DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 2 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB23 listopada 2019
20 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Ostre starcie Michalkiewicza z jednym z uczestnikow spotkania

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Pan Czerniak był ochotnikiem w ZOMO w stanie wojennym, nie mam do niego szacunku – Michalkiewicz

images1

zrodlo:asmeredakcja

Bez tytułu 3

4 thoughts on “Ostre starcie Michalkiewicza z jednym z uczestnikow spotkania

  1. ty staty durnu poco krzyczesz ! boisz sie ? ty bys niechcal sie leczyc u DR , Czernaka ?wiesz dobze ze dlaciebie dzwi sa zamknienty ! stary durnu!

  2. Aroganckie zachowanie!!!! nie wypada na tak kulturalnego czlowieka NoGo!!! On nam pokazal ze z ta kultura jest cos nie tak????Poprostu tylko nabyta!!!!Tak bez charakteru!!!Skonczony ignorant!!!!!

  3. Durny Michalkiewicz. przeczytałby chociaż książki Bieszka, Białczyńskiego, Kosińskiego, Szydłowskiego, a później by się dziadyga wypowiadał. Dla mnie ten ignorant jest już skończony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: