M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE WŁASNE

pobrane (1).png

Watykan zdąża w kierunku postawienia Pana Jezusa Chrystusa w stan oskarżenia

miejsce-na-reklame.

Ukrzyżowany, swoją absolutną niewinnością, niewinnością sięgającą Niebios stygmatyzuje apostazją każdego, kto szukałby usprawiedliwienia dla Ukrzyżowania. Watykan zaś prowadzi dialog ze stroną, z którą dialogować nie wolno, strona ta — to znaczy żydzi — chce się wśliznąć do nauczania jako prawda, „prawda” przeciwko Ukrzyżowaniu.

 

Watykan sprzyja „nowemu otwarciu” w relacjach żydowsko-chrześcijańskich

Poza tym Ewangelia nakazuje głoszenie Dobrej Nowiny, a nie dialog. Słowo „dialog” nie wstępuje w Ewangeliach. Kościół ma obowiązek nawracać, a nie dialogować, bo Kościołowi Świętemu nikt równy nie jest.Taka sytuacja – z dialogowaniem –  jest jedynie bluźnierstwem.

To wszystko zdąża w kierunku postawienia Pana Jezusa Chrystusa w stan oskarżenia jako odstępcy od boga i wiary, (żydowskiego boga, a którego żydowskość chce się narzucić Osobie Trójcy Przenajświętszej. Bo bogiem żydów jest żyd.
 „Kto występnym przebacza, ten niewinnych będzie karał kiedyś!”
Takie usprawiedliwienie — jak poniżej — doprowadzi nieodwracalnie do sytuacji absolutnie odwrotnej: do wskazania Syna Bożego jako winnego. Bo nawet nie o usprawiedliwienie, wybaczenie tu chodzi, lecz o przyznanie racji, a to jest już zupełnie inna kategoria.
„Jezus będzie winien … zobaczycie sami…” Tak z wyrzutami mówią niektórzy „żydzi” odstępcy od żydostwa, patrzący ze zgorszeniem na „dialog” posoborowców z żydami, bo chcieliby oni totalnego potępienia i zniszczenia żydostwa, a w czym oczekują wolności własnej.
Katolikom zaś ani prawda, ani wolność nie są chyba dłużej do niczego potrzebne.

Kto milczy, ten się zgadza.

    …..qui tacet consentire videtur

 

 

zrodlo:https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/07/19/watykan-zdaza-w-kierunku-postawienia-pana-jezusa-chrystusa-w-stan-oskarzenia/>

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: