NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Media:izraelkie F-35 zaatakowaly iranskie cele w Iraku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Media arabskojęzyczne i izraelskie podają, że w ciągu niespełna dwóch tygodni myśliwce F-35 sił powietrznych Izraela dokonały dwóch ataków na cele znajdujące się w pobliżu Bagdadu, poszerzając na Irak swe działania wymierzone w oddziały powiązane z Iranem.

Izraelski portal „Times of Israel” podaje, że w ciągu ostatnich 10 dni, myśliwce F-35 sił powietrznych Izraela dokonały dwóch ataków na cele znajdujące się w pobliżu Bagdadu. Według tego portalu, w ten sposób Izrael rozszerza swoje działania wymierzone w oddziały powiązane z Iranem także na Irak. Do tej pory Izraelczycy wielokrotnie prowadzili uderzenia rakietowe i naloty na cele irańskie na terytorium Syrii – głównie na stanowiska Hezbollahu, składy z bronią pochodzącą z Iranu, a także na miejsca, gdzie mają przebywać żołnierze z Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej. Zdaniem strony izraelskiej, władze w Teheranie wspierają Damaszek wykorzystując sytuację w Syrii do tego, by stworzyć w tym kraju przyczółek do agresji przeciw Izraelowi.

„Times of Israel” zwraca uwagę, że od prawie 40 lat, tj. od 1981 roku, Izrael nie atakował celów na terytorium Iraku. Jednak arabskojęzyczna gazeta publikowana w Londynie, „Asharq Al-Awsat”, podała, powołując się na zachodnie źródła dyplomatyczne, że 19 lipca izraelskie F-35 zaatakowały skład amunicji w bazie szyickiej milicji na północ od Bagdadu. W wyniku nalotu rzekomo zginęli żołnierze Korpusu Strażników Rewolucji oraz bojownicy Hezbollahu, ale nie podano, w jakiej liczbie. Atak miał nastąpić niedługo po tym, gdy do bazy pod Bagdadem dotarły z Iranu rakiety balistyczne. Po ataku strona iracka twierdziła, że przeprowadził go bezzałogowy statek powietrzny.

Ponadto, według mediów Izrael miał przeprowadzić jeszcze jeden atak w Iraku. Mianowicie, w minioną niedzielę izraelskie lotnictwo miało zaatakować Camp Ashraf, obóz wojskowy 40 km na północny wschód od stolicy Iraku. W przeszłości znajdował się tam sztab Mudżahedinów Ludowych z Iranu. Celem mieli być znajdujący się tam obecnie Irańczycy, a także dostarczona z Iranu broń. Rzekomo w tym przypadku również chodziło o rakiety balistyczne.

Przeczytaj: Netanjahu odpowiada Iranowi: nasze F-35 mogą dosięgnąć celów na całym Bliskim Wschodzie

Od 2011 roku Izrael przeprowadził już setki ataków powietrznych na Syrię. W większości przypadków strona izraelska nie potwierdza, ani nie zaprzecza przeprowadzaniu tego rodzaju operacji.

W ubiegłym tygodniu minister współpracy regionalnej Izraela, Cachi Hanegbi, przyznał, że jedynym państwem na świecie, które obecnie zabija Irańczyków, jest właśnie Izrael.

Tydzień temu na południu Syrii, niedaleko Wzgórz Golan, miał miejsce atak rakietowy na siły rządowe i ich sojuszników. Syryjskie media podały, że atak został przeprowadzony przez siły izraelskie.

Po wybuchu wojny w Syrii Izraelczycy rozpoczęli wspieranie islamistycznych ugrupowań walczących z władzami Syrii. Wsparcie to potwierdził już w 2014 roku kontyngent sił pokojowych ONZ na Wzgórzach Golan – UNDOF. Izraelczycy prowadzili też bezpośrednie uderzenia wymierzone zarówno w syryjską armię jak i siły sprzymierzonych z nimi Irańczyków i bojowników libańskiego Hezbollahu. Ataki przeprowadzane są najczęściej poprzez wystrzeliwanie rakiet przez izraelskie samoloty znad sąsiedniego Libanu. Ostatecznym potwierdzeniem skali izraelskiego zaangażowania w syryjską wojnę, jest październikowa deklaracja dowódcy izraelskich Sił Powietrznych gen. Amira Eshela. Powiedział on, że od 2012 roku Izraelczycy atakowali syryjską armię i jej sprzymierzeńców prawie sto razy.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/media-izraelskie-f-35-zaatakowaly-iranskie-cele-w-iraku/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: