NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Korea Północna wystrzeliwuje dwa pociski balistyczne krótkiego zasięgu w celu powstrzymania ćwiczeń

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

North Korea wystrzeliła dwa pociski balistyczne krótkiego zasięgu wcześnie w środę, zaledwie kilka dni po wystrzeleniu dwóch innych pocisków, które miały wywierać presję na Koreę Południową i Stany Zjednoczone, aby zaprzestały nadchodzących ćwiczeń wojskowych.

North Korea

Najnowsze premiery pochodziły z półwyspu Hodo na wschodnim wybrzeżu Korei Północnej, w tym samym rejonie, z którego prowadzono w zeszłym tygodniu, w oświadczeniu Joint Chiefs of Staff (JCS) z Korei Południowej. Powiedział, że to monitorowanie w przypadku dodatkowych startów.

JCS w Seulu powiedział później, że Północ wystrzeliła pociski balistyczne, które przeleciały około 155 mil. Południowokoreańska agencja informacyjna Yonhap powiedziała, że ​​wydają się być innym typem niż poprzednie premiery.

Colonel Lee Peters, rzecznik sił zbrojnych USA w Korei Południowej, powiedział: „Jesteśmy świadomi doniesień o wystrzeleniu rakiety z Korei Północnej i będziemy nadal monitorować sytuację”.

Nie wypowiedział się, gdy zapytano go, czy wspólne ćwiczenia w Korei Południowej i USA, które mają się rozpocząć w przyszłym miesiącu, będą kontynuowane.

25 lipca Korea Północna przetestowała dwie nowe rakiety, opisując start jako „uroczyste ostrzeżenie” przed tym, co określił jako „koreańscy podżegacze wojenni”.
Harry Kazianis, z Washington’s Center for National Interest think tank, powiedział, że ostatnie premiery były wyraźną próbą wywierania presji na Waszyngton przez Koreę Północną.

„Na razie wydaje się, że wszelkie rozmowy między Ameryką a Koreą Północną na poziomie roboczym trwają do jesieni, ponieważ reżim Kima natychmiast nie powróci do dyplomacji po tej rundzie testów”, powiedział Reuterowi.

To strzelanie z dwóch pocisków było pierwszym testem rakietowym, ponieważ Kim Jong-un, przywódca Korei Północnej, spotkał się z prezydentem Donaldem Trumpem 30 czerwca i zgodził się ożywić rozmowy o denuklearyzacji.

Pociski krótkiego zasięgu wystrzelono do Morza Japońskiego, znanego również jako Morze Wschodnie, z Wonsan na wschodnim wybrzeżu Korei Północnej.

Pan Kim powiedział, że jego kraj został zmuszony do opracowania broni, aby „wyeliminować potencjalne i bezpośrednie zagrożenia”.

Powiedział, że test obejmował nowy taktyczny system prowadzenia broni.

Trump w zeszłym tygodniu zadał sobie trud, by bagatelizować znaczenie rakiet z 25 lipca, mówiąc: „To pociski krótkiego zasięgu, a wiele osób ma takie pociski”.

Dodał, że ostatnie premiery obejmują „bardzo standardowe pociski”.

Zapytany w piątek, czy jest zaniepokojony, pan Trump – który nadal chce zawrzeć umowę z Koreą Północną – odpowiedział: „Nie. Ani trochę.”

Jednak zachowanie Północy pozostaje głęboko niepokojące dla wielu narodów.

W kwietniu Korea Północna twierdziła, że ​​„przetestowała potężną głowicę” podczas pierwszego publicznego testu broni dla reżimu, odkąd pan Trump i pan Kim spotkali się na historycznym szczycie w Singapurze w zeszłym roku.

Obaj przywódcy przeprowadzili drugą rundę rozmów w Wietnamie w lutym tego roku, ale negocjacje załamały się po tym, jak Trump podobno wręczył panu Kimowi list z żądaniem, by odwrócił broń nuklearną Północy i paliwo bombowe.

 

zrodlo:https://www.telegraph.co.uk/news/2019/07/30/north-korea-fires-series-missiles-according-south-korean-news/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: