NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MISTYCYZM 6 – FABRYKA KARMY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Eskalacja pragnień prowadzi prosto do obsesji, które są istną „fabryką karmy”. Odcinek 6 wyjaśnia pokrótce jakie są obsesje oraz jak możemy ich uniknąć.

Zazdrość + nienawiść nazwałbym raczej zawiścią. Chyba na krótką metę. Gdy za dużo tych sukcesów, tym trudniej tego kogoś lubić… 🙂

Bóg ofiarowuje siebie przychodząc w ludzkiej postaci zbawiciela niewielkiej grupy naznaczonych dusz. Rodzaj śmierci nie ma tu żadnego znaczenia. Jezus był – wg duchowieństwa – burzycielem religii judejskiej i był postrzegany jako polityczny rebeliant. Za takie „grzechy” w Cesarstwie należała się śmierć przez powolne umieranie na krzyżu. Chrześcijaństwo zrobiło z niego symbol odkupienia, zaś z krzyża symbol męczeństwa. Dlaczego Jezus wybrał taką śmierć, nie wiemy.

Znalezione obrazy dla zapytania mistycyzm jezus zdjecia

Słowo karma oznacza działanie, więc robiąc coś popełniamy karmę. Nie można dobrą karmą zneutralizować złej i w ten sposób pozbyć się przyczyn i co za tym idzie skutków. Mamy zapłacić za jedną i drugą, czyli w naszym rozumieniu otrzymać nagrodę lub karę. Jednak są sposoby, aby ograniczyć dokładanie do karmicznego worka poprzez działanie bez oczekiwania na owoce, bez pragnień, marzeń i nadziei.

Znalezione obrazy dla zapytania karma i miscytyzm zdjecia

 

Przede wszystkim Jezus, jak każdy mistyk jego rangi, nie podlegał prawu karmy. Taki mistyk jest panem życia i śmierci swoich uczniów, ale jest również panem siebie. Jezus powiedział: Ja i Ojciec jedno jesteśmy – i jest to stwierdzenie autentyczne i prawdziwe. Wola Jezusa była równa woli Boga, więc nie ma tu mowy o zasłużeniu sobie czegoś. Jezus chciał tak umrzeć – z jakich powodów, nie wiemy – w każdym razie na pewno nie za wszystkich chrześcijan po wsze czasy.

 

zrodlo:studiozaprog

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: