TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

SZOK !!! Sprawcy skazani na 22 lata więzienia za podpalenie meczetu!

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Australia: wyroki za podpalenie meczetu. Sprawcy skazani na 22 lata więzienia

Australijski sąd skazał na 22 lata więzienia dwóch mężczyzn, którzy podpalili w 2016 roku szyicki meczet w Melbourne w południowo-wschodniej Australii – Trzeci oskarżony został skazany na 16 lat więzienia. Sędzia podkreślił, że sprawcy kierowali się „nienawiścią” i „nietolerancją”.
Sprawcy podpalenia meczetu w Melbourne
Sprawcy podpalenia meczetu w MelbourneFoto: PAP/EPA/JAMES ROSS
PropellerAds

26-letni Ahmed Mohamed, 28-letni Abdullah Chaarani i 31-letni Hatim Moukhaiber podpalili centrum Imama Alego w środku grudniowej nocy w 2016 r., a następnie na jednej ze ścian świątyni sprayem wymalowali napis „Państwo Islamskie”. W wyniku ataku nikomu nic się nie stało.

dziecko_syria_free_shu_1200.jpg

Australia przyjmie repatriantów z Syrii, to dzieci i wnukowie bojowników IS

W maju ława przysięgłych uznała ich działania za ekstremistyczną wersję islamu sunnickiego, zainspirowaną przez Państwo Islamskie.

W środę sędzia Andrew Tinney podkreślił, że mężczyźni kierują się „nienawiścią” i „nietolerancją”.

– Waszym celem było promowanie tego, co dla większości rozumnych ludzi może wydawać się tylko perwersyjną ideologią, a w szczególności atakowanie, zastraszanie i terroryzowanie szyickich muzułmanów – powiedział.

Mohamed i Chaarani, którzy również czekają na wyrok w sprawie roli w przygotowaniu udaremnionego podpalenia świątyni w Melbourne, będą musieli spędzić co najmniej 17 lat za kratami, zanim będą mogli otrzymać zwolnienie warunkowe. Ich wspólnik będzie musiał odsiedzieć co najmniej 12 z 16 lat więzienia.

PAP

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: