NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ETIOPSCY MIGRANCI UMIERAJĄ Z GŁODU I PRAGNIENIA W OSIEROCONEJ ŁODZI – AGENCJA ONZ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Migranci próbowali dotrzeć do Jemenu, gdy ich łódź się zepsuła i pozostawiła ich w morzu

Etiopscy migranci, uwięzieni w rozdartym wojną Jemenie, siedzą na terenie aresztu w oczekiwaniu na repatriantów

Etiopscy migranci, uwięzieni w rozdartym wojną Jemenie, siedzą na terenie aresztu w oczekiwaniu na repatriację do swojego kraju, w Aden, w Jemenie. (zdjęcie kredytowe: REUTERS)

Co najmniej 15 Etiopczyków zginęło po tym, jak łódź próbująca przemycić je do Jemenu zepsuła się i pozostawiła ich w morzu bez jedzenia lub wody przez tydzień, podała agencja migracyjna ONZ. 

Ci, którzy przeżyli, twierdzili, że niektórzy umarli z głodu i pragnienia, a inni utonęli, powiedziała Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM). Pewna liczba dotarła do Jemenu, ale zmarła, zanim mogli uzyskać pomoc medyczną, dodała.

Jemen trwa ponad cztery lata w wojnie domowej, która zabiła dziesiątki tysięcy ludzi i popchnęła zubożały naród na skraj głodu. 

Ale tysiące imigrantów, głównie z Rogu Afryki, przybywają tam każdego roku w nadziei, że udadzą się do zamożnych państw arabskich w Zatoce Perskiej i uciekną z ubóstwa i bezrobocia w kraju. 

Znalezione obrazy dla zapytania etiopscy imigranci zdjecia

„Migranci podróżowali z Dżibuti do Jemenu, gdy łódź przemytników się zepsuła” – powiedział IOM na Twitterze we wtorek. 

„Ci na pokładzie zgłosili, że życie zginęło z powodu głodu, pragnienia i umyślnego utonięcia, podczas gdy niektórzy ludzie zginęli w Jemenie, ponieważ nie mogli dotrzeć na czas do placówek służby zdrowia”, dodał.

Łódź, która pierwotnie przewoziła 90 Etiopczyków, dotarła w poniedziałek do południowego miasta portowego Jemenu w Aden, podała agencja, nie podając szczegółów, jak tam dotarła. 

Miejsce pobytu większości ocalałych było nieznane, dodał. 

W maju agencja wezwała do uwolnienia ponad 3000 migrantów, głównie Etiopczyków, którzy, jak powiedział, przetrzymywano w nieludzkich warunkach w dwóch ośrodkach zatrzymań w Aden i sąsiednim Lahj, które są pod kontrolą saudyjskiego rządu wspieranego przez Arabię Saudyjską. 

Popierana przez Zachód sunnicka koalicja muzułmańska kierowana przez Arabię Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie interweniowała w Jemenie w 2015 r., Aby pod koniec 2014 r. Spróbować przywrócić uznany na arenie międzynarodowej rząd odsunięty od władzy w Sanie przez grupę Houthi zorientowaną na Iran.

 

zrodlo:https://www.jpost.com/Middle-East/Ethiopian-migrants-die-of-hunger-and-thirst-in-stranded-boat-UN-agency-597224

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: