NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Watykan zdąża w kierunku postawienia Pana Jezusa Chrystusa w stan oskarżenia

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Ukrzyżowany, swoją absolutną niewinnością, niewinnością sięgającą Niebios stygmatyzuje apostazją każdego, kto szukałby usprawiedliwienia dla Ukrzyżowania. Watykan zaś prowadzi dialog ze stroną, z którą dialogować nie wolno, strona ta — to znaczy żydzi — chce się wśliznąć do nauczania jako prawda, „prawda” przeciwko Ukrzyżowaniu.

 

Watykan sprzyja „nowemu otwarciu” w relacjach żydowsko-chrześcijańskich

Poza tym Ewangelia nakazuje głoszenie Dobrej Nowiny, a nie dialog. Słowo „dialog” nie wstępuje w Ewangeliach. Kościół ma obowiązek nawracać, a nie dialogować, bo Kościołowi Świętemu nikt równy nie jest.Taka sytuacja – z dialogowaniem –  jest jedynie bluźnierstwem.

To wszystko zdąża w kierunku postawienia Pana Jezusa Chrystusa w stan oskarżenia jako odstępcy od boga i wiary, (żydowskiego boga, a którego żydowskość chce się narzucić Osobie Trójcy Przenajświętszej. Bo bogiem żydów jest żyd.
 „Kto występnym przebacza, ten niewinnych będzie karał kiedyś!”
Takie usprawiedliwienie — jak poniżej — doprowadzi nieodwracalnie do sytuacji absolutnie odwrotnej: do wskazania Syna Bożego jako winnego. Bo nawet nie o usprawiedliwienie, wybaczenie tu chodzi, lecz o przyznanie racji, a to jest już zupełnie inna kategoria.
„Jezus będzie winien … zobaczycie sami…” Tak z wyrzutami mówią niektórzy „żydzi” odstępcy od żydostwa, patrzący ze zgorszeniem na „dialog” posoborowców z żydami, bo chcieliby oni totalnego potępienia i zniszczenia żydostwa, a w czym oczekują wolności własnej.
Katolikom zaś ani prawda, ani wolność nie są chyba dłużej do niczego potrzebne.

Kto milczy, ten się zgadza.

    …..qui tacet consentire videtur

 

 

zrodlo:https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/07/19/watykan-zdaza-w-kierunku-postawienia-pana-jezusa-chrystusa-w-stan-oskarzenia/>

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: