między innymi dla pracowników o długim stażu pracy i radykalnie ograniczając stałe dodatki do pensji, które wynosiły nawet 20 proc. wynagrodzenia. W konsekwencji nawet połowa pracowników PPL ma mieć obniżone wynagrodzenie, co dotyczy między innymi wielu związkowców. Niezależnie jednak nawet od oceny propozycja prezesa, jest przejawem dużej arogancji i nieodpowiedzialności – mówi Piotr Szumlewicz, przewodniczący organizacji związkowej Związkowa Alternatywa.

Działacze Związkowej Alternatywy wraz z dzisiejszym dniem wysłali pismo adresowane do Bożeny Borys-Szopy, minister rodziny, pracy i polityki społecznej oraz do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, w którym zwracają uwagę na to, że takie metody zarządzania mogą stanowić niebagatelne zagrożenie dla transportu lotniczego.

– Działania prezesa firmy strategicznej dla funkcjonowania państwa mogą doprowadzić do nieobliczalnych skutków. Mariusz Szpikowski po raz kolejny nie zadbał o porozumienia ze stroną związkową, idąc na konfrontację, której skutki mogą być destrukcyjne dla firmy i milionów Polaków – czytamy w liście.

Związkowa Alternatywa@zwiazkowa

Alarm na Okęciu! Prezes PPL bez akceptacji związków wręcza wypowiedzenia zmieniające obejmujące ponad 90% pracowników! Jeżeli kilkuset pracowników nie zgodzi się na zmiany, transport lotniczy w Polsce zostanie sparaliżowany! Piszemy do rządu, aby przerwać to szaleństwo!

Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Związkowa Alternatywa
Sprawa jest jeszcze rozwojowa, postawienie sprawy na ostrzu noża przez zarząd firmy sprawia, że bardzo wiele jeszcze może się w niej wydarzyć. O losach pracowników „Portów Lotniczych” będziemy informować na bieżąco.

 

zrodlo:https://strajk.eu/nadchodza-masowe-zwolnienia-w-portach-lotniczych-zwiazkowcy-bedzie-tez-obnizka-plac/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: