NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Film żołnierza, policjanta celebrującego zburzenie domu palestyńskiego, jest dzielony, zatrzaśnięty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przytul duet, uścisnąć dłoń po wysadzeniu konstrukcji w wiosce Sur Baher w ramach zrównania z ziemią nielegalnych konstrukcji; IDF: Klip pokazuje ich zadowolenie z sukcesu misji

A Palestinian building is blown up by Israeli forces in the village of Sur Baher, southern Jerusalem on July 22, 2019,  (Wisam Hashlamoun/Flash90(

Budynek palestyński został wysadzony w powietrze przez wojska izraelskie w wiosce Sur Baher w południowej Jerozolimie 22 lipca 2019 r. (Wisam Hashlamoun / Flash90 (

Wideoklip przedstawiający oficera armii izraelskiej i policjanta granicznego świętującego po wysadzeniu palestyńskiego budynku był szeroko rozpowszechniany we wtorek w arabskich mediach społecznościowych, co skłoniło wojsko do wydania łagodnej nagany na zachowanie żołnierzy.

Izrael znalazł się pod ostrzałem Palestyńczyków i społeczności międzynarodowej w związku z wyburzeniem 12 budynków mieszkalnych w obszarze znanym jako Wadi al-Hummus, który jest częścią południowej dzielnicy Jerozolimy w Sur Baher. Obszar ten leży poza granicami miasta Jerozolimy i jest częścią obszaru Zachodniego Brzegu kontrolowanego przez Autonomię Palestyńską.

Izrael powiedział, że budynki zostały zbudowane nielegalnie i zbudowane zbyt blisko bariery bezpieczeństwa, która została zbudowana, aby zapobiec wejściu terrorystów z Zachodniego Brzegu. Budynki zostały zrównane z ziemią w poniedziałek w operacji, w którą zaangażowane były setki członków sił bezpieczeństwa.

Na filmie oficer IDF, który jest zamaskowany, i funkcjonariusz policji granicznej są odliczani do zera przed naciśnięciem przycisku, aby zdalnie uruchomić materiały wybuchowe w dużym budynku w tle. Szereg detonacji przebija się przez strukturę, która następnie zapada się.

Następnie obaj oficerowie obejmują i podają sobie ręce, pozując razem do zdjęcia z ruinami w tle.

Film został nakręcony przez Palestyńczyka, który stał w pobliżu izraelskich sił bezpieczeństwa, gdy zburzyli budynek.

Radwan al-Akhras, palestyński pisarz z katarskiej gazety Al-Arab, który ma ponad 234 000 zwolenników na Twitterze, podzielił się wideo, tweetując po arabsku „Spójrz na brutalność. Jednym kliknięciem niszczą to, co Palestyńczycy zbudowali wiele lat ”.

Odpowiadając na pytanie w tej sprawie, IDF powiedział, że „film został nakręcony w kontekście zadowolenia z sukcesu misji po wielu godzinach ciężkiej pracy w terenie, która zakończyła się bez wyjątkowych wydarzeń … Jednocześnie podkreślają, że od żołnierzy IDF i oficerów izraelskiej policji oczekuje się zachowania powściągliwości w sytuacjach operacyjnych. Ten punkt zostanie podkreślony oficerom przez ich dowódców. ”

W poniedziałek kilka narodów i organów międzynarodowych, w tym Francja, Jordania, Katar, UE i ONZ, potępiło zburzenie budynków przez Izrael.

Oprócz użycia materiałów wybuchowych, masywne pojazdy budowlane rozbite przez dachy kilku budynków i duże koparki wykopały gruz, by zburzyć struktury.

Palestyńczycy zarzucili, że obawy związane z bezpieczeństwem są pretekstem do wypchnięcia ich z obszaru Jerozolimy i twierdzą, że uzyskanie pozwolenia na budowę od władz izraelskich jest prawie niemożliwe, co skutkuje brakiem mieszkań w arabskich dzielnicach miasta. Mieszkańcy Sur Baher obawiają się, że kolejne 100 budynków w okolicy w podobnej sytuacji może być zagrożone w najbliższej przyszłości.

Mieszkańcy twierdzą, że Wadi al-Hummus to jedyny kierunek, w którym Sur Baher jest w stanie rozwinąć się, ponieważ bariera i zwiększony izraelski budynek w stolicy zawalił się w okolicy z innych kierunków.

Chociaż Wadi al-Hummus znajduje się po izraelskiej stronie muru bezpieczeństwa, PA bierze odpowiedzialność za mieszkańców.

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com/video-of-soldier-cop-cheering-palestinian-home-demolition-is-shared-and-slammed/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: