NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sejm przeciw ustawie anty-447! Winnicki ukarany za wystąpienie przeciw roszczeniom żydowskim

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W piątek (19.07.2019) Sejm odrzucił wniosek o poszerzenie porządku obrad o pierwsze czytanie ustawy anty-447 autorstwa Kukiz’15. Przeciw wnioskowi głosowało 234 posłów, za wnioskiem było 49, a 138 wstrzymało się od głosu. Większość posłów PiS (226) głosowało przeciw wprowadzeniu projektu ustawy do porządku obrad, a posłowie POKO albo wstrzymali się od głosu (136), albo byli za wnioskiem (3). Wyniki głosowania TUTAJ. Kolejności głosowań nad punktami porządku dziennego TUTAJ.

Znalezione obrazy dla zapytania obrady sejmu zdjęcia

– Sejm dziś głosami PiS kolejny raz odrzucił rozpatrywanie ustawy #Stop447. W tej kadencji ona nie wróci. Na jesień rząd USA wyznaczył im czas na rozpoczęcie realizacji roszczeń majątkowych. A ja dostałem karę finansową od Kuchcińskiego za to, że 15.05 upominałem się o tę sprawę – poinformował na Twitterze poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

Pierwsza sejmowa rozgrywka o ustawę anty-447 rozegrała się w środę (15.05.2019). Sejm miał debatować nad projektem, ale do debaty nie doszło, ponieważ projekt został zdjęty z porządku obrad. Tydzień później szef gabinetu politycznego premiera, minister Marek Suski, powiedział w programie „Sedno sprawy” Radia Plus, że nie ma potrzeby przyjmowania ustawy anty-447, ponieważ „ambasador USA powiedziała, że to [ustawa 447 – przyp. red.] nie jest jakakolwiek próba wysuwania roszczeń wobec Polski”. Dziś posłowie Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny zablokowali wprowadzenie projektu do porządku obrad.

Warto przypomnieć, że 7 maja 2019 szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk zapowiedział, że na posiedzeniu Sejmu, zaplanowanym na 15-17 maja, zostaną przedstawione szczegóły i działania zapowiadanych przez premiera zmian w prawie, które mają uchronić Polskę przed wypłatą jakichkolwiek odszkodowań wojennych. Ale żaden projekt rządowy się nie pojawił, a jedynym rezultatem szumnych zapowiedzi Dworczyka było wyrzucenie do kosza ustawy anty-447 autorstwa klubu Kukiz’15. Dworczyk wyjaśniał wtedy, że prace nad projektem zostały odroczone, a nie porzucone. – Po zakończeniu kampanii wyborczej, w spokojnej atmosferze, możemy dyskutować o wszystkich projektach, ale nie pozwolimy, aby ta problematyka była wykorzystywana w czasie kampanii wyborczej – powiedział Dworczyk 15 maja. Dziś jest już po kampanii wyborczej. I co? I nic. PiS uparcie blokuje debatę nt. ustawy zabezpieczającej Polskę przed roszczeniami żydowskimi.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/07/19/sejm-przeciw-ustawie-anty-447-winnicki-ukarany-za-wystapienie-przeciw-roszczeniom-zydowskim/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: