DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. Policja zarekwirowała sprzęt mizoginicznych patostreamerów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Trwa postępowanie z zawiadomienia Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Sprawcom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Na początku czerwca do prokuratury trafiła informacja o możliwości popełnienia przestępstwa przez wydawców youtube’owego kanału Lord Kruszwil. Zarzuca się im naruszenie prawa w co najmniej kilku z opublikowanych materiałów wideo. Na jednym z nich zarejestrowano jak dziesięcioletni chłopiec nakłaniany jest do dotykania pośladków i krocza przypadkowych kobiet i dziewcząt napotkanych na ulicy. Chłopiec miał też dokonywać osobliwej ewaluacji części ciała, do których udało mu się dobrać. Za wykorzystywanie dziecka w taki sposób „twórcom” kanału grozi nawet 12 lat więzienia.

Na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych powiadomił, że policja zajęła dyski twarde, telefony, komputery i urządzenia przenośne służące do rejestracji „filmików”, które publikowano na YouTube.

– Chciałem nagrać śmieszny filmik. Myślę, że każda, chociażby troszeczkę myśląca osoba, wchodząc na taki film ogarnie, że to jest robione pod show, po to, żeby się śmiać – tłumaczył Marek Kruszel, jeden z „twórców” kanału; cytuje go portal Onet.

To właśnie ten człowiek założył kanał Lord Kruszwil. Stało się to w marcu 2015 r. Zyskał popularność klipem pt. „Jak poderwać każdą dziewczynę mając 16 lat”. Teraz jest bodaj najbardziej sławnym polskim patostreamerem.

„Patostreaming to zjawisko demoralizujące młodych odbiorców, oglądają to często dzieci. Widzowie sami nakłaniają patostreamerów, by ci przekraczali kolejne granice. Wulgaryzmy, picie na umór, pobicia, molestowanie seksualne – robią to ku uciesze widowni, która wpłaca im za to tzw. ‚donejty’, czyli przelewy gotówki. A młodzi odbiorcy zaczynają uważać, że takie zachowanie jest akceptowalne, a wręcz stanowi świetny sposób na zarabianie pieniędzy. I ‚fejm’, internetową sławę i rozpoznawalność” – można przeczytać we wpisie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na portalu Facebook.

 

zrodlo:https://strajk.eu/lord-kruszwil-ma-powazne-klopoty-policja-zarekwirowala-sprzet-mizoginicznych-patostreamerow/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: